Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2006 o 17:09, Velociraptor napisał:

Siemka :) Mam małe pytanko o druida, a dokładniej o jego rozwój, bo jak wiadomo to można go
rozwijać jako elementalistę lub zmiennokształtnego . A co waszym zdaniem jest lepsze ? - a
to głównie pod tym względem, żeby się w miarę bezproblemowo grało na koszmarze czy piekle
? No i jeszcze sprawa "futrzanych pomocników" ;p - polecacie wilki czy niedźwiadka ?


ele z trąbka zrobiony prawie na perf wymiata, na duelach i pvm, szybko czysci.

trans bardziej for fun, ale widzialem tez na duelach wielu gosu trans druidow, glowny atut -> ias taki np. cw z 6x shael ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 15:10, slfi napisał:

Mam pytanko, zrobiłe nowego smita mam 75 lvl i jeszcze nic statów nie dałem jak je rozdać,
siłe raczej pod itemy ale niewiem jak z zręcznością bo tarcze mam exile i niewiem dawać w zręczność
do bloku aż do 75 %??


jest wiele roznych pogladow na temat statsow u smitha, np. jedni mowia zeby ladowac wszystko w str (wiadomo dmg wtedy rosnie ze smitha) inni zeby ladowac w hp, bo o ile dobrze pamietam a moge sie mylic bo dawno nie gralem, smith nie daje ll i ml. Heh sam nie chce ci doradzac bo pozniej bedziesz mial zal do mnie ; ) ale ja bym dawal str do itemow. albo 0 najlepiej, nastepnie wyciagnac z itemow na eni pozniej juz z gorki. reszta w hp, co do dexa na blok to ja bym dexa dal na 0, razem z hs i premia do niej (%def na lvl) ktora dostaniesz od aury defence ktora musisz wymaksowac o ile dobrze pamietam co daje premie do bodajze dmg smitha bedziesz mial na tyle duzo def. ze raczej mozna obyc sie bez bloku.Zreszta dostaniesz jeszcze ptk, od itemkow, anni, i torcha ktor podejrzewam ze masz, skoro exile masz ; )
smith to postac ktora ma naprawde duzo defa jezeli jest zrobiona na maxa. i droga, trzeba miec troche tych itemkow na poczatku, coa, exile, grief, eni, ani, torch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 17:09, Velociraptor napisał:

Siemka :) Mam małe pytanko o druida, a dokładniej o jego rozwój, bo jak wiadomo to można go
rozwijać jako elementalistę lub zmiennokształtnego . A co waszym zdaniem jest lepsze ? - a
to głównie pod tym względem, żeby się w miarę bezproblemowo grało na koszmarze czy piekle
? No i jeszcze sprawa "futrzanych pomocników" ;p - polecacie wilki czy niedźwiadka ?


Możesz jeszcze zrobić for fun 100% summonera, ja już mam 36lvl wilczki (a za 3 lvl dojdzie jeszcze używka torchu) i na koszu wszystko wymiatają (łacznie ze świtą baala i samym baalem) :P. Dopiero na hellu troche brakuje dmg, aury z dobrych słów runicznych by się przydały (a po miesiącu grania na żaden mnie nie stać niestety :/).

A jeśli chodzi o uzupełnienie summonera - to zależy, czy idziesz w grupie czy sam. Jak sam, to duchowe wilki (lepiej kontroluja tłumy), jak w zespole, to miśka (duże obrażenia, ale w pojedynkę będzie słabo chronił druida). Albo jak napisał .martini, idź 100% w ele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ci to powiedzieć, przydałby się już nowy sezon ( onawym resie i patch już jakiś czas słychać ale go nieiwdać),bo z cenami poszło w duł hr kupisz za 2 do 2.5 ista , a ista za 4 pule dasz rade tylko perfect itemki podrożały. ale to z tego względu że isty potaniały, szkoda że jak masz dużo istów nie wymieniłeś ich za pule lum umy teraz po ponownej wymianie miałbyś znacznie więcej istów.
W sumie jak masz acc to wejdż na troche i sam zobacz jak jest Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 18:20, slfi napisał:

Jakby ci to powiedzieć, przydałby się już nowy sezon ( onawym resie i patch już jakiś czas
słychać ale go nieiwdać),bo z cenami poszło w duł hr kupisz za 2 do 2.5 ista , a ista za 4
pule dasz rade tylko perfect itemki podrożały. ale to z tego względu że isty potaniały, szkoda
że jak masz dużo istów nie wymieniłeś ich za pule lum umy teraz po ponownej wymianie miałbyś
znacznie więcej istów.
W sumie jak masz acc to wejdż na troche i sam zobacz jak jest Pozdro :D

ciekawe co ten nowy patch ma wnieść nowego do gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie wow blizzarda odebralo troche graczy d2 nie wspominajac juz od innych mmorpg, ktore nie oszukujmy sie, mimo abonamentu oferuja bardzo, ale to bardzo wiele.


sam mysle nad tym czy nie zaczac grac w wowa, z jednej glownie przyczyny - nasze konto zostaje wrazz postacia, obojetnie czy gamy czy nie gramy, i nie ma czegos takiego jak ladder.

wnioskujac, mozesz sie bogacic przez cale zycie, a tutuaj w d2 bedzie zawsze res ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:55, martini. napisał:

w sumie wow blizzarda odebralo troche graczy d2 nie wspominajac juz od innych mmorpg, ktore
nie oszukujmy sie, mimo abonamentu oferuja bardzo, ale to bardzo wiele.

Masz racje ale ja np po sobie widze że D2 mimo upływu lat z małymi przerwami ciągle mnie bawi( pewnie nie tylko mnie)

Dnia 21.10.2006 o 22:55, martini. napisał:

sam mysle nad tym czy nie zaczac grac w wowa, z jednej glownie przyczyny - nasze konto zostaje
wrazz postacia, obojetnie czy gamy czy nie gramy, i nie ma czegos takiego jak ladder.

Ja tam biedakiem nie jestem ale placić 50 dych co miech to lekka przeginaa

Dnia 21.10.2006 o 22:55, martini. napisał:

wnioskujac, mozesz sie bogacic przez cale zycie, a tutuaj w d2 bedzie zawsze res ;/

ladder jest dobry bo w pewnym momencie można zacząć od nowa , gdy wszyscy mają równe szanse i zabawa zaczyna się od początku

Wniosek jest jeden jeśli Bizzard nie zacznie wkońcu myśleć poważnie nad D3 to masz racje niebędzie komu grać wkońcu, chociaż ja pewnie będe grał:D , lepiej by było już w coś nowego . ale jak nie to D2 mi narazie starchy
Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też D2 jeszcze bawi, choć ostatnio przeżywam swego rodzaju przerwę :D. Fakt, gra jest dobra, zgadzam się z Twoim postem w 100%. Odnośnie D3 też. I WoWa. Sam zacząłbym chętnie grać, bo sporo moich kumpli w to gra, słyszałem, że gra jest ciekawa i niemal pod każdym względem dopieszczona do maksimum, ale niestety dla mnie też 120 zł co dwa miesiące to przesada. No a D3... chyba wszyscy czekamy z niecierpliwością. Ale mam nadzieję, że Blizzard nas nie zawiedzie i długie lata (już 6 lat minęło od premiery D2...) czekania nie zdadzą się na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze to tu napisać bo normalnie krew mnie zalewa jak coś takiego widze, przed chwilą koleś jak gralem na czacie pisał coś takiego ( oczywiście było to ładnie napisane po angielsku) , jego nazwa konta bliz-news czy jakoś tak pisze że są wieści o patchu 1.12 i że bizard chce uchronić acc swoich grach a w tym celu należy podać swoje acc i hasło, tak mniej więcej to brzmiało
Bardzo bym chciał żeby był jakiś sposób na takich ludzi, bo ja się nie nabiore (Może), ale iny mogą, ogólnie niecierpie takich typków>
To tyle musiałem gdzię to napisać bo się zdenerwowałem Pozdro dla reszty uczciwych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 19:42, gloody napisał:

Przy próbie wpisania hasła na czacie wyskakuje komunikat, że Blizzard nigdy nie pyta o hasło,
więc nikt się nie powinien naciąć :)

ale wystarczy malutki moment dekoncentracji, a już masz po postaci...
trzeba być naprawdę skupionym, aby nei dać sie wrobić
coś jak z ulepszaniem przedmiotów przez wyrzucenie ich na ziemię i naciskanie po kolei alt+ F1, alt+F2, alt+F3 i alt+ F4....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... ja po prostu tego nie rozumiem: dawać komuś passy. Nawet jak prosi mnie ktoś zaufany, ktoś, kogo znam od wielu lat o konto i hasło, bo np: będzie za mnie grał, to daję z niechęcią.a zazwyczaj staram się nie dawać passów. Ale zdarzają się tacy, którzy dadzą gościowi podszywającemu się pod Blizzard i na drugi dzień wchodzą na konto (albo nie wchodzą, bo hasło zmienione), a tam nie ma postaci. No ale cóż, moim zdaniem to początkujący albo koleś naprawdę stuknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym nawet kumplom nie dał ;] a to że czytałem "przygody na BN" na stronie Imperium nauczyło mnie o tym dużo. teraz wiem że nie ma czegoś takiego jak koleś z Blizarda proszący o passy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 19:46, Azrathel napisał:

coś jak z ulepszaniem przedmiotów przez wyrzucenie ich na ziemię i naciskanie po kolei alt+
F1, alt+F2, alt+F3 i alt+ F4....

a co to niby daje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 07:17, tosz napisał:

a co to niby daje ?

To daje, że jak naciśniesz alt+F4, to zamyka Ci grę i Twoje przedmioty leżące na ziemi zbiera jakiś gostek, który namówił Cię na taki trick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 07:50, Abi Dalzim napisał:

> a co to niby daje ?
To daje, że jak naciśniesz alt+F4, to zamyka Ci grę i Twoje przedmioty leżące na ziemi zbiera
jakiś gostek, który namówił Cię na taki trick :)

jane - alt+F4 przecież to proste jak mogłem sam na to nie wpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 09:00, Abi Dalzim napisał:

> w mojej 3 letniej karierze grania na batlenecie dałem się wrobić tylko raz
W co się dałeś wkręcić?

w pierscienie - miały być dwa soje
gość wrzucił je na handel ale w ostatniej hwili się wycofał , ale za kilka sekund wszedł na handel jeszcze raz - ja głupi widziałem te dwa pierścienie ale ich juz drugi raz nie sprawdziłem , no i poszło
gość szybko się ulotnił a ja zostałe tylko z jednym sojem i jakimś badziewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować