Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2009 o 16:26, KrzychW napisał:

> Wszystko tu ładnie, pięknie opisane http://diablo.phx.pl/

Dzięki za info , ale wcześniej na szczęście samodzielnie trafiłem pod ten adres i znalazłem
to , co było mi potrzebne.Sprzedałem trochę niepotrzebnego śmiecia i znowu mam miejsce
na kolejne przedmioty , o ile oczywiście cokolwiek potrzebnego znajdę.

Koleś, ja mam troszeczke itemw na zbyciu.Jutro możemy zagrać.Moje acc to KazMeister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś trochę grałem, ale właściwie to tylko w kampanii. Mam zamiar znowu zacząć (właśnie instaluję grę). Może ktoś będzie skory do pomocy ? :D Zaproponujcie mi jakąś postać, bo mnie już wszystkie znudziły i na żadną nie patrzę przychylnym okiem :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli na rzadna postac nie patrzysz przychylnym okiem to po co instalujesz gre ;) moim zdaniem jej urok odkryc mozna dopiero na multi bo kampania szybko sie nudzi. ja bym mogl polecic necromante pod bone bardzo fajna postac na kazdym stopniu trudnosci sobie poradzi i przy odpowiednich umiejetnosciach na pvp tez daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instaluję, bo chcę znowu pograć na sieci. Pisze tylko, że już wszystkie postacie mnie nudzą. Właściwie to tylko Amazonką nie grałem w bow i czarodziejka w lighting. Ale jeszcze zobaczę

PS. Wiesz co dobre... FMA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

necro bone na pvp ? pierwsze słyszę, chciałbym to zobaczyć w akcji... :P

Yoshiho
jak nie grałeś sos lght to spróbuj, spoko się gra i łatwa jest do zrobienia. już na początku lipca po resecie laddera miałem całkiem spoko soso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 19:05, pizmak666 napisał:

necro bone na pvp ? pierwsze słyszę, chciałbym to zobaczyć w akcji... :P

Ja mam(prawie) typowego bone i powiem ci, że mam miłe wspomnienia z nim związane, robienie kościanych więzień i dobijanie duszkami to jest to:) Do pve też się nadaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do pve nadaje się doskonale, tak jak summon, ale do pvp... dla mnie to zabieranie sobie przyjemności z rozgrywki pvp grając bone necro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 21:55, pizmak666 napisał:

do pve nadaje się doskonale, tak jak summon, ale do pvp... dla mnie to zabieranie sobie
przyjemności z rozgrywki pvp grając bone necro :P

Nie wiesz co tracisz, to jest coś cudownego wg. mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powiedzieć, że zainstalowałem Diablo II na Asusie Eee i... daje rade, a grafika miodzio hehe. Dzięki Blizzadrowi za możliwość pobierania gier z ich zasobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko i proszę forumowiczów o pomoc.. Otóż po dłuższej przerwie zainstalowałem ponownie DII i zalogowałem się na swoje konto w battlenecie. Moje postacie były podane jako wygasłe, ale mogę nimi grać.. niestety nie mogę wejść nimi do gry, którą założę nową postacią i poproszę kolegę o poczekanie w niej żeby itemki poprzerzucać . Jak chcę starą postacia do tej gry wejśc to się zgłasza, że gra nie istnieje.. a przeciez istnieje .. Nie wiecie jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 20:34, Jabłoński napisał:

Mam pytanko i proszę forumowiczów o pomoc.. Otóż po dłuższej przerwie zainstalowałem
ponownie DII i zalogowałem się na swoje konto w battlenecie. Moje postacie były podane
jako wygasłe, ale mogę nimi grać.. niestety nie mogę wejść nimi do gry, którą założę
nową postacią i poproszę kolegę o poczekanie w niej żeby itemki poprzerzucać . Jak chcę
starą postacia do tej gry wejśc to się zgłasza, że gra nie istnieje.. a przeciez istnieje
.. Nie wiecie jak temu zaradzić?

Starą postacią nie bęziesz mógłna żadne serwery wchodzić ponieważ wygasła.Będziesz mógł jedynie nią pogadać na czacie na bn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 20:34, Jabłoński napisał:

Mam pytanko i proszę forumowiczów o pomoc.. Otóż po dłuższej przerwie zainstalowałem
ponownie DII i zalogowałem się na swoje konto w battlenecie. Moje postacie były podane
jako wygasłe, ale mogę nimi grać.. niestety nie mogę wejść nimi do gry, którą założę
nową postacią i poproszę kolegę o poczekanie w niej żeby itemki poprzerzucać . Jak chcę
starą postacia do tej gry wejśc to się zgłasza, że gra nie istnieje.. a przeciez istnieje
.. Nie wiecie jak temu zaradzić?



Tak jak napisane powyżej. A postać wygasła to jakby postać przeterminowana bo nie odświeżana :] Nią już na nic nie. W sumie to tak jakbyś jej nie miał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy: "Na pewien czas ograniczono ci dostęp do tej krainy. Spróbuj się zalogować kiedy indziej." Wiecie dlaczego to wyskakuje jak próbuję się zalogować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 14:31, Yoshiho napisał:

Co to znaczy: "Na pewien czas ograniczono ci dostęp do tej krainy. Spróbuj się zalogować
kiedy indziej." Wiecie dlaczego to wyskakuje jak próbuję się zalogować ?

Ban? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 15:58, Draxvoxdor napisał:

> Co to znaczy: "Na pewien czas ograniczono ci dostęp do tej krainy. Spróbuj się zalogować

> kiedy indziej." Wiecie dlaczego to wyskakuje jak próbuję się zalogować ?
Ban? :D

To na bn można dosatać bana?Nie wiedziałem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 14:31, Yoshiho napisał:

Co to znaczy: "Na pewien czas ograniczono ci dostęp do tej krainy. Spróbuj się zalogować
kiedy indziej." Wiecie dlaczego to wyskakuje jak próbuję się zalogować ?


Chwilowo po prostu nie możesz wchodzić na BN, pograj chwile na singlu, a potem spróbuj ponownie się zalogować, podobno pomaga ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo.... Ma ktoś zwaz może Toporek Berserkerski aktualnie nie jestem na piekle ale chce z niego zrobić "Ostatni Oddech" a to jest przedmiot elitarny a jak wiadomo Elitarne na piekle latają ;/ jak ktoś ma na CBN i na LD to prosze niech da znać !!

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiliście może Poison Necro, który jest opisany tutał (bądź podobny) http://diablo.phx.pl/czytaj/poison-necro-v110 ?

Chodzi o nekrosa, który walczy na podstawie klątwy zmniejszenia odproności i wali trującą nawą? Czy przejde całe Diablo II (normal, koszmar, piekło) grając taką postacią na singlu? Proszę o radę tych co grali.
Z wielką chęcią zagrałbym nekrosem, a ostatni raz grałem za czasów wersji 1.09, ale na ducha z kości nie za bardzo dało się przejść piekło... Proszę o rade, ewentualnie doradzenie innej taktyki (jednak zaznaczam, że chce tą postacią "bić" wrogów czarami - duchem, ewentualnie nawą...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiliście może Poison Necro, który jest opisany tutał (bądź podobny) http://diablo.phx.pl/czytaj/poison-necro-v110 ?

Chodzi o nekrosa, który walczy na podstawie klątwy zmniejszenia odproności i wali trującą nawą? Czy przejde całe Diablo II (normal, koszmar, piekło) grając taką postacią na singlu? Proszę o radę tych co grali.
Z wielką chęcią zagrałbym nekrosem, a ostatni raz grałem za czasów wersji 1.09, ale na ducha z kości nie za bardzo dało się przejść piekło... Proszę o rade, ewentualnie doradzenie innej taktyki (jednak zaznaczam, że chce tą postacią "bić" wrogów czarami - duchem, ewentualnie nawą...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować