Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Jeszcze nie sprzedalem Mojego Pala 18-20, a właśnie wyleciał 16-20, jak ktoś need jakieś torche niech pisze na slfi6 boe nie nadążam sprzedawać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kim grasz? ja barbem załatwiłem andy na koszmarze jak miałem 41/42 poziom jakoś tak... co prawda musiałem wrócić do miasta po miksturki ale w sumie nawet poszło bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 19:50, czolgan napisał:

a kim grasz? ja barbem załatwiłem andy na koszmarze jak miałem 41/42 poziom jakoś tak...
co prawda musiałem wrócić do miasta po miksturki ale w sumie nawet poszło bez bólu.


sorc, pod zimno (blizz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skile do barba raczej do okrzyków się bierze Rob Sonky, a co do ciebie Vesania666 spoko dasz rade soso zabic andy kosz przy tym lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinieneś sobie poradzić, najwyżej się wycofuj, jeżeli masz jakiś punkt czy dwa w polu statycznym to już na pewno pójdzie gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.
Macie na zbyciu runki Sol i Pul?
Jak coś to nazwa konta Akoss, za nick RTZ-Akoss.
Mogę się wymienić za inne runki bo jakieś tam mam ;p
lub itemy od zestawu zawsze coś...


PS. Jaki jest dobry sposób na runki oprócz hrabiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 22:07, Akoss-94 napisał:

witam.
Macie na zbyciu runki Sol i Pul?
Jak coś to nazwa konta Akoss, za nick RTZ-Akoss.
Mogę się wymienić za inne runki bo jakieś tam mam ;p
lub itemy od zestawu zawsze coś...


PS. Jaki jest dobry sposób na runki oprócz hrabiny?


Strefy 85 level, i chyba tylko one, prócz hrabki. Na tych strefach runki lecą częściej niż na innych, bo moby mają właśnie 85 level, przez co łatwiej zlootowac dobre itemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 42 lvl soso i przedmioty na 4, 6 (co prawda, zielone z kompletu) lvl i tak dalej, skąd można zdobyć jakieś dobre itemy ? można już na tym lvlu mieć jakieś lepsze sety (a konkretnie Tal''Rash) i czy taki secik dużo kosztuje i za co jest kupowany (runki, kamienie etc) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 23:03, Harvenar napisał:

Strefy 85 level, i chyba tylko one, prócz hrabki. Na tych strefach runki lecą częściej
niż na innych, bo moby mają właśnie 85 level, przez co łatwiej zlootowac dobre itemki.


Możesz powiedzieć co to są za "strefy" bo powiem szczerze, że gram jakiś czas w Diablo 2 i tego typu określenie jest dla mnie dość enigmatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 00:42, Vesania666 napisał:

mam 42 lvl soso i przedmioty na 4, 6 (co prawda, zielone z kompletu) lvl i tak dalej,
skąd można zdobyć jakieś dobre itemy ? można już na tym lvlu mieć jakieś lepsze sety
(a konkretnie Tal''Rash) i czy taki secik dużo kosztuje i za co jest kupowany (runki,
kamienie etc) ?


pochodź do 70lvl''a na baalruny. potem jak będziesz miał większy poziom to możesz zacząć brać się za lootowanie przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 08:41, Rzezim napisał:

> Strefy 85 level, i chyba tylko one, prócz hrabki. Na tych strefach runki lecą częściej

> niż na innych, bo moby mają właśnie 85 level, przez co łatwiej zlootowac dobre itemki.


Możesz powiedzieć co to są za "strefy" bo powiem szczerze, że gram jakiś czas w Diablo
2 i tego typu określenie jest dla mnie dość enigmatyczne.


http://diablo.phx.pl/forum/viewtopic.php?t=22085 Tutaj jest wszystko napisane :) Ciekawa sprawa z tymi 85 lvl areas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać co wy myślicie o handlowaniu na d2jsp, więkoszość moich znajomych tam handluje, ale ja nie mam zamiaru, denerwuje mnie też jak jakiś klijent jak np ja chce za coś 2 isty porównuje ceny ile to fg by było.
Napiszczcie co myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować