Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wracamy do szkoły z GIGABYTE - nowy konkurs na gram.pl

31 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2010 o 22:43, Abomek napisał:

> Mam nadzieję, że losowanie. Każdy, nieważne kiedy by wysłał odpowiedzieć, miałby
wtedy równe szanse. I tak właśnie powinno być.
No wlasnie to wtedy mogloby podpadac pod ustawe o grach hazardowych, co mogloby sprawic
pewne problemy organizatorom...
Najlepiej by bylo, gdyby zastosowali trick a la dziesieciotysieczny zglaszajacy sie dostaje
nagrode. De facto wynik jest podobny, a pod wyzej wspomniana ustawe nie podpada.

Raczej 333, a potem 666 piekielnie dobrą nagrodę główną. Z losowaniem faktycznie było by pewnie trochę problemów natury prawnej, których nie ma przy wygrywających poprawnych zgłoszeniach nr ileśtam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 06:15, wackki napisał:

Bralem udzial prawie w kazdym konkursie. I nigdy nic nie wygralem... Moim zdaniem trzeba
miec dobre znajomosci...:(


Stary... ja nie mam żadnych znajomości a wygrałem 2 razy... ;D

A poza tym: raz gadają że trzeba płacić to źle, raz że pytanie banalne to źle... Czego w od życia chcecie... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 08:55, Budo napisał:


Za trudne pytanie :/


hehe, z pewnością niesamowicie trudne. :P

Żeby wygrać, trzeba mieć naprawdę szczęście. Za dużo użytkowników jest na gram.pl żebym to akurat ja miał wygrać, no cóż, szkoda.. tyle lat co biorę udział w konkursach a tu nic mi się nie trafiło. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 10:05, Moooras napisał:

Kolejny konkurs pt. Odpowiedz dobrze na pytanie i licz na szczęście. Już wole takie konkursy
jak z tymi graczowymi fotami ;/


Różne są- i takie i srakie, żeby dogodzić każdemu. Jakby były same konkursy wymagające "skilla", to też by było narzekanie, "a co z tymi, którzy nie potrafią".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym wygrać tą płytę.... szczególnie teraz gdy mi się moja spaliła i nie mam za co nowej kupić:/ a jak mi się nie poszczęści to będę musiał poczekać do końca roku to może uzbieram... no ale takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować