Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Heh, ja gram zealotem i jestem dopiero w IV akcie. Z kostką i radą się pół dnia męczyłem, bo grają takie bandy lolków, że mogłyby spokojnie do plutonów kamikadze wstępować XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zakończyłem na 71 levelu. Ech forma już nie ta, poświęcenie już nie te, ekipa już nie ta. Wolę sobie po-mf''ować, a nóż coś poleci, a leci taki syf że sobie nie wyobrażam jak to będzie dalej :D Mam jedynie osłonę fortuny (31mf ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dopiero 20lvl i zamierzam iść na Duriela lub pochodzić na tombruny.
Najlepsze jest to że w rankingu są już postacie grubo powyżej 80lvl, jak to oni robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde sorry za trzeci post i zamieszanie... :/
Nie zauważyłem, że po kliknięciu na moim koncie przy diablo "Pomoc techniczna" zostaje przekierowany do pomocy Diablo II a nie LOD i ściągnąłem patcha do podstawki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 00:35, Deejay napisał:

Nie zauważyłem, że po kliknięciu na moim koncie przy diablo "Pomoc techniczna" zostaje przekierowany
do pomocy Diablo II a nie LOD i ściągnąłem patcha do podstawki... ;)


Patch ściągnie Ci się sam przy próbie połączenia z Battle.Netem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 01:07, Klimos napisał:

Patch ściągnie Ci się sam przy próbie połączenia z Battle.Netem :)

już za późno, ściągnąłem właściwy :)
A co robicie z kamykami jak już skrzynka pełna...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 01:45, Deejay napisał:

A co robicie z kamykami jak już skrzynka pełna...?


Najpierw scalamy je w Pgemy (doskonałe kamyki), a potem tworzymy mułka, czyli postać przechowującą kamyki. Podobnie z runami i przedmiotami. Ja zawsze oprócz postaci którą grałem miałem jednego muła od kamyków, jednego od run i 2-3 od przedmiotów. Poza tym jak już trochę pograsz i się nieco wzbogacisz, to prestaniesz zbierać nadkruchy i będziesz zwracał uwagę tylko na te bez skazy i doskonałe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 01:50, Klimos napisał:

> A co robicie z kamykami jak już skrzynka pełna...?

Najpierw scalamy je w Pgemy (doskonałe kamyki)

najpierw trzeba kostkę mieć... ;)

Dnia 27.06.2007 o 01:50, Klimos napisał:

, a potem tworzymy mułka, czyli postać przechowującą
kamyki.

Tak się domyślałem. ale jak przerzucac z postaci do postaci? Muszę drugie konto chyba utworzyć i poprosić kogoś żeby sie mułem zalogował tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 01:53, Deejay napisał:

najpierw trzeba kostkę mieć... ;)

To co tu jeszcze robisz? ;)

Dnia 27.06.2007 o 01:53, Deejay napisał:

Tak się domyślałem. ale jak przerzucac z postaci do postaci?

3 sposoby poniżej.

Dnia 27.06.2007 o 01:53, Deejay napisał:

Muszę drugie konto chyba utworzyć i poprosić kogoś żeby sie mułem zalogował tak?

Wersja dla dużego ryzykanta: wchodzisz na jakąś grę, wywalasz co chcesz w jakimś ustronnym miejscu i wracasz szybko mułkiem by to pozbierać.
Wersja dla małego ryzykanta: tworzysz grę zahasłowaną, czekasz 5 minut, wywalasz co potrzeba i wracasz mułkiem.
Wersja 100% safe: prosisz znajomego by Ci pomógł przerzucić itemy, dajesz mu je na trade a on Ci je oddaje jak wrócisz mułkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 02:00, Klimos napisał:

Wersja dla małego ryzykanta: tworzysz grę zahasłowaną, czekasz 5 minut, wywalasz co potrzeba
i wracasz mułkiem.

ale jak utworzę i wyjdę to przecież przedmioty znikną. niee wiem w ogóle jak to miałoby wyglądac... :\

I jeszcze jedno. jaest jakaś lista serwerów? bo niczego takiego tam nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 02:05, Deejay napisał:

ale jak utworzę i wyjdę to przecież przedmioty znikną. niee wiem w ogóle jak to miałoby wyglądac...
:\


Gra przez pewien czas istnieje bez gracza i można spokojnie sobie tam itemy dla muła zostawić, po czym wbić drugą postacią i zabrać. Bezpieczniej jednak jest to robić przez kogoś. Jeżeli będziesz potrzebował przerzucać itemy, to możesz się do mnie na GG, odezwać. Z chęcią pomogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 02:05, Deejay napisał:

ale jak utworzę i wyjdę to przecież przedmioty znikną. niee wiem w ogóle jak to miałoby wyglądac... :\

Nie znikną. Muisz odczekać chyba 5 minut, żeby gra została na jakiś czas po tym jak z niej wyjdziesz. Jeżeli stworzysz i od razu wyjdziesz, to nie będziesz miał możliwości wrócić do tej gry.

Dnia 27.06.2007 o 02:05, Deejay napisał:

I jeszcze jedno. jaest jakaś lista serwerów? bo niczego takiego tam nie widziałem...

Serwer jest jeden - battle.net. Masz tylko możliwość dołączenia do istniejącej gry: przycisk Dołącz/Join, po wciśnięciu którego pojawia się okienko z kilkunastoma aktywnymi grami na Twoim poziomie trudności a także pole do wpisania nazwy gry i ewentualnie hasła, jeśli ją znasz (np znajomy ją stworzył). W każdej chwili możesz też utworzyć własną grę klikając na Stwórz/Create i wpisując nazwę gry, hasło, liczbę graczy i wybierając poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
no sam grę już tworzyłem.
miałem jedno okienko puste to może to była ta lista gier, ale akurat nikt na moim poziomie nie grał...
Dzięki za pomoc :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:54, Modest-Vermin napisał:

Ja dziś zakończyłem na 71 levelu. Ech forma już nie ta, poświęcenie już nie te, ekipa już nie
ta. Wolę sobie po-mf''ować, a nóż coś poleci, a leci taki syf że sobie nie wyobrażam jak to
będzie dalej :D Mam jedynie osłonę fortuny (31mf ;p)


Można wiedzieć jak zdobywasz tak lvl w tak krótkim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować