Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2009 o 21:30, Volvox napisał:

Ok, na razie wstępnie wybrałem bulid z Frozen Orbem i Energy Shieldem (tylko nadal nie
wiem po co ES skoro bez niego czarka tez potrafi przezyc) albo z Blizzardem albo z Błyskawicami.
Pierwszy ponoc bardzo fajny (i ma mojego ulubionego orba) a kolejne maja power ;)
Ech ciezko cos wybrac. Gra ktos jakims z tych bulidow?

Ja przyjemnie gram tym bulidem. http://diablo.phx.pl/czytaj/light-soso-mf tylko merc jakiś słaby jest. Ale mam chęć zabawy frozen orbem.Tyle ,że na hellu mają ciągle resy na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 21:18, Pitej napisał:

Warty jest coś wielki talizman który dodaje +1 do pułapek (tylko dla zabójczyni) i 19
do życia?

malo spotyka sie obecnie trap ass ale ist+ 1sk i 19 hoho ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi wynika, że lecisz Zabójczynią, bo inaczej byś nie pytał o talizman, który zwiększa jej skille. Jeśli chcesz sprzedać komuś na BN, to nie wiem, ale jeśli masz zamiar nosić, to raczej odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie gram nią, znalazłem poprostu i ciekawy jestem czy mozna za jakąs sensowną cenę to komuś zaoferować czy raczej wstyd :) Gdyby dował ogólnie +1 dla zabójczyni to byłoby miło, a tak musiałem spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh... sorki za drugiego posta pod rząd, ale przed chwilą zdobyłem torcha dla zabójczyni (16/17) ma ktoś wymienić na torcha dla amazonki? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na singlu barbarzynca i zamierzam zebrac caly komplet niesmiertelnego krola. Mam juz 4 czesci ale wydaje mi sie ze najtrudniejszego nie zdobylem. Mozliwe jest zeby Mefisto na piekle dropnal Święty Pancerz do tego kompletu? Ewenetualnie Diablo? Bo jestem w 5 akcie i chce miec na ten akt juz calosc a narazie wszystkie rzeczy droplem u Mefista to moze uda sie caly komplet zebrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 17:50, czolgan napisał:

mam laskę, mądrość ondala +3 wszystkie skille +508 obrona jest to cokolwiek warte? ewentualnie
ktoś zainteresowany?

a ile exp dodaje?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 20:37, czolgan napisał:

5% ale ta wartość jest stała, dlatego jej nie wymieniałem:)

Sry. Moj blad :D. Pul to chyba max. Przydaje sie na baal/dia runy i UTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 18:15, lis899 napisał:

Gram na singlu barbarzynca i zamierzam zebrac caly komplet niesmiertelnego krola. Mam
juz 4 czesci ale wydaje mi sie ze najtrudniejszego nie zdobylem. Mozliwe jest zeby Mefisto
na piekle dropnal Święty Pancerz do tego kompletu? Ewenetualnie Diablo? Bo jestem w 5
akcie i chce miec na ten akt juz calosc a narazie wszystkie rzeczy droplem u Mefista
to moze uda sie caly komplet zebrac:)

Pewnie, że możliwe. Jednak Mefisto nie nalezy do tej piątki potworów
z których może wylecieć praktycznie każdy przedmiot jak ( Niszczyskała, Szczerbiciel...) myślę,
że może lepiej ich trochę pozabijać. Swoją drogą znaleźć 4 części dość dobrego zestawu
samodzielnie to niezły wyczyn. Ja pełne komplety uzbierałem tylko poprzez wymiany na
battle.necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 09:33, Dark_elves napisał:

Jednak Mefisto nie nalezy do tej piątki potworów
z których może wylecieć praktycznie każdy przedmiot jak ( Niszczyskała, Szczerbiciel...)


A kto jeszcze należy do tej piątki potworów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 16:15, lis899 napisał:

> Jednak Mefisto nie nalezy do tej piątki potworów
> z których może wylecieć praktycznie każdy przedmiot jak ( Niszczyskała, Szczerbiciel...)


A kto jeszcze należy do tej piątki potworów?

Łap http://diablo.phx.pl/czytaj/mf--potwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy wiecie może jak zrobić aby przy grze multiplayerowej gdy twoja postać ginie drugi gracz mógł podnieść twoje zwłoki?
W instrukcji niby jest napisane aby nacisnąć ''''P'''' i tam są potrzebne opcje, lecz ja ich nie znalazłem.

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko. Ile warta jest różdżka Death''s Web (45% do dodatkowych obrażeń) oraz Talizman Tal Rasha? Ach no i jeszcze jedno, wypadł mi Fantom Śmierci (23%) i opchnąłem go z Ist + Pul. Czy to był dobry interes?

Za odp z góry wielkie dzięki ;-)

BTW Pindel rules, najlepiej dropiący stworek (w mojej jakże krótkiej karierze). Poleciały mi z niego już 2 Homunculusy, Fantom, 4sox Flaile i parę innych ciekawych rzeczy. Naprawę łatwo i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 18:15, lis899 napisał:

Gram na singlu barbarzynca i zamierzam zebrac caly komplet niesmiertelnego krola. /.../

Z tego co wiem, to Tyraela największą szanse dropnąć ma Baal na hellu. Od Mefa na 100% go nie dostaniesz, bo ma za mały Mlvl jak na Sacred Armor (a Tyrael to SA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować