Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Może to idiotyczne pytanie, ale czy ktoś wie, gdzie najczęściej wypadają jakieś runy? Napaliłem się na nie, oraz ich potrzebuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 19:43, Rusty Mike napisał:

Może to idiotyczne pytanie, ale czy ktoś wie, gdzie najczęściej wypadają jakieś runy? Napaliłem
się na nie, oraz ich potrzebuję. ;)

Głowy sobie za to ogolić nie dam, ale z tego co pamiętam to Hrabina z Pierwszego Aktu (był z nią związany czwarty quest bodaj) często obdarowuje gracza runami po śmierci... tak przynajmniej słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 19:45, Hubi Koshi napisał:

> Może to idiotyczne pytanie, ale czy ktoś wie, gdzie najczęściej wypadają jakieś runy?
Napaliłem
> się na nie, oraz ich potrzebuję. ;)
Głowy sobie za to ogolić nie dam, ale z tego co pamiętam to Hrabina z Pierwszego Aktu (był
z nią związany czwarty quest bodaj) często obdarowuje gracza runami po śmierci... tak przynajmniej
słyszałem.


Potwierdzam. Ostatnio zacząłem grać od nowa i właśnie przy Hrabinie za każdym razem kiedy się jąpokona wypadały mi runa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Dziś zainstalowałem Diablo II LoD. Nie ma co - wciągnełem sie :] Mam pytanie:

Czy na 6 lvl i 3 szkieletami do pomocy sam rade zabic krwawą orlicę?

Oczywiscie gram nekromantą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:19, Airuk napisał:

Czy na 6 lvl i 3 szkieletami do pomocy sam rade zabic krwawą orlicę?

Hmm pamiętam że czytałem gdzieś kiedyś w Clicku solucję i były tam podane preferowane poziomy do każdego questa. Na Krwawą Orlicę to chyba właśnie było 4-5-6 lvl, więc możesz zaryzykować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:28, Hubi Koshi napisał:

> Czy na 6 lvl i 3 szkieletami do pomocy sam rade zabic krwawą orlicę?
Hmm pamiętam że czytałem gdzieś kiedyś w Clicku solucję i były tam podane preferowane poziomy
do każdego questa. Na Krwawą Orlicę to chyba właśnie było 4-5-6 lvl, więc możesz zaryzykować,

Dzieki za pomoc, chyba dam rade ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie zadawaj takich pytań, tylko idź i spróbuj zabić. W późniejszej grze przecież nie będziemy Ci mówić, czy coś ubijesz, czy nie, bo wszystko zależy od umiejętności i ekwipunku. Po prostu sam sprawdź, na normie nic nie tracisz, gdy giniesz (poza niewielką częścią golda, ale ono jest prawie nic nie warte). A jak nie możesz, to się podleveluj i spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na czarkę na urok? Być może było już o tym ale przewalanie 158 stron postów to nie dla mnie ;)

Czekam na opinie i może jakieś porady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 11:50, DragonLord napisał:

Przede wszystkim nie zadawaj takich pytań, tylko idź i spróbuj zabić.


Zgadzam się. Po co zadawać takie pytania?! Po prostu spróbuj jak zobaczysz, że nie dasz rady to potrenuj i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problemik - w większości strategii jakie znalazłem dla Paladyna zalecane jest np. maksować dwie konkretne aury. Skoro tylko jedna aura naraz może działać, to.. kiedy której używać? :>
Szkoda, że nie jest jak u sorc, czyli wszystkie aury mogą działać naraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo znalazłem w strategii coś takiego :
Aura, która nie jest główną aurą, fragment opisu :
Śmiałość - aura sama z siebie nieciekawa, ale daje ogromne profity HS-owi w postaci gosu defa. To dzieki niej zyskujemy tak boskie efekty w postaci bardzo wysokiego defa. Obowiązkowo - 20pkt.

Ke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś zależy na defie to poza maxowaniem Świętej Tarczy pakuje jeszcze punkty w Śmiałość. IMO niewarto, można mieć tego skilla z merca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też tak lecą kiepsko przedmioty ostatnio? Zaraz po resecie całkiem nieźle mi leciały itemy, a teraz jak chodzę na hellu na Andy to farmię gorzej niż na koszu dwa tygodnie wcześniej. Po resecie oczywiście. Tak nagle przestały lecieć. Wszystko tą samą postacią, a MF mi się od tamtego czasu nie zmienił prawie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi lepsze runy na normie dla Paladyna całkowicie bez mf wyleciały mi runki typu RAL, NEF i coś jeszcze, więc nie jest źle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie: grał ktoś sosą na urok??? Ja przedwczoraj zrobiłem taką sosę... 40 lvl na normie wymiata, na koszu tez niezle sobie radzi :P

Ktoś grał taką meal''e sosą? Jakieś porady, opinie, mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 12:50, mota napisał:

ponawiam pytanie: grał ktoś sosą na urok??? Ja przedwczoraj zrobiłem taką sosę... 40 lvl na
normie wymiata, na koszu tez niezle sobie radzi :P

Ktoś grał taką meal''e sosą? Jakieś porady, opinie, mile widziane

Nie wiem czy usunięto na 1.11 bug, ale na 1.10 był że jak założysz Sen w hełmie i w tarczy to aury się sumują.
Zrób sobie pasje w fazowym ostrzu, dzięki temu będziesz mieć zapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jaką postacią najlepiej gra sie w diablo 2 LoD? Bo tak szczerze to nie moge sie zdecydowac. Prosze o pomoc. Z góry dzieki za pomoc. I jak ktoś poda jakąś postac to nich napisze w co inwestowac punkciki:P Chodzi mi o tryb PvP i PvM na BN xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda osoba może mieć inną ulubioną postać. Mi osobiście najlepiej grało się chyba paladynem, amazonką i druidem.
Co do inwestowania punkcików to polecam przeczytać jakieś taktyki, których jest pełno na stronach poświęconych D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować