Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2007 o 18:59, Chlorofil napisał:

Mało jest tych zadań w Singlu ! Czyli tak raczej mało potrzeba aby przejść grę ?


Może i mało, ale grając samemu, trzeba chodzić po całej mapie i wykonywać te zadania. A to trwa bardzo długo. Może się tak zdarzyć, że potworki, które musimy zabić po drodze, okażą się za mocne. Więc trzeba będzie zdobyć lepszy ekwipunek i przyjść tam później. ;]

Dnia 21.08.2007 o 18:59, Chlorofil napisał:

Można postać przenieść z Singla do MP ?


Można, ale tylko na open battle.net (grają tam w większości cheaterzy, którzy zmodyfikowali swoje postaci za pomocą edytora). Jeśli chcesz grac na "prawdziwym" (closed battle.net) BN - postać trzeba tworzyć od nowa, gdyż są one przechowywane na serwerach Blizzarda, a nie na dysku gracza. :)

Co do tych questów na closed BN, to na pewno znajdą się ludzie, którzy pomogą wykonać quest. :) Ewentualnie można założyć grę, a ludzie sie dołączą. :) Dlatego wykonywanie questów na BN jest zdecydowanie łatwiejsze niż na singlu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, thx. Jesteście bardzo pomocni.
Podkłada w grze może głos P. Fronczewski ? xD
Ile tak dajecie jeszcze czasu na żywotność DIABLO II ?
Jak to teraz jest ? Więcej osób odchodzi czy przychodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 19:12, Chlorofil napisał:

OK, thx. Jesteście bardzo pomocni.

;)

Dnia 21.08.2007 o 19:12, Chlorofil napisał:

Podkłada w grze może głos P. Fronczewski ? xD

Nie mam pojęcia. xD

Dnia 21.08.2007 o 19:12, Chlorofil napisał:

Ile tak dajecie jeszcze czasu na żywotność DIABLO II ?

Diablo 2 jest nieśmiertelne. Nigdy nie umrze! ;-P

Dnia 21.08.2007 o 19:12, Chlorofil napisał:

Jak to teraz jest ? Więcej osób odchodzi czy przychodzi ?

Niedawno był reset laddera, także wiele osób powróciło do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 20:57, Chlorofil napisał:

Thx za odpowiedzi ! :)

Nie ma za co ;P

Dnia 21.08.2007 o 20:57, Chlorofil napisał:

Jeszcze one more qestion:

z przyjemnoscia ;D

Dnia 21.08.2007 o 20:57, Chlorofil napisał:

ile można mieć kont z postaciami na jednym cd-key ? Chodzi mi o konta nie o postacie.

kont mozesz miec tyle ile dusza zapragnie (w sumie nigdy nie slyszalem o zadnym limicie kont), postaci na jednym koncie - 8

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zboczę z tematu i powiem, że opłaca się grać na komendzie /players x
Na players 8 jest taka sytuacja, że jestem na początku trudności Hell, mam 76 poziom i prawie wszystko unikaty. Polecam!
P.S. W dodatku gram Amazonką, więc moje oczy nie zawsze są skierowane na potwory... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:57, Rusty Mike napisał:

Ja zboczę z tematu i powiem, że opłaca się grać na komendzie /players x
Na players 8 jest taka sytuacja, że jestem na początku trudności Hell, mam 76 poziom i prawie
wszystko unikaty. Polecam!
P.S. W dodatku gram Amazonką, więc moje oczy nie zawsze są skierowane na potwory... :))


ale czy ta komenda działa na battle.necie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Tylko w Single Playerze. Na battle.necie komendę ''zastępują'' gracze (im więcej osób w grze tym trudniejsze do zabicia potwory, no i doświadczenia więcej, czyli działa to jak owa komenda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 11:46, tuitam napisał:

Nie. Tylko w Single Playerze. Na battle.necie komendę ''zastępują'' gracze (im więcej osób
w grze tym trudniejsze do zabicia potwory, no i doświadczenia więcej, czyli działa to jak owa
komenda).

aha ale to doświadczenie sie dzieli pomiędzy druzynę czy kazdy dostaje odpowiednio więcej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. zdaje się, że jest po prostu więcej doświadczenia do podziału, co sprawia, że każdy dostaje go więcej. No i w kilka osób łatwiej coś zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 11:47, Mroczny Elf99 napisał:

aha ale to doświadczenie sie dzieli pomiędzy druzynę czy kazdy dostaje odpowiednio więcej??


Im więcej graczy, tym więcej doświadczenia się dostaje za jednego potworka, bo ten też ma odpowiednio więcej życia. Doświadczenie za potworka jest dzielone między graczy w jakiś tam sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pograć na battle.net, ale nie rozumiem tego systemu. Wchodzę na serv i muszę najpierw zdobyć doświadczenie i level który nabiłem zostaje. Końecznie będę musiał zawsze grać na tym serwerze czy mogę też na innych z tym samym levelem co nabiłem w poprzednim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:24, Silveren napisał:

Chciałbym pograć na battle.net, ale nie rozumiem tego systemu. Wchodzę na serv i muszę najpierw
zdobyć doświadczenie i level który nabiłem zostaje. Końecznie będę musiał zawsze grać na tym
serwerze czy mogę też na innych z tym samym levelem co nabiłem w poprzednim?

Przecież battel net to w diablo 2 lord to najprostszy do pojęcia multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybciej byloby Ci to samemu sprawdzic niz pisac :-p ale jesli juz to doswiadczenie, itemy, itp, ktore zdobyles sa na innych zalozonych grach (nawet nie koniecznie przez Ciebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 23:22, RedSqll napisał:

Szybciej byloby Ci to samemu sprawdzic niz pisac :-p ale jesli juz to doswiadczenie, itemy,
itp, ktore zdobyles sa na innych zalozonych grach (nawet nie koniecznie przez Ciebie)


Heh dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy konczac gre np na poziomie koszmar na battle.necie nie mogę juz dolaczyc do gry na nizszym poziomie trudności?? wyskakuje mi ze nie spełniam wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 18:34, Mroczny Elf99 napisał:

mam pytanie czy konczac gre np na poziomie koszmar na battle.necie nie mogę juz dolaczyc do
gry na nizszym poziomie trudności?? wyskakuje mi ze nie spełniam wymagań


Zwykle możesz, jedynie gry te nie wyświetlają się na liście dostępnych.
Przypadek, o którym mówisz był zapewne spowodowany tym, że osoba tworząca grę ustawiła zakres poziomów postaci, jakie mogą dołączyć i Twoja postać tych wymagań poziomowych widocznie nie spełniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie jak tworze grę na battle.necie i jest takie cos jak zróżnicowanie poziomu. i gdy ustawię np na 4 tzn że różnica między dwoma graczami może wynosić maks 4 poziomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować