Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe DLC do Mass Effect 2 już 7 września

42 postów w tym temacie

10 dolców za wycięty element gry który miał w niej być od początku (w kodzie gry są ukryte dialogi z Liarą dotyczące cienia, które nie występują normalnie w rozgrywce)...ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 12:07, Darkstar181 napisał:

10 dolców za wycięty element gry który miał w niej być od początku (w kodzie gry są ukryte
dialogi z Liarą dotyczące cienia, które nie występują normalnie w rozgrywce)...ładnie


Czyli nihil novi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czekam aż skończą z tymi dodatkami i wyjdzie edycja na płycie która będzie zawierać wszystkie DLC. Wtedy sobie kupie... Nawet nie chodzi o kasę... nie chce mi się co miesiąc wracać do gry tylko po to żeby przejść kilku godzinny epizod. Wole jedną spójną rozgrywkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy redakcja gram nie słyszała że w Polsce dodatek się nie ukaże ani na PC ani na XBOX z "powodów technicznych" taka informacja jest i na stronie Mass Effect jak i na facebookowej stronie tej grze poświęconej już od 3 tygodni. Także nici z tego jakże ciekawego dodatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu normalne DLC,a nie jakieś dodatkowe giwery czy pancerze.Zagram na pewno to jedna z najlepszych gier jakie grałem.Po za tym lepiej nawet zapłacić te 10 dolców za kilka misji jak z ciągać te bezsensowne DLC,które wychodziły do tej pory.P;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 12:23, Ice-1977 napisał:

No w końcu normalne DLC,a nie jakieś dodatkowe giwery czy pancerze.Zagram na pewno to
jedna z najlepszych gier jakie grałem.Po za tym lepiej nawet zapłacić te 10 dolców za
kilka misji jak z ciągać te bezsensowne DLC,które wychodziły do tej pory.P;

Nie. Nie zagrasz.
Dla Polski te DLC nie jest dostępne "z powodów technicznych"
W sumie dziwi mnie, że nie ma o tym wzmianki w newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 12:24, Darkstar181 napisał:

> No w końcu normalne DLC,a nie jakieś dodatkowe giwery czy pancerze.Zagram na pewno
to
> jedna z najlepszych gier jakie grałem.Po za tym lepiej nawet zapłacić te 10 dolców
za
> kilka misji jak z ciągać te bezsensowne DLC,które wychodziły do tej pory.P;
Nie. Nie zagrasz.
Dla Polski te DLC nie jest dostępne "z powodów technicznych"
W sumie dziwi mnie, że nie ma o tym wzmianki w newsie.


Eh,to po co mi to piszą.A to w takim kraju trzeciego świata jak polska to wszystkich gier nie można kupić?Czy to wina EA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie odnosnie mass effect 2
bo zwerbowalem juz wszystkich towarzyszy oprocz egekutorki a w panelu wyboru towarzsyszy mam jueszcze jedno wolne miejsce(pierwsze po lewej stronie) czy to jest miejsce dla jakiejs postaci z DLC czy w podstawce bedzie jeszcze jakas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 dolców to dość drogo w porównaniu z pozostałymi DLC, zwłaszcza z całkiem fajnym i długim Overlordem.

Ale i tak poznanie tej historii kusi, więc na pewno kupię w dniu premiery. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 12:39, davis87 napisał:

ja mam pytanie odnosnie mass effect 2
bo zwerbowalem juz wszystkich towarzyszy oprocz egekutorki a w panelu wyboru towarzsyszy
mam jueszcze jedno wolne miejsce(pierwsze po lewej stronie) czy to jest miejsce dla jakiejs
postaci z DLC czy w podstawce bedzie jeszcze jakas?


Towarzyszy z DLC jest 2 - Zaed (z bezpłatnego) i Kasumi (z płatnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ice-1977 tak to wina EA. Wszsytko co trafia do graczy przechodzi najpierw przez dystrybutora czyli EA. Nie tylko Polska jest krajem trzeciego świata, tak samo jest nim Rosja, Czechy, Holandia. Nie ma czegoś takiego jak przyczyny techniczne. Czemu EA nie przyzna się i nie powie że po prostu im się nie chce pracować ? Myślą że ktoś głupi im to kupi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba gracze są ślepi jeśli to kupują, czyste wyciąganie kasy z graczy, gdzie te czasy kiedy gry były robione z pasją, a studia i tak miały kasę dla siebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 12:30, L33T napisał:

Do "nie zgarasz" osobników. Zagra jak kupił EK na xbox-a 360 :)

Zagrają, jak kupili wersje PC, zrejestrowali na EADM i ściągnęli angielską wersję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować