Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2006 o 10:35, Galadin napisał:

A mnie się wydaje że problemy z serwerami Battle.net mają powiązanie z WoWem. :/


hehs pewnie tak. 90% możliwości dają na servery WoW''a ;/ 6% na inne gry BN(W3,W2, D1 i inne) a 4 % dają na Diablo 2 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 10:40, UMC.Hugo napisał:

hehs pewnie tak. 90% możliwości dają na servery WoW''a ;/ 6% na inne gry BN(W3,W2, D1 i inne)
a 4 % dają na Diablo 2 ;P


Albo poprostu większą liczbę techników i obsługi przenieśli do pracy nad WoW. Nie podoba mi się to, ludzie, mając 2 miliony dolców jestem szczęśliwy, po co mi kolejne 2? No wiem, to są już 4, ale co z tego? Ech, no i teraz nawet nie wiadomo kto rządzi w Blizzardzie - czy oni czy Vivendi - i dlaczego Blizz nie może się od nich uwolnić? Może i dużo straci, ale fanów napewno nie a co za tym idzie odrobi szybko straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 10:56, Galadin napisał:

> hehs pewnie tak. 90% możliwości dają na servery WoW''a ;/ 6% na inne gry BN(W3,W2, D1
i inne)
> a 4 % dają na Diablo 2 ;P

Albo poprostu większą liczbę techników i obsługi przenieśli do pracy nad WoW. Nie podoba mi
się to, ludzie, mając 2 miliony dolców jestem szczęśliwy, po co mi kolejne 2? No wiem, to są
już 4, ale co z tego? Ech, no i teraz nawet nie wiadomo kto rządzi w Blizzardzie - czy oni
czy Vivendi - i dlaczego Blizz nie może się od nich uwolnić? Może i dużo straci, ale fanów
napewno nie a co za tym idzie odrobi szybko straty.

no nie wiem czy odrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 10:56, Galadin napisał:

Albo poprostu większą liczbę techników i obsługi przenieśli do pracy nad WoW. Nie podoba mi
się to, ludzie, mając 2 miliony dolców jestem szczęśliwy, po co mi kolejne 2? No wiem, to są
już 4, ale co z tego?


Bo potem z 4 robi się 6 :P. Jak ma się dosyć kasy zatrudnia się kolejne rzesze ludzi i robi się następne części gier, które z takimi funduszami również powinny być wybitne (Blizz nie może sobie pozwalać na przeciętniaki). Za kilka lat zrobią kilka razy większego Galaxy of Warcraft na przykład :D.

Poza tym co to 4 mln dolców? Wiesz, ile kosztują najlepsze chaty (a raczej posiadłości)? Dodaj do tego kilka najdroższych autek itp. Ci z Blizza w porównaniu do np. gwiazd muzyki to biedni są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 14:39, DragonLord napisał:

Ci z Blizza w porównaniu do np. gwiazd muzyki to biedni są.


Tak serio to wyobrażam ich sobie jako normalnych ludzi zamawiających pizze w czasie przerwy w pracy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 16:12, Galadin napisał:

> Ci z Blizza w porównaniu do np. gwiazd muzyki to biedni są.

Tak serio to wyobrażam ich sobie jako normalnych ludzi zamawiających pizze w czasie przerwy
w pracy. ;)


Bo to robią :). Wcześniej za te 4mln $ wybudowali sobie pizzerię naprzeciwko, żeby pizza zawsze była ciepła i przyszła na czas :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 17:37, DragonLord napisał:

> > Ci z Blizza w porównaniu do np. gwiazd muzyki to biedni są.
>
> Tak serio to wyobrażam ich sobie jako normalnych ludzi zamawiających pizze w czasie przerwy

> w pracy. ;)

Bo to robią :). Wcześniej za te 4mln $ wybudowali sobie pizzerię naprzeciwko, żeby pizza zawsze
była ciepła i przyszła na czas :P.

Zeby tylko pizzerie napewno jakas knajpka zeby po ciezkiej pracy mozna było sie czegos napic...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś popołudniu na jakimś diarunie na helu przecierałem oczka ze zdumienia, bo nigdy jeszcze takiej postaci nie widziałem( a troche już gram) to była czarodziejka, miała jakiś fajny sprzęt chyba bo najpierw bo(cta) potem obrażenia od ognia zuciła, (to co dodaje do broni dmg od ognia) potem rzuciła tą aure od blysków co co jakiś czas udzerza wrogów od błyskawic I na końcu najlepsze zamieniła się w miśka i poszła bić, a ja niemam zielonego pojęcia jaki item jej na to pozwolił ( barb ma taki hełm ale sorka) jeśli ktoś wie jakie itemy to sorca mogła nosić to bardzo bym prosił Dzieki z góry Pozdrawiam:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej były to:

Aura święty wstrząs - słowo runiczne Dream w hełmie lub tarczy (albo obu naraz).
Przemiana w misiołaka - też słówko runiczne, a dokładniej Beast (broń). Imho głupota, bo dla takiej sorcy zdecydowanie lepsze jest słówko Passion, które daje zapał. :<>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrrr... Najpierw mnie wywaliło, potem wyskoczył ograniczony dostęp do krainy, a teraz wciaż komunikat, że niewłaściwe hasło podaję - gdy hasło jak najbardziej poprawne.
Ponieważ przy rejestracji nie podałam maila, to moja postać przepadła??

HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny problem ku.... mac :[ gralem w diablo wypas zbanowali mi konto i cd-keya :[ nom ok za tego mh ale wyczailem se nowego cd-keya noi kur... za nic dostalem bana na klucz :[:[:[ po bani pierwszego konta i keya wyzucilem tego mh to jst kur....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 19:07, legy napisał:

Wrrr... Najpierw mnie wywaliło, potem wyskoczył ograniczony dostęp do krainy, a teraz wciaż
komunikat, że niewłaściwe hasło podaję - gdy hasło jak najbardziej poprawne.
Ponieważ przy rejestracji nie podałam maila, to moja postać przepadła??

HELP



Moim zdaniem ktos ci zmienil konto i czesc straciles wszytko:/ przykro:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 19:09, Bob3k napisał:

ja mam inny problem ku.... mac :[ gralem w diablo wypas zbanowali mi konto i cd-keya :[ nom
ok za tego mh ale wyczailem se nowego cd-keya noi kur... za nic dostalem bana na klucz :[:[:[
po bani pierwszego konta i keya wyzucilem tego mh to jst kur....


Może Twoje IP im się nie podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 19:11, Galadin napisał:

> ja mam inny problem ku.... mac :[ gralem w diablo wypas zbanowali mi konto i cd-keya :[
nom
> ok za tego mh ale wyczailem se nowego cd-keya noi kur... za nic dostalem bana na klucz
:[:[:[
> po bani pierwszego konta i keya wyzucilem tego mh to jst kur....

Może Twoje IP im się nie podobało?



heheheheehehe xD DOBRE :D kurde nawet mi humor sie poprawil troszke xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 19:14, Bob3k napisał:

heheheheehehe xD DOBRE :D kurde nawet mi humor sie poprawil troszke xD


A jak inaczej wytłumaczysz ban na drugim keyu mimo wywalenia mh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 19:16, Galadin napisał:

> heheheheehehe xD DOBRE :D kurde nawet mi humor sie poprawil troszke xD

A jak inaczej wytłumaczysz ban na drugim keyu mimo wywalenia mh?



hehhe no nie wiem wlasnie xD moze i masz racje:) H** im w D*** , zaczyne grac w CS;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 19:30, Bob3k napisał:

hehhe no nie wiem wlasnie xD moze i masz racje:) H** im w D*** , zaczyne grac w CS;S

Powściągnij trochę język.
Skąd skombinowałeś drugiego CD-Keya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować