Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz filmik z dodatku do Mass Effect 2

21 postów w tym temacie

Mnie tam jakoś specjalnie Mass Effect nie zachwyca, no może jedynka ^^. Tak samo było z Kotor''em, jedynka (moim zdaniem) lepsza od dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jedyny dodatek do ME który jest wg. mnie interesujący, a to z powodu wątku z Handlarzem Cieni. Szkoda że nie jest dostępny w Polsce - byłoby to pierwsze DLC na które dałem kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 21:39, Adham32 napisał:

Ale to jak sciagne na Xboxa 360 to bede miec po polsku czy po angielsku???


Po angielsku będziesz miał ale jeśli masz polską wersję gry to nie zadziała więc lepiej nie marnuj 800 MP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 22:09, Balthazar_Blake napisał:

> Ale to jak sciagne na Xboxa 360 to bede miec po polsku czy po angielsku???

Po angielsku będziesz miał ale jeśli masz polską wersję gry to nie zadziała więc lepiej
nie marnuj 800 MP



Mam Polska wersje Gry to lipnie.... :( Co ten M$ świruje !? Przeciez w polsce trudno nie kupic Polskiej gry!!!! to DLC tylko dla USA!? :|||

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu nauczyłem się, że nie warto kupować polskich wydań gier. Nie licząc niezbyt udanego dubbingu, często tracimy właśnie takie okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liara była moją "romance interest" w ME1 i jak nie będzie porządnego rozwinięcia tego romansu w tym DLC to się wkurzę i nie kupię. To w podstawce ME2 to była kpina. No dobra, ok, dziewczyna miała dużo na głowie. I skoro tylko ta zemsta ją tak zajmowała i jej dokona, to znajdzie chwilę na randkę czy spacer. Nie chce do ME3 czekać na to. Cholera, chyba mam jakiś problem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 23:01, TheAbsurd napisał:

Liara była moją "romance interest" w ME1 i jak nie będzie porządnego rozwinięcia tego
romansu w tym DLC to się wkurzę i nie kupię. To w podstawce ME2 to była kpina. No dobra,
ok, dziewczyna miała dużo na głowie. I skoro tylko ta zemsta ją tak zajmowała i jej dokona,
to znajdzie chwilę na randkę czy spacer. Nie chce do ME3 czekać na to. Cholera, chyba
mam jakiś problem. :P


Nie wiem czy masz problem ale zgadzam się z tobą. Już więcej się działo z Gianną Parassini z Noverii a ona była ledwie kimś w rodzaju informacji Noverii w Mass Effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I gdzie tu sprawiedliwość ?! Kupiłem oryginał i żeby mieć jakieś dodatki do gry musze wydać drugie tyle, a jakby tego było mało to na ten dodatek nie mam co liczyć. Tymczasem jakiś pirat pobiera torrent edition i ma wszystkie DLC łącznie z tym i ma lepszą edycje , a powinno być na odwrót. Będąc uczciwym graczem mam gorszą edycje od kogoś kto jedzie na piracie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do grających na PC zarejestrujcie grę na stronie EA i możecie ją pobrać w wersji ENG czyli dlc będzie działać.

Adham32
EK była po angielsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czy ten DLC ruszy na wersji zangielszczonej, bo tak właśnie gram. Teoretycznie więc mam wersję angielską. Trzeba będzie zaryzykować i sprawdzić czy zadziała :) Najwyżej ściągnę sobie nową wersję z EADM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liara dostała nowe tekstury, i do tego bardzo dobrze zrobione. Do tego latanie "samochodem". Zapowiada się miodnie. Dobrze, że mam zangielszczoną wersję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować