Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyślij sms i zrób darmowe zakupy w sklepie gram.pl!

117 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2010 o 19:34, Markush napisał:

Autor tego posta napisał głupotę i przeprasza. :|


Bardzo mi przykro, że ty naprawdę nie dostrzegasz prawdziwej idei forum. Ale cóż, szkoda, takich przypadków dużo tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 09:11, Wrukos napisał:

Bardzo mi przykro, że ty naprawdę nie dostrzegasz prawdziwej idei forum. Ale cóż, szkoda,
takich przypadków dużo tutaj.

Nie wiem o co Ci chodzi... O to, że usunąłem to co napisałem? Jeśli nie wiesz co tam było to dobrze. Ot źle zrozumiałem jedno zdanie, nie doczytałem drugiego i wyszła głupota. A jedyna dyskusja jaka mogłaby potem być na temat tego co napisałem to byłby to flame na dwie strony, że nie umiem czytać. Dziękuję za taką dyskusję. ;]
EOT

***
EDIT, nie uważacie, że wypadałoby zmienić też obrazek, że inna nagroda, obrazek bardziej widoczny niż kawałek tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 17:03, Laid_back napisał:

> BŁĄD. W treści wiadomości jest GRAM.SC co jest błędne. Dopiero na obrazku jest GRAM.GC

> straciłem 2,44 :( UUUUUUUUU duży błąd ;P

Tak, błąd - przepraszamy. Mamy listę tych kilku numerów, które do czasu poprawienia newsa
wysłały złą treść - wyślemy Wam przez sms kody zniżkowe na 5 zł do sklepu w ramach zadośćuczynienia
:)


Ktoś wysłała dwa smsy za 5zł dostanie 5zł zniżki ale jak będzie chciał wziąć na nowo poprawnie udział w konkursie to znowu musi wysłać dwa smsy i stracić 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja skorzystałem.
Pewnie tym razem poszło lepiej niż w przypadku poprzedniego ''''genialnego'''' konkursu z którego wyniosłem bon na 10 zł, który dołączę do pierwszej lepszej gry wystawionej na allegro :P

Ale ostrzegam, to był drugi i ostatni raz, co biorę w takim konkursie udział !, teraz był wyjątek, bo przez 3 miechy nazbierało się na koncie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie macie już z czego zarabiać? to jest troszkę żałosne ludzie... i nagrody tragiczne. zarobicie kilka milionów i dajecie bon na 400zł jako główną nagrodę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 18:25, Silvari napisał:

Nie macie już z czego zarabiać? to jest troszkę żałosne ludzie... i nagrody tragiczne.
zarobicie kilka milionów i dajecie bon na 400zł jako główną nagrodę???


Wow, ale masz wyobraźnię... Fakt, konkurs w takiej formie zapewne nie wszystkim się podoba, ale z tym zarobkiem to trochę przesadzasz. Użytkowników jest coś ponad 40 000, z tego udział weźmie max. kilka tysięcy wysyłając średnio 2 sms-y, więc zarobią może 20-30 tys.
Jakby nie patrzeć to nawet przy takiej kwocie te 400 zł jest kwotą śmieszną.
No ale cóż, kto chce to zagra. Ja odpadam i w takie gry nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 15:29, mateusz111 napisał:

Hmm.. ktos pisal ze gram.pl zmienilo wlasciciela z CDP
z tego co pamietam to nie zmienilo wlasciciela tylko sie usamodzielnilo a to jest roznica


Zmieniła i to już spory czas temu. Firma CDProjekt sp. z o.o. sprzedała portal gram.pl firmie Action S.A. za 2 miliony złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam teksty w stylu: wysłałem sms za 5 PLN żeby mieć szansę na wygranie 10 PLN, bo "każda złotówka się liczy" czy mam kasę na koncie i nie mam co z nią zrobić to zaczynam się zastanawiać dlaczego ludzie tak bezwiednie wyrzucają kasę w błoto. Zastanawia to tym bardziej, że znacząca większość ludzi (jak wynika ze statystyk podobnych konkursów) nie czyta regulaminów i naiwnie wierzy, że to jest loteria w której wysyłając sms kupują los. Mało kto się trudni przeczytać regulamin i dowiedzieć się jak wyznaczany jest zwycięzca, przez co większość sms jest z góry skazana na porażkę. Nigdy nie publikuje się informacji o tym po ilu sekundach był wysłany sms zwycięzcy (bo mało kto by brał udział wiedząc, że aby mieć jakiekolwiek szanse musiałby wysłać sms w ciągu góra 2-3 sekund ;)

Trochę przykre, że z młodych i nieświadomych ludzi tak wyłudza się pieniądze, no ale może w taki sposób nauczą się ekonomii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wysyłajcie nic! Po pierwsze:
- Wygrywa najszybszy SMS, a więc:
- Nagrodę zgarną ludzie, którzy utrzymują się z takich konkursów.
- Będziecie dostawać SPAM przez cały okres trwania konkursy i prawdopodobnie po nim.
To by miało sens gdyby to była loteria, ale nie jest (Gram.pl nie stać na coś takiego, komisja itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować