Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

czy jeśli moje konto wygaśnie to postać, która była na tym koncie przepada? bo mam 21 czarke i nie gram za często, ale nie chciałbym jej stracić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 18:00, Vesania666 napisał:

czy jeśli moje konto wygaśnie to postać, która była na tym koncie przepada? bo mam 21
czarke i nie gram za często, ale nie chciałbym jej stracić ;]


Konta nie wygasają- postacie tak. Poprostu wchodź nią co jakis czas do gry i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 18:35, Szczur22 napisał:

> czy jeśli moje konto wygaśnie to postać, która była na tym koncie przepada? bo mam
21
> czarke i nie gram za często, ale nie chciałbym jej stracić ;]

Konta nie wygasają- postacie tak. Poprostu wchodź nią co jakis czas do gry i bedzie git


o to mi chodziło, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 09:51, bartez743 napisał:

W co mam dawać mojemu nekromancie na 67 lvlu w Diablo? Gram nim na hell i w drugim akcie
jestem ;]

nie wiem, nie doszedłem do takiego poziomu, hehe. czekaj na opinie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. ostatnio zainstalowałem diablo po raz 1000 heh. i z chęcią popykał bym na CB?? Zdziwiłem się ponieważ moje postacie nie wygasły mam necro na 88lv i barbarzyńcę na 62 lv. ktoś chętny żeby wspólnie ponabijać levele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:07, Mroczny Elf99 napisał:

witam. ostatnio zainstalowałem diablo po raz 1000 heh. i z chęcią popykał bym na CB??
Zdziwiłem się ponieważ moje postacie nie wygasły mam necro na 88lv i barbarzyńcę na 62
lv. ktoś chętny żeby wspólnie ponabijać levele?


Idź na brunny jak chcesz se nabijać levele xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 09:51, bartez743 napisał:

W co mam dawać mojemu nekromancie na 67 lvlu w Diablo? Gram nim na hell i w drugim akcie
jestem ;]


Eee...a w co już dałeś proszę Ciebie??67 lev to już jest spory ,a bez skilli na pewno się nie poruszałeś xD.Jestem ciekaw ,czy dawałeś w przywołania ,czy może w nove trucizny...
Choć z tego co wiem necro pod przywołania na hell''u ma ciężko.Kumpel robił (i znowu robi xP) necro pod trutki to nawet pokaźny DMG uzyskuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...może nawet sie powtarzam na tym forum. Mam pytanie jak sie gra w Diablo II przez siec to sie cos płaci? Ja jak grałem kiedyś to nie przypominam sobie żeby sie płaciło ale mój kolega kłóci sie ze mną ze sie płaci. Wiec jak to z tym jest? I jeszcze jemu wyskakuje taki komunikat żeby grac w Diablo II przez siec to musi najpierw skontaktować sie z dostawca internetu. Spowodowane to jest przez to ze ma pirata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:20, dzawora napisał:

Mam pytanie jak sie gra w Diablo II przez siec to sie cos płaci?

Nic się nie płaci.

Dnia 05.04.2008 o 11:20, dzawora napisał:

Spowodowane to jest przez to ze ma pirata?

Tak, na piracie nie pograsz (i bardzo dobrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:36, Abi Dalzim napisał:

> Mam pytanie jak sie gra w Diablo II przez siec to sie cos płaci?
Nic się nie płaci.
> Spowodowane to jest przez to ze ma pirata?
Tak, na piracie nie pograsz (i bardzo dobrze).



Wielkie dzieki. To sobie chlopak nie pogra haha. A mam pytanie jak sie kupuje Diablo II oryginalne to jest tam dodatek czy trzeba kupowac oddzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem że muszę się połączyć z dostawcą internetu ale MAM ORYGINAŁA, mógłbym prosić 0o pomoc (i dodatek i gre oryginal), grałem na batlenecie tylko terazcoś się pkręciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 12:24, Rafi1965 napisał:

Mam ten sam problem że muszę się połączyć z dostawcą internetu ale MAM ORYGINAŁA, mógłbym
prosić 0o pomoc (i dodatek i gre oryginal), grałem na batlenecie tylko terazcoś się pkręciło...


Hmm...to może być winna lagów ,które teraz nawiedzają serwer europejski (no człowiek...żebym miał czekać 5min aż mnie odlagowało to spoko :/).W takim wypadku musisz poczekać trochę czasu lub zrestartuj kompa...powinno za jakiś czas działać normalnie (lub zaraz po restarcie ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:09, Nertis napisał:

> W co mam dawać mojemu nekromancie na 67 lvlu w Diablo? Gram nim na hell i w drugim
akcie
> jestem ;]

Eee...a w co już dałeś proszę Ciebie??67 lev to już jest spory ,a bez skilli na pewno
się nie poruszałeś xD.Jestem ciekaw ,czy dawałeś w przywołania ,czy może w nove trucizny...
Choć z tego co wiem necro pod przywołania na hell''u ma ciężko.Kumpel robił (i znowu
robi xP) necro pod trutki to nawet pokaźny DMG uzyskuje ;).


Dawałem przede wszystkim w kościany pocisk, i ducha z kości. Resztę można by powiedzieć że mam "po trochu" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2008 o 11:09, Nertis napisał:

Choć z tego co wiem necro pod przywołania na hell''u ma ciężko.

To nie wiesz zbyt wiele :p Necro summoner wymiata na helu. Osobiście uważam że to jedna z lepszych postaci PvM, nie jest może tak szybki w zabijaniu jak hammer czy java, ale jest bardzo skuteczny. Ja mam summonera i bez problemu robię nim uber Tristram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was, a konkretnie do osób grających na BN. Co się zmieniło w ciągu ostatnich 2-óch lat na BN? Jak stoi teraz Ist, czego należy się wystrzegać, czy wyszły jakieś nowe patche zmieniające coś w rozgrywce?
Po dwóch latach wracam do ukochaniego "diabełka" daletego was pytam o takie dziwne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować