Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2007 o 16:28, phobian napisał:

elo jestem z forum nowy mam pytanie jak sciagne patcha to jak mam potem go zainstalowac a tam
gdzie jest diablo nie ma neta

po prostu zacznij go instalować sam skonfiguruje odpowiedni folder. albo połącz sie battle.net to nastąpi automatyczna aktualizacji wersji gry.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 16:28, phobian napisał:

elo jestem z forum nowy mam pytanie jak sciagne patcha to jak mam potem go zainstalowac a tam
gdzie jest diablo nie ma neta


Jeżeli grę masz zainstalowaną, to po prostu pobierasz patcha tam gdzie możesz, wgrywasz go na komputer, na którym masz zainstalowanie Diablo i uruchamiasz dwukrotnie klikając. Wszystko się dzieje automatycznie i nic nie trzeba konfigurować.

@ Mroczny Elf99:
Wyraźnie napisał, że na kompie gdzie ma Diablo, nie ma internetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:35, Mroczny Elf99 napisał:

witam mam pytanie jaka mam szanase przy wprawianiu miejsc na klejnot do zwykłej nie magicznej
różdzki ze beda to 2 miejsca??


Jeśli różdżka może mieć 2 sloty to robi automatycznie 2 sloty (tak jest z monarchem :P )(moge się mylić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 18:53, Klimos napisał:

/.../


Jest już może jakiś sposób na anulowanie/zmianę umiejętności? Np. za paladyna zmienić jedną aurę, na drugą? Jak ktoś chce grać na jakiś turniejach (nie chodzi o mnie ;), to trzeba przechodzić dłuuuugie godziny z powodu jednej umiejętności? Z góry dzięki za wyjaśnienia :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 18:51, marcin1930 napisał:

Jest już może jakiś sposób na anulowanie/zmianę umiejętności? Np. za paladyna zmienić jedną
aurę, na drugą? Jak ktoś chce grać na jakiś turniejach (nie chodzi o mnie ;), to trzeba przechodzić
dłuuuugie godziny z powodu jednej umiejętności? Z góry dzięki za wyjaśnienia :)


Nie wiem czy dobrze zrozumiałem.Jeśli ci chodzi czy można cofnąc umiejęjętność to się nie da.Jeśli raz klikniesz na umiejętność mając jakiś punkt do dodania to jest już na zawsze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2007 o 18:55, Nertis napisał:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem.Jeśli ci chodzi czy można cofnąc umiejęjętność to się nie da.Jeśli
raz klikniesz na umiejętność mając jakiś punkt do dodania to jest już na zawsze :P.


Bezsens ;/ Dla mnie takie "eksperymenty" to podstawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 19:56, marcin1930 napisał:

Bezsens ;/ Dla mnie takie "eksperymenty" to podstawa ;)


Na tym to polega, tworzysz jakaś postać, grasz nią, jak sie nie sprawdza to robisz postać jeszcze raz. Za którymś tam razem znajdziesz złoty środek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:25, Mroczny Elf99 napisał:

mam pytanie czy żeby zdobyc klucze od hrabiny, demonologa i nihthlaka trzeba grać na hellu
czy obojętnie jakim poziomie trudności??


Tylko na hellu wypadają (i dodam ,że dość rzadko :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:25, Mroczny Elf99 napisał:

mam pytanie czy żeby zdobyc klucze od hrabiny, demonologa i nihthlaka trzeba grać na hellu
czy obojętnie jakim poziomie trudności??


Tylko na hellu, jest 1/34 szansy na wyskoczenie klucza. Ale warto zbierać, bo mają sporą wartość (jak dla mnie:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 20:59, Nertis napisał:

Pierwszy raz o czymś takim słysze O_o,ale chyba nie powinno być tych bugów w wersji 1.11 :P

Nie wiem czy można to traktować jako bug. Ja np wycraftowałem kiedyś zielony amulet z setu (nie pamiętam jakiego, ale jakiś słaby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować