Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalne wymagania sprzętowe Arcania: Gothic 4

115 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2010 o 13:35, diabolo20 napisał:

Powariowali z tymi zalecanymi wymaganiami


I w takich chwilach zastanawiam się czy czasem nie zrezygnować z EK, oraz ogólnie z zakupu tej gry, fakt mój lapek spełnia wymagania gry, ale uważam, że nawet i on będzie miał problemy z ów grą. Te wymagania są trochę za wysokie, boję się o optymalizację tej gry... Cóż czekam na demo, jeśli demo mnie zawiedzie anuluję zamówienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząć po wymaganiach zalecanych, Arcania będzie miała problem jak stary Gothic 3. Czyli mówiać szczerze gra jest niedopracowana i to tyle w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 13:32, crpgfan napisał:

Ach dobrze że mam konsole.


Przecież ty nie lubisz gier takiego typu. xD
Aha, zapomniałem, że już lubisz Arcanię, bo będzie na iks-klocku.

BTW, co z ujawnieniem twojego wieku?
===
Nie wiem, na co ja liczyłem. Przecież ja jeszcze muszę G3 zaliczyć. Przynajmniej Arcania nie będzie mnie kusić, dzięki wymaganiom. xD

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 13:45, Cygi napisał:

Nie wiem, na co ja liczyłem. Przecież ja jeszcze muszę G3 zaliczyć. Przynajmniej Arcania
nie będzie mnie kusić, dzięki wymaganiom. xD


Nom, sam się zastanawiam czy nie pograć w Gothica 3. Teraz jest tak ładnie spatchowany że gra chodzi miód malina. Hm dzięki za sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, no to raczej nie kupię Gothica. Niby mam mocnego kompa, ale jeśli on ma takie wymagania to z optymalizacją chyba nie jest najlepiej. Czyżby Gothic 3 powrócił? A może nawet "Zmierzch bugów"? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmujcie się zbytnio wymaganiami, które zazwyczaj są przesadzone, tylko zróbcie porządek z kompem czyszcząc go z badziewia i aktualizując sterowniki. Następnie odpalcie demo i sami sprawdźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam pierwszą grę, która nie pójdzie na moim dwuletnim blaszaku (choć może 8800 GT jednak dałby radę ?) Gry i tak w planach nie mam (od biedy zostaje jeszcze wersja konsolowa), ale wymagania zdrowo przegięte, biorąc pod uwagę, że grafika jakoś nie olśniewa...

To już widzę jakie wymagania będzie miał Wiedźmin 2 (choć tam jest przynajmniej na czym zawiesić oko). No chyba, że CDP mnie jednak miło zaskoczy... (powiększając sobie przy okazji bazę potencjalnych klientów, bo nie każdy dokona upgrejdu dla jednej gry).

ps. A gdzie w wymaganiach karty od AMD ? Nie chciało się podać czy kompletnie zlali optymalizację na Radeony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to Gothic - on nawet na zalecanej konfiguracji będzie się ciął. Anyways, z Gothiców lubię tylko jedynkę - pozostałe mi nie podeszły i tej części już prawdopodobnie nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 13:59, CroopMan napisał:

Mafia też miała Ogromne i co ? Na starszych kompach działa dobrze.. tu będzie tak samo..


Dzisiaj ukazały się też gameplaye z polskiej wersji gry. Nie dość że gra wygląda brzydko to na filmikach strasznie się tnie, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować