Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2006 o 19:32, Abi Dalzim napisał:

> hehhe no nie wiem wlasnie xD moze i masz racje:) H** im w D*** , zaczyne grac w CS;S
Powściągnij trochę język.
Skąd skombinowałeś drugiego CD-Keya?



Ok nie bede juz tak zucal slowami takimi:) a keya mam, czy to wazne? wazne ze nie byl uzywany przez inna osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 19:35, Bob3k napisał:

Ok nie bede juz tak zucal slowami takimi:) a keya mam, czy to wazne? wazne ze nie byl uzywany przez inna osobe

Aha, czyli nie kupiłeś nowej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 21:37, gloody napisał:

Śledczy Abi Dalizm, którego awatar wciąż kojarzy mi się z avkiem pewnego forumowicza z forum UO :)

To na pewno nie ja. To jest jedyne forum na jakim się udzielam.
A tak poza tym, to wpieniają mnie tacy ludzie jak pan powyżej, którzy przywłaszczają sobie nie swoje rzeczy i jeszcze sie tym chwalą na prawo i lewo (choć większość polityków też tak robi ale może to nie jest najlepszy wzór do naśladowania ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 21:42, Abi Dalzim napisał:

> Śledczy Abi Dalizm, którego awatar wciąż kojarzy mi się z avkiem pewnego forumowicza z
forum UO :)
To na pewno nie ja. To jest jedyne forum na jakim się udzielam.
A tak poza tym, to wpieniają mnie tacy ludzie jak pan powyżej, którzy przywłaszczają sobie
nie swoje rzeczy i jeszcze sie tym chwalą na prawo i lewo (choć większość polityków też tak
robi ale może to nie jest najlepszy wzór do naśladowania ;)).

Ja też moje pierwsze diablo skopiowałem od kumpla ale ze 7 lat temu ja o internecie nawet nie myślałem że będe miał i po graniu troch w demo chciałem sobie na singlu pograć. Zaraz jak mi neta założyli kupiłem sobie D2 +lord i jestem bardzo zadowolony PS ja też nie popieram używania cudzych cd-keyów ( co innego jak chcesz grać na single i nikomu tym że używasz tego cd-keya krzywdy nie robisz) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2006 o 19:10, Bob3k napisał:

Moim zdaniem ktos ci zmienil konto i czesc straciles wszytko:/ przykro:/


Uf... przejściowe kłopoty serwera widać - w końcu "puścił" na stare hasło :)
A założyłam nowe konto, z nowym haslem, i też podawał że złe hasło - brzmi niewiarygodnie, ale było tak :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 21:42, Abi Dalzim napisał:

> Śledczy Abi Dalizm, którego awatar wciąż kojarzy mi się z avkiem pewnego forumowicza z
forum UO :)
To na pewno nie ja. To jest jedyne forum na jakim się udzielam.
A tak poza tym, to wpieniają mnie tacy ludzie jak pan powyżej, którzy przywłaszczają sobie
nie swoje rzeczy i jeszcze sie tym chwalą na prawo i lewo (choć większość polityków też tak
robi ale może to nie jest najlepszy wzór do naśladowania ;)).



Lol wes sie puknij w łep !! ja next keya mialem od braciaka ktory nie gram po necie bo go nie ma OMG co za ludzie!!! smiszny jests !!poza tym nie kradlem na diablo mlonie, a mh uzywalem zeby szybciej sie poruszac Wrrrr.... to dopiero trzeba miec tupet zeby nie wiedziec a psiac glupoty tak jak ty to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2006 o 12:46, Bob3k napisał:

zeby nie wiedziec a psiac glupoty tak jak ty to robisz


Przeczytaj sobie to co sam napisałeś i zastanów się kto pisze głupoty.

Dnia 26.08.2006 o 12:46, Bob3k napisał:

to dopiero trzeba miec...


talent zeby w jednym zdaniu narobic tyle błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze mi powiedziec gdzie mozna znalezc jakies runy na helu?? nic kompletnie mi nie wypada, same badziewia :/ nie wiem jakim cudem mozna robic slowa runiczne nie majac potrzebnych run. Jestem w 4 akcie na helu a tu nic ostatnio mi Ko wypadlo i nic same dzidostwa... A gra traci z dnia na dzien bo kosztuje mnie to coraz wiecej nerwow. Troszku ten hell 1.11 przesadzili, nie da sie grac praktycznie w spokoju. Mam dobre przedmioty a tu dalej kaszana, Ostatnio jak mi z Mefista unikatowy claymore wypadl to mnie malo ze zlosci nie trafilo, po co komp daje przedmioty z normala na helu? Mam Mf powyzej 200% a nic kompletnie nie moge znalezc...
Z damagem powyzej 3000 gosc walczy jak ciota :/ Nie wiem czy nie zrobie urlopu tej postaci ale mi szkoda bo mu 84 level zrobilem juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Run nie warto szukać, bo i tak nie wypadną.
Proponuje Ci Hrabinę na hellu, chociaż nie liczyłbym na zbyt wiele. ^^

Idź pomefować - lepiej opłacalny biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magic find na runy nie działa. Z tego co wiem to runy pięknie wypadają na hrabinie (mef jest od przedmiotów).
Najlepiej poczytaj sobie coś na Karczmie lub imperium.


P.S

A co do turnieju to już mam neta i mi pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedchwilą próbowałem grać na CBN. Na początku były lagi więc zmieniałem gry.
Potem wystąpiła wiagomość: "Serwer nie Działa"

Następnia wszedłem do okna konta a tak pojawił się napis "nie można się teraz połączyć z tą krainą"

Weszłem następnie na azję a ona działała.

Czy to oznacza że dostałem Bama.

Jeśli chodzi o maphaki i inne tego typu to nie używam. Tylko tak 2 dni temu na jednym z baal runów paladyn powiedział że ma maphaka. Zrobiłem nawet skrina ale po wklejeniu do paint''a kolory się pozmieniały czy coś tego typu że nic nie było widać. Mam orginalne Diablo 2 LOD v1.11b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 16:48, Snacken napisał:

Czy to oznacza że dostałem Bama.

Margerę? :<>

Po prostu masz RD (realm down - kraina odłączona). Widocznie za szybko tworzyłeś/dołączałeś się do gier. To niedługo minie (no, co prawda kiedyś miałem RD cały dzień). Czekaj cierpliwie. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 15:27, Carroarmato napisał:

czy ktos moze mi powiedziec gdzie mozna znalezc jakies runy na helu?? nic kompletnie mi nie
wypada, same badziewia :/ nie wiem jakim cudem mozna robic slowa runiczne nie majac potrzebnych
run. Jestem w 4 akcie na helu a tu nic ostatnio mi Ko wypadlo i nic same dzidostwa... A gra
traci z dnia na dzien bo kosztuje mnie to coraz wiecej nerwow.

>
Runy możesz adobyć albo od hrabiny albo na kuźni, czasami też się zdaża że wypadną od zwykłego potwora obojętnie na którym akcie (na helu najlepiej) jesteś, mi np wczoraj ist poleciał ze zwykłego monstera.
Mam dobre przedmioty a tu dalej kaszana, Ostatnio jak

Dnia 26.08.2006 o 15:27, Carroarmato napisał:

mi z Mefista unikatowy claymore wypadl to mnie malo ze zlosci nie trafilo, po co komp daje
przedmioty z normala na helu? Mam Mf powyzej 200% a nic kompletnie nie moge znalezc...

Z mf różnie bywa jak mamsz duży itemy ci nie lecą jak mały to czasem coś ciekawego znajdziesz na tym polega cały urok gry, dużo zależy od ciebie ale jeszcze więcej od szczęścia
>

Dnia 26.08.2006 o 15:27, Carroarmato napisał:

Z damagem powyzej 3000 gosc walczy jak ciota :/ Nie wiem czy nie zrobie urlopu tej postaci
ale mi szkoda bo mu 84 level zrobilem juz.

>
Jeśli masz 3 k dmg to radze najlepiej usunąć tą postać i zacząć od nowa( merc mojego hamera ma 12k a ja mam 15K), a tym że ta postać ma 84 lvl wcale się nie przejmuj, ja już usuwałem postacie powyżej 90 lvl bo stwierdziłem że są za słabe, pamiętaj każda następna postać, którą zrobisz będzie lepsza bo uczysz się na błędach, a zrobienie postaci około 80 lvl trwa około 3 dni, (zależy jak do tego zabierzesz), ja teraz aske 75 lvl zrobiłem w 4 dni, ale nie grałem codziennie zbyt długa( wszystko zależy ile czasy poświęcisz) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 14:09, Alien1981 napisał:


> zeby nie wiedziec a psiac glupoty tak jak ty to robisz

Przeczytaj sobie to co sam napisałeś i zastanów się kto pisze głupoty.

> to dopiero trzeba miec...

talent zeby w jednym zdaniu narobic tyle błędów



buahhahha ja leje na bledy, a tym bardziej jak ktos mi zwraca uwage MUAHAHAHHAHAHAHAHHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować