Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Plotka] Far Cry 3 już w 2010 roku?

16 postów w tym temacie

A niech sobie robią co chcą - wokół dwójki było tyle zamieszania (np. wyprawa twórców do Afryki, żeby móc lepiej oddać jej wygląd), dostała świetne oceny, a okazała się strasznym gniotem. Największym plusem tej gry dla mnie, było to, że na odsprzedaży straciłem tylko 30 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też druga część bardzo zawiodła. Pograłem chwilę u kolegi i nie zainteresowała mnie tak bardzo, żeby ją kupić. I z trójką bewnie będzie podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans na Far Cry 3 w najbliższej przyszłości. CryTec wpakował mnóstwo pieniędzy w promocję Crysisa 2 i to jest teraz ich Główna Gra, FC3 będzie ich kolejnym hitem i nie wydadzą go ot tak z dupy bez sporej kampanii reklamowej i to przed Crysisem 2 lub równolegle do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 01:29, Zatha napisał:

Wiessz, że Far Cry należy do Ubisoftu?


Dokładnie,CryTek nie jest już właścicielem praw do tytułu.

Rumcajsev - mi dwójka podobała się przez cały czas,mało tego mam zamiar sobie przejść grę ponownie w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 01:29, Zatha napisał:

Wiessz, że Far Cry należy do Ubisoftu?


Hmm, nie, nie wiedziałem tego. Ale to właściwie nie zmienia niczego. Taki tytuł jak Far Cry 3 nie zostanie wydany bez dużej promocji reklamowej, nie wyciągną go nagle spod lady bez wielkich zapowiedzi, rzucania ochłapów informacji, trailerów, wywiadów, dzienników developerów i innych typowych zjawisk obecnych przy premierze dużych tytułów. Więc moja opinia wciąż jest aktualna, nie ma najmniejszych szans na Far Cry 3 w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować