Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

ja mam pytanie czy jest jakiś plik który pozwoli wyciągnąć z gry więcej jak 800x600? bo mnie doprowadza do szału ta rozdzielczość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takiego pliku nie znalazłem i chyba taki plik nie istnieje. A po za tym mam problem
jeśli chodzi o patcha 1.10 (i nowsze) .Grałem od nowa na singlu, rozwaliłem Andariel i
nie mogę przejść do drugiego aktu, bo gdy ma się włądcyć filmik wyskakuje błąd. Czy ktoś wie co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 15:27, DexterWojtek napisał:

Siemka jestem nowy może grał ktoś druidem i mi poleci jak nim grac w co pakowac?? Bo jutro
gre mi przysylaja :]


podstawowe pytanko czy ten druid na batlee neta czy na singla?
na singla niewiem ale na batlle neta to ja ładowałem
w
Likantropie
Wilkołaka
Dębowego Mędrca
i ataki wilkołaka
ale cuż każdy musi odkryś swuj styl grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 15:39, DexterWojtek napisał:

batleneta ale ja nie lubie przemian tylko wole bardziej pakowac w zywioly


Ja gram druidem na singlu. To moja pierwsza powazniejsza rozgrywka w Diablo2. Zainwestowalem glownie w zywioly. Byla dyskusja na ten temat w tym watku. Poszukaj pare stron wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 15:56, SirMike napisał:

> batleneta ale ja nie lubie przemian tylko wole bardziej pakowac w zywioly

Ja gram druidem na singlu. To moja pierwsza powazniejsza rozgrywka w Diablo2. Zainwestowalem
glownie w zywioly. Byla dyskusja na ten temat w tym watku. Poszukaj pare stron wstecz.


Ja tam proponuje grać Nekromatą - jest najleprzy, na poziomie Piekło gra się nim bardzo spokojnie,
zato głupim barbarzyńcą, druidem albo całą resztą nawet jak byś miał wszystko full wypas - level, najleprzy sprzęt to i tak cie zmiażdżą, każdy ma cie prawie na szczała, nie mówiąc już o bosach, a strażnicy aktowi to
ciachają nim dychniesz. Po za tym gra Nekromatą nie jest nudna nie ma non stop tej ciupaniny jak tą resztą.
Liczy się action - trix-tactics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 16:10, Harmegidon napisał:

Ja tam proponuje grać Nekromatą - jest najleprzy, na poziomie Piekło gra się nim bardzo
spokojnie,
zato głupim barbarzyńcą, druidem albo całą resztą nawet jak byś miał wszystko full wypas -
level, najleprzy sprzęt to i tak cie zmiażdżą, każdy ma cie prawie na szczała, nie mówiąc
już o bosach, a strażnicy aktowi to
ciachają nim dychniesz.


Ta gra jest tak zrownowazona, ze kazda postacia gra sie podobnie. Wszystko zalezy od taktyki i umiejetnego rozdysponowania punktow.

Dnia 06.12.2005 o 16:10, Harmegidon napisał:

Po za tym gra Nekromatą nie jest nudna nie ma non stop tej ciupaniny
jak tą resztą.
Liczy się action - trix-tactics.


A kto mi zabroni np. Druidem przywolac zgraje zwierzakow, ktore rozniosa cale towarzystwo. Ja zas bede z boku sobie stal i huragany puszczal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram SirMike ta wypowiedzia:
> A kto mi zabroni np. Druidem przywolac zgraje zwierzakow, ktore rozniosa cale towarzystwo. Ja zas bede z boku sobie stal i huragany puszczal :P

Wlasnie to byla moja taktyka przywolywanie zwierzakow i puszczalem huragan a kumple z sieci mi pomagali :] i tak pokonywalismy diablo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 17:18, DexterWojtek napisał:

Wlasnie to byla moja taktyka przywolywanie zwierzakow i puszczalem huragan a kumple z sieci
mi pomagali :] i tak pokonywalismy diablo :]

Sorx ale chyba na norm.Na piekle to zwierzaki padaja jak muchy a magowie w Sanktuarium zjadaja prawie kazdego- tylko hammerid wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 21:06, volc1k napisał:

> Wlasnie to byla moja taktyka przywolywanie zwierzakow i puszczalem huragan a kumple z
sieci
> mi pomagali :] i tak pokonywalismy diablo :]
Sorx ale chyba na norm.Na piekle to zwierzaki padaja jak muchy a magowie w Sanktuarium zjadaja
prawie kazdego- tylko hammerid wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Kupiłem jakis czas temu DIABLO II z dodatkiem(przedtem miałem sama dwójke) no i płyta na której miałem dodatek LOD w skutek nieszcześliwego wypadku mi pękła :(.Pisałem do Dziełu Pomocy niestety nie odpowiedzieli.Więc pytam tu.Wie ktoś czy jest możliwość dokupienia płyty z samym dodatkiem LOD jeśli tak to gdzie i za ile?Mam już dwa zestawy Diablo II i nie chce kupować trzeciego dla samego dodatku.Dzieki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 01:55, wacek77 napisał:

Mam pytanie.Kupiłem jakis czas temu DIABLO II z dodatkiem(przedtem miałem sama dwójke) no i
płyta na której miałem dodatek LOD w skutek nieszcześliwego wypadku mi pękła :(.Pisałem do
Dziełu Pomocy niestety nie odpowiedzieli.Więc pytam tu.Wie ktoś czy jest możliwość dokupienia
płyty z samym dodatkiem LOD jeśli tak to gdzie i za ile?Mam już dwa zestawy Diablo II i nie
chce kupować trzeciego dla samego dodatku.Dzieki za odpowiedź.


A ten czas temu to jaki czas ?? Bo gry wydane po 23 września są objęte dożywotnią gwarancją. Jeśli masz D2 zesatw ze Złotej Edycji to nie ma problemu wymieć płyt. Jeśli nie zarejestrowałeś gry to powinineś miec taką karte rejestracji gram.pl, zarejestrowac i wtedy można wymienic ( jeśli ze Zlotej Edycji ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 16:10, Harmegidon napisał:

Ja tam proponuje grać Nekromatą - jest najleprzy, na poziomie Piekło gra się nim bardzo
spokojnie,
zato głupim barbarzyńcą, druidem albo całą resztą nawet jak byś miał wszystko full wypas -
level, najleprzy sprzęt to i tak cie zmiażdżą, każdy ma cie prawie na szczała, nie mówiąc
już o bosach, a strażnicy aktowi to
ciachają nim dychniesz. Po za tym gra Nekromatą nie jest nudna nie ma non stop tej ciupaniny
jak tą resztą.
Liczy się action - trix-tactics.


A ja ośmielę się niezgodzić z przedmówcą :)
Najlepiej grało mi się (na singlu i BN) Czarodziejką z czarami zimna. Nie dość że zadajesz obrażenia to jeszcze spowalniasz lub zamrażasz wrogów tak że nie mogą do Ciebie podejść :)
Oczywiście im dalej tym trudniej, ale kto powiedział że "piekło" to będzie spacerek? ;)
Trochę inwestycji w czary ognia też się przyda w piątym akcie :)

Dobrze też gra mi się (na singlu) Amazonką. Z kuszy daje jak z RKM-u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sieci pojawiły się kolejne plotki dotyczące Diablo 3. Jak pewnie wiecie kolejni pracownicy (odpowiedzialni dotąd za Diablo i Diablo 2) odeszli z Blizzarda i założyli własne studio. Na jego stronie w opisie Michio Okamury widniał napis: "Michio was the Creative Lead for Blizzard North on a yet unannounced sequel before his departure." Jednak Hyboreal Games zmieniło słówkko sequel na project. Podobny tekst widniał na stronie Castaway Entertainment w opisie Stefana Scandizzo: "In 2000, Stefan started producing 3D monsters for the character team for an unannounced upcoming sequel". Jednak i tutaj zostało to zmienione na game.
Kolejną wskazówką, która może wskazywać na produkcję Diablo 3 może być program wyśietlany w pewnej z kanadyjskich stacji telewizyjnych. Pogram nazywał się "Visions From The Edge". Można było zobaczyć w nim prace Peter''a Beveridge. Na jednej z nich widniał demon a obok niego napis Diablo, przez który przebiegały trzy kreski. Czyżby jednak mielibyśmy doczekać się kiedyś Diablo 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 14:13, Daimon_Frey napisał:

W sieci pojawiły się kolejne plotki dotyczące Diablo 3. Jak pewnie wiecie kolejni pracownicy (odpowiedzialni dotąd za Diablo i Diablo 2) odeszli z Blizzarda i założyli własne studio.

>

Dnia 10.12.2005 o 14:13, Daimon_Frey napisał:

Czyżby jednak mielibyśmy doczekać się kiedyś Diablo 3?



Hellgate: London? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 14:20, Rayic napisał:

Hellgate: London? :))


Ale Hellgate: London tworzy zupełnie inne studio. Flagship Studios. A ja wspomniałem o Hyboreal Games i Castaway Entertainment. Narobiło się tego po odejściu różnych ludzi. Oczywiście to nad czym pracowali w BN musiało w Blizzardzie pozostać. Tak więc to zupełnie inny tytuł. Tym bardziej, że mowa tu była o sequelu. Pewnie Blizzard zareagował i pozmieniali na project/game ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyboreal Games zajmują się tworzeniem nowej gry "Starfall", podobna do Starcrafta. Zaczynają irytowac mnie te odejścia z Blizzarda ludzi odpowiedzialnych za tworzenie D3. Bo gdyby robili po kryjomu Diablo3 to Ci ludzi by nieodchodzili? To samo tyczy się Starcrafta 2, ech ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem pierwszy poziom i zaczynam grać na "koszmarze", ale jest koszmarnie trudno. Mam problem nawet na "cmentarzu". Czy wszyscy tak to przechodzili? Brakuje mi pieniędzy, towarzysza i wogóle myślę że się nie poradzę. Jestem pełen podziwu dla tych, którzy uzyskują najwyższe poziomy i przeszli całą grę. Jeśli tacy są to proszę o kilka porad czy sugesti. Mam Palladyna na 38 poziomie. Gram na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>proszę o kilka porad czy sugesti.

Czy budowałeś postać wg jakiegoś pomysłu czy poszedłeś na żywioł i dawałeś punkty gdzie popadnie? Bo jeżeli na żywioł, to nic na koszmarze nie zwojujesz (o piekle nawet nie wspomnę). Pierwsza zasada to dobry build postaci (czyli rozplanowanie umiejętności, satystyk, optymalnego sprzętu). Po drugie, za wcześnie troche poszedłeś na kosza - powinieneś boczekać do ok 50 lvl i do tego czasu podbijać expa na baalrunach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować