Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2009 o 09:34, Jabłoński napisał:

Ja pobrałem w ten sposób D II i LoD .. wszystko bardzo szybko i bez problemu. D II zasysało
się około 3 h a LoD 1 h. Nie wiem czy po anulowaniu wznawia pobieranie od początku, czy
od chwili kiedy skonczyłeś, bo nie miałem tego problemu. Wiem tylko, że strasznie zapycha
to system, jak zasysałem, to praktycznie nie mogłem żadnej gry odpalić wszystko, strasznie
się cieło, a kompa nie mam najgorszego (procek 4-ro rdzeniowy). Więc jeśli nie masz szybkiego
neta, to radzę zacząć pobierane w niedziele na noc to jakby co jak wrócisz ze szkoły/pracy
gra będzie zassana.


Udało mi się bez problemu zassać to dzisiejszej nocy. Co do zapychania systemu, to zauważyłem tylko, że dysk dość intensywnie pracował, ale nie przeszkodziło mi to wcale obejrzeć filmu czy pograć nieco w FM. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, myślałem, że trzeba będzie grę od nowa kupić, a tu miła niespodzianka od Blizzard...:)

@Rokuto - trochę mnie źle zrozumiałeś, bo jak mogłem zainstalować grę, skoro płyta jest tak zrysowana, że napęd jej nie czyta...:) A teraz mam już wszystko w najlepszym porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzeba mi 2x buławy aldura, jakieś boo sticks [na przyszłość sheafer i bicz burzy - stormlash] do tego cokolwiek z tej listy: okowa grozy lub leviatan lub odwage arkaina. dalej... verdungo, drakule na łapki, jeźdzca na nogi i arreat lub korone wieków :P
ofc za wszystko zapłacę, chyba, że komuś wadzi i chce oddać ;]

aha, jeszcze jedna rzecz. w wakacje i zawsze wcześniej grałem na koncie *pizmak teraz ktoś mi je ukradł i na nim gra. jeśli będzie coś chciał, olewać go bo to perfidny złodziej.
moje nowe konto *pirzmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 18:20, pizmak666 napisał:

aha, jeszcze jedna rzecz. w wakacje i zawsze wcześniej grałem na koncie *pizmak teraz
ktoś mi je ukradł i na nim gra. jeśli będzie coś chciał, olewać go bo to perfidny złodziej.
moje nowe konto *pirzmak


A wiesz na 100% że je ukradł ? Złapałeś go za rękę ? Bo konto równie dobrze mogło Ci wygasnąć i ktoś stworzył sobie o tej samej nazwie.

PS Bodajże mam Leviatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 19:48, oOreVenOo napisał:

A wiesz na 100% że je ukradł ? Złapałeś go za rękę ? Bo konto równie dobrze mogło Ci
wygasnąć i ktoś stworzył sobie o tej samej nazwie.

PS Bodajże mam Leviatana.


jeśli ktoś gra na moim koncie [na szczęście nie moimi postaciami, ale widać że polak - polskie imiona postaci :P] to chyba jasne jest, że ukradł... uprzedzając pytanie, żaden z moich znajomków tego nie zrobił...
napisz do mnie na gg - 12120976 byśmy się dogadali o tego leviatana ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bywało, że nie grałem rok i mi nie wygasało, więc dziwne by było, żeby teraz w parę miesięcy wygasło, to raz.
dwa, że zapytawszy osobę grającą na moim koncie co tam robi :P nie uzyskałem odpowiedzi. gdyby nie ukradł, chyba by odpisał a nie znikł w przeciągu 5sec. nie sądzisz ?
dlatego też wnioskuję, że ktoś mi ukradł konto, ot co. poza tym, rzadko spotykam się [właściwie to nigdy się nie spotkałem], żeby ktoś korzystał z takiego nicka jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto ma ważność trzech miesięcy, po upływie tego czasu Blizzard może go najzwyczajniej "usunąć" natomiast bardzo rzadko się to zdarza co nie oznacza, że nigdy. Co do tego, że koleś znikł to nie będę w to wnikał. Na dobrą sprawę o niczym to nie świadczy, poza tym konwersacje w DII są na tyle płytkie, iż nic mnie nie zdziwi. Dla przykładu:

N Ist O Mal!
O Mal N Ist
Ty
Ty
Log out obu stron.

Są ciekawsze:

N Ist
Nn

Log out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema ja gram barbarzyńcą na 37 lvl aktualnie.. jestem nowicjuszem w D2 i możecie mi coś powiedzieć o itemach dla barbarzyńcy ?
-jaki zestaw dla niego ?
-jakie najlepiej umiejętności rozwijać ? (aktualnie uderzam podwójnym uderzeniem)
-jakie najlepiej bronie używać ? (używam dwóch buław)
aha i to co mnie najbardziej zastanawia :P jakiego najlepiej pomocnika wziąć ? z którego aktu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeden ze sposobów robienia barba.
Zestaw IK(Nieśmiertelnego króla)
Buławy, trąba powietrzna i do co daje do niej premię, dalej nie pamiętam....
Wg buławy :)
Zawsze pamiętałem ze brałem z 2 Aktu(tylko nie bierz z poziomu koszmar, jak coś to normal albo hell)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem troche noobem.. chce rozwinąć postać Amazonki (mam fajny łuk od znajomego). W jakie umiejentnosci pakowac i co rozwijać.. Prosze o podpowiedzi i z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 19:39, Jabłoński napisał:

Witam, jestem troche noobem.. chce rozwinąć postać Amazonki (mam fajny łuk od znajomego).
W jakie umiejentnosci pakowac i co rozwijać.. Prosze o podpowiedzi i z góry dziękuje!

Najlepiej robić jąna oszczep i włócznie.Niestety nie pamiętam jak to było, ale powiem ci, że na łuki jest słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 19:59, SzakaLaka napisał:

Najlepiej robić jąna oszczep i włócznie.Niestety nie pamiętam jak to było, ale powiem
ci, że na łuki jest słaba.

A próbowałeś z amką na bow robić duel? Przyrzekam ci mylisz się ze na bow są słabe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 20:02, pemo321 napisał:

Ja mam pytanko...:D Czy jest możliwośc odzyskania konta jeżeli ktos je ukradnie
? Jezeli jest to jaka?


Wątpię. Support DII jest tragiczny. Jedyna możliwość to napisać e-mail do Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej stronce znajdę najwięcej opisów magicznych kompletów ze wskazaniem dla jakiej postaci są odpowiednie i ile są warte?Nazbierałem trochę takiego wyposażenia , zapchałem skrytkę i ekwipunek i najwyraźniej nadszedł czas aby z czegoś zrezygnować , ale nie wiem , co będzie mi najmniej potrzebne.Na gramowej stronie o D2 nie zauważyłem tych informacji(ale jeszcze sprawdzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 08:56, KrzychW napisał:

Na jakiej stronce znajdę najwięcej opisów magicznych kompletów ze wskazaniem dla jakiej
postaci są odpowiednie i ile są warte?Nazbierałem trochę takiego wyposażenia , zapchałem
skrytkę i ekwipunek i najwyraźniej nadszedł czas aby z czegoś zrezygnować , ale nie wiem
, co będzie mi najmniej potrzebne.Na gramowej stronie o D2 nie zauważyłem tych informacji(ale
jeszcze sprawdzę).

Wszystko tu ładnie, pięknie opisane http://diablo.phx.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 14:48, SzakaLaka napisał:

Wszystko tu ładnie, pięknie opisane http://diablo.phx.pl/


Dzięki za info , ale wcześniej na szczęście samodzielnie trafiłem pod ten adres i znalazłem to , co było mi potrzebne.Sprzedałem trochę niepotrzebnego śmiecia i znowu mam miejsce na kolejne przedmioty , o ile oczywiście cokolwiek potrzebnego znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować