Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2008 o 18:04, slfi napisał:

> wiecie może, czy na obecnym ladderze jest coś warte słowo "white"? bo mam już runy
i
> się zastanawiam czy opłaca się szukać różdżki z dwoma gniazdami czy póki co sobie
odpuścić
> i zachować runy na później...
Lol do bieli masz potrzebne dol io;p a to bardzo wysokie runki hehe;p
A na poważnie jak grasz nekiem, weż sobie ducha w mieczu, na początek, zależy jeszcze
jakim nekiem grasz, jak bone to duch lub hoto, psn death web lub hoto, sumoner bestia
lub hoto


Długo nie grałem ale perf. hoto to chyba 40/40 i jeden z najdroższych itemów
BTW mam low hoto ale na non lader.
Zaka już nie taka droga ale ona dla smita raczej.
Mówiąc że hammer nie na UT miałem na myśli że samemu nie podoła. Smit da rade sam. (klątwa wysysanie hp) i już. Barb jest dobrym dodatkiem (okrzyki). Zawsze mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:12, Piwomaniak napisał:

Długo nie grałem ale perf. hoto to chyba 40/40 i jeden z najdroższych itemów
BTW mam low hoto ale na non lader.
Zaka już nie taka droga ale ona dla smita raczej.
Mówiąc że hammer nie na UT miałem na myśli że samemu nie podoła. Smit da rade sam. (klątwa
wysysanie hp) i już. Barb jest dobrym dodatkiem (okrzyki). Zawsze mile widziany.


Hoto perf to takie z 40 resami i to wcale nie najdroższy item;p perf hoto 5-6 istow.
Przykładowo perf cta koło 15 istów eni to samo, a już nie mówie o niestandardowych itemach, 15 min temu widziałem gre o 6 hrs n fah srapaperf perf;p
Zaka dla hamera nie dla smita, dla smita exile.
A po co samemu, nie mów że pujdziesz i sam będziesz po kolei monsterki np na legowisku matrony, a tak hamer tele smitek wchodzi i uberek w 5 min zrobiony bez problemu.
A wyssanie życia na ubery nie licz tylko na draki, weż na 2 zestaw ruzge z ładunkami wyssania życia.
A co do barba to on na ubery nie potrzebny, wkońcu po co jest cta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2008 o 18:43, slfi napisał:

Hoto perf to takie z 40 resami i to wcale nie najdroższy item;p perf hoto 5-6 istow.
Przykładowo perf cta koło 15 istów eni to samo, a już nie mówie o niestandardowych itemach,
15 min temu widziałem gre o 6 hrs n fah srapaperf perf;p
Zaka dla hamera nie dla smita, dla smita exile.
A po co samemu, nie mów że pujdziesz i sam będziesz po kolei monsterki np na legowisku
matrony, a tak hamer tele smitek wchodzi i uberek w 5 min zrobiony bez problemu.
A wyssanie życia na ubery nie licz tylko na draki, weż na 2 zestaw ruzge z ładunkami
wyssania życia.
A co do barba to on na ubery nie potrzebny, wkońcu po co jest cta


Mówiłem że długo nie grałem. I połowe z tego to wiedziałem, jakiś tyraelek jest też drogi. Enigma to mnie denerwuje, wole okowe grozy. Wiesz... jak idziesz sam to masz torcha a jak idziesz w grupie to potem jest kłótnia :P chyba że masz zaufanych przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:55, Piwomaniak napisał:

Mówiłem że długo nie grałem. I połowe z tego to wiedziałem, jakiś tyraelek jest też drogi.
Enigma to mnie denerwuje, wole okowe grozy. Wiesz... jak idziesz sam to masz torcha a
jak idziesz w grupie to potem jest kłótnia :P chyba że masz zaufanych przyjaciół.

Kłutni nie ma, bo chodze z bratem na ubery, ale nawet jeśli to torch jest tego co daje klucze, i chyba nie masz namyśli żeby z kims nieznajomym robić ubery co;p?
Co prawda ja juz pomagałem nieznajomym z uberach, ale sam nigdy o taką pomoc nie poprosze po pierwsze, że nie musze, po drugie że to raczej ryzykowne.
A co Coha to dla smita napewno sie przydaje, ale ja mam teraz duska z nef lum 50all res i starczy mi, po zmiejszeniu resów przez uber mefa mam 91 resy na light więc mi mało robi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy gram barbem i zastanawiałem się czy udałoby mi się wymienić to na coś przydatnego, nekro w sumie też mam, ale na 13 poziomie jakoś mi się ostatnio nie chciało nim grać... Co więcej jestem raczej niedzielnym graczem, gram sobie od czasu do czasu tylko (jestem dopiero w 5 akcie na koszmarze poziom 52 choć założyłem postać tydzień po resecie laddera) więc ani przedmioty ani runy jakieś lepsze mi się nie trafiają... No nic, na razie zostawię sobie runki, może się jeszcze przydadzą później:) Dzięki za radę, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 20:05, Matizk12 napisał:

Wie ktoś może za ile można sprzedać topór Pogromca Piekieł na ladderze??


Podejrzewam, że nic. Ta broń jest jak dla mnie kompletnie bezużyteczna. Nigdy nawet nie widziałem, żeby ktoś oferował coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to troszkę noob''skie pytanie ale... czy jest gdzieś takie miejsce w diablo gdzie można o odrobinkę łatwiej znaleźć jeden z części zestawu grizwolda ?
Nie wiem dlaczego ale większość osób ma jedynie tylko zbroje z tego zestawu ( w tym tez i ja ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 23:46, Rzezim napisał:

> Wie ktoś może za ile można sprzedać topór Pogromca Piekieł na ladderze??

Podejrzewam, że nic. Ta broń jest jak dla mnie kompletnie bezużyteczna. Nigdy nawet nie
widziałem, żeby ktoś oferował coś takiego.



A wiesz po ile chodza skillery light dla soso?? Bo zamieniłem go dopiero co za eth oku i nie wiem czy mi się opłacało. Aha, ladder oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na poprzednim ladderze znalazłem zbroję i tarczę przy diablo na hell. z tego co wiem, na mefa też często się chodzi po przedmioty... ogólnie po prostu trzeba mieć szczęście, tudzież się wymieniać z innymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 11:56, Matizk12 napisał:

A wiesz po ile chodza skillery light dla soso?? Bo zamieniłem go dopiero co za eth oku
i nie wiem czy mi się opłacało. Aha, ladder oczywiscie



Skiller do light czysty jest wart mala. Eth occu no cóż nigdy bym czegoś takiego nie kupił. A nie eth Occu chodzi za pula. Choć znam osobę, która za uma sprzedała eth ocuu (ale to było na początku laddera)
Jeśli za skillera kupiłeś occu nic nie powiem.
Moim zdaniem pytanie się po fakcie o to czy Ci się opłacało jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy czy ocu jest eth czy nie, soso nie będzie walić ręcznie nikogo, a ten koleś co sprzedał na początku ladera ocu za uma dał ciała ista mugł wołać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eth occulus ma większą wartość niż zwykły occu, ponieważ ma wartośc kolekcjonerską (tak jak eni ap 1337 def ma prawie taką wartość jak perf, Hoto eth tez jest drozsze od normalnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was prośbę... Ma ktoś armor z setu IK (Nieśmiertelnego Króla)? Niestety, ostatnio nie dam rady zdobyć jakiś wartościowych runek... Może komuś ten armorek wala się w skrytce, i sprzedał by mi go za pół ceny?
Bardzo mi na tym zależy, mam wszystko z IK prócz pancerza. Ten głupi pancerz zepsuł mi marzenia o uber barbie :<
Dałbym za niego jakieś runki typu Sol, czy Dol, Goblina i Magefisty.
Jeśli ktoś zgodziłby się na taki układzik, niech napisze na forum i jakoś się skontaktujemy. Gram na ladderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do delirium to połaź sobie troche w tym to zrozumiesz co daje;p
Zmieniasz się coś małego i paskudnego;p
A co do armoru ik to rzeczy co wymieniłeś Badyl13 to nawet nie połowa ceny, na 99.99% nikt ci nie da ik armoru za takie shity.
Zarobić trzeba runki a potem można kupować bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie robie barba na pvp Mam już all sprzet oprucz jednej broni.
Jedną mam bestie w ba i co powinieniem mieć na drugą broń, myślałem że botha, ale dotarły do mnie opinie że griff też jest dobry, niech ktos napisze czy grał takim barbem i co jego zdaniem będzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 02:32, jojtos napisał:

Może to troszkę noob''skie pytanie ale... czy jest gdzieś takie miejsce w diablo gdzie
można o odrobinkę łatwiej znaleźć jeden z części zestawu grizwolda ?
Nie wiem dlaczego ale większość osób ma jedynie tylko zbroje z tego zestawu ( w tym tez
i ja ).


Na ladder 4 zebrałem cały set, zbroja wypada często, ale zgodnie ze stroną Blizza na resztę części setu masz 0.00005 % szansy, że wypadnie. :P A największa szansa jest przy Fragmensteinie czyli mini-bossie koło Anyi hell (5 akt, ta zamrożona dziewczyna z miasta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chcę dobrze rozwinąc Barbarzyńcę :)
Mam pytanie do zawodowych " Barbarzyńców :D " w diablo II jak dobrze rozwinąc postac. Znalazłem kilka buildów ale one są tak "profesionalne" że to nie dla mnie. Mnie interesują staty i drzewko rozwoju postaci, nie to co mam założyc na siebie " o tym decyduje drop przedmiotów nie ja :) "
Więc co chcę wiedziec :P
1. Staty - Ilośc siły , zręczności i takie dupereje :D
2. Drzewko rozwoju - Czyli w co dobrze rozdac punkty
3. Jakiej broni używac - Dwuręcznej, jednoręcznej z tarczą, a może dwie bronie. ( Z nudów można postrzelac z procy i łuku :D )

Za pomoc z góry dziękuje.
PS - ( Nie gram na BattleNecie chcę postac która świetnie wyżyna potworki nie graczy :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie jestem może ''zawodowym Barbarzyńcom'', ale co nieco mogę poradzić ;).

Dnia 17.08.2008 o 22:59, AdamKujawa456 napisał:

1. Staty - Ilośc siły , zręczności i takie dupereje :D

Siła to imo najważniejszy atrybut Barbarzyńcy. Zręczność jest ważna kiedy używamy dwóch broni jednocześnie - skuteczność ataku musi wtedy być jak największa. Mój rozdział statystyk jest następujący: 2x Siła, 2x Zręczność i 1x Żywotność (lub na zmianę 1xDEX, 2xVIT), ale jak powiedziałem zależy to też troszkę od obranej strategii.

Dnia 17.08.2008 o 22:59, AdamKujawa456 napisał:

2. Drzewko rozwoju - Czyli w co dobrze rozdac punkty

W sieci możesz znaleźć sporo strategii rozwijania postaci. Muszę powiedzieć, że mi najciekawiej grało się Barbarzyńcom używającym Szału Bitewnego - szybko, łatwo i przyjemnie ( http://diablo.phx.pl/czytaj/frenzy-barb/).

Dnia 17.08.2008 o 22:59, AdamKujawa456 napisał:

3. Jakiej broni używac - Dwuręcznej, jednoręcznej z tarczą, a może dwie bronie. ( Z nudów
można postrzelac z procy i łuku :D )

Co prawda w single grałem Barbarzyńcom używającym broni dwuręcznych i Odrzutu (proszę tu nie wyzywać mnie od noobów - ten ''wymiatacz'' był moją pierwszą postacią ;), ale na Battle.necie przerzuciłem się na Frenzy z 2x1h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować