Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pogoda dla bogaczy - zestaw Origin PC The Big O

30 postów w tym temacie

Niezły bajer... W poważnym stresie ten zestaw ciągnął by mi więcej prądu niż silnik elektryczny;)
Nie wiem czy licznik wyrobiłby z obrotami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 21:43, destro177 napisał:

Co to jest? Powrót do ery komputerów wielkości szafy?
Co do spokoju grania za takie pieniądze na dwa lata: lepiej te 17k $ rozłożyć na kilka
następnych generacji konsol wszystkich trzech największych producentów, a i tak dostaniemy
15 lat grania bez stresu ;)


Do grania w konsolowej rozdzielczości to i jedna taka karta graficzna starczy na więcej niż 2 lata i mogę cie o tym zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 01:24, sirufok1987 napisał:

Niezły bajer... W poważnym stresie ten zestaw ciągnął by mi więcej prądu niż silnik elektryczny;)
Nie wiem czy licznik wyrobiłby z obrotami;)


Silnik elektryczny programatora ze starej polskiej pralki ma 150 obrotów na minutę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niedługo pewnie hybryda z PS3, jak tak to kupie. W końcu mam te 17K $ trzymane gdzieś w szafce na pizze ;]
Ciekaw jestem ile "to coś" pobiera prądu ^^

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest jedyna wersja obudowy to za 7-17k dolców spodziewałbym się czegoś o wiele lepszego. Czerwony przód z niebieskim podświetleniem i srebrnym napędem, pfe.

Poza tym osobiście wolę mieć konsolę przy telewizorku w dużym pokoju gdzie jest wygodny fotel, a komputer w zacisznym pokoju z biureczkiem, by móc w razie czego coś zanotować. Poza tym nie wyobrażam sobie grania w RTS-a bez klawiatury i myszki przy biurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No komputer całkiem wypasiony, ale moim zdaniem to maszyna dla testerów niż dla domowego gracza. No a to zasiladło o mocy jednego kilosa to musi produkować całkiem niezłe rachunki za prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować