Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Torchlight II

218 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2012 o 18:20, qq_MoaR napisał:

Dlatego ja sobie poczekam, aż będzie za 19 zł :O

Czy ta gra wymaga koniecznie steam w pełnej wersji?



Nie, pamiętam że gdzieś możnabyło kupić grę, oczywiście online, bez steam. Wersja pudełkowa pewnie nie będzie go wymagać jak w przypadku pierwszej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 00:58, EmperorKaligula napisał:

szukałem sposobu/moda na normalny reset. Odpowiednią komendą można zresetować WSZYSTKIE
skill pointsy, a nie tylko 3 ostatnie, co uważam za kompletnie popierdzielone rozwiązanie
zmuszające gracza do trzymania się jednego "bulidu/umiejętności" a nie testowania.

najpierw ostrzeżenie, że korzystacie komand na własną odpowiedzalność:

WARNING! When playing online, modified versions of Torchlight 2 will be marked with a
“suspicious player” flag. Not all commands will mark your game as modified.
Many of these commands are untested, so try them at your own risk.

tylko dla ludzi o silnej woli, bo komend na inne bajery też jest sporo ;)

http://www.gamefront.com/torchlight-2-dev-console-commands/



Resetuje całą postać czy tylko zwraca skillpointy etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 18:20, qq_MoaR napisał:

Czy ta gra wymaga koniecznie steam w pełnej wersji?

Na www.torchlight2game.com można zakupić wersję bez steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 20:56, Inferno0009 napisał:

Nie, pamiętam że gdzieś możnabyło kupić grę, oczywiście online, bez steam.
Wersja pudełkowa pewnie nie będzie go wymagać jak w przypadku pierwszej części

Kenshin_Cenega wspominał już na forum Gram.pl, ze wersja pudełkowa będzie obsługiwać Steamworks, czyli będzie Steam. To chyba dobrze, prawda? Achivki, statystyki, jedno konto do całej biblioteki gier itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 12:34, Janek_Izdebski napisał:

> Nie, pamiętam że gdzieś możnabyło kupić grę, oczywiście online, bez steam.
> Wersja pudełkowa pewnie nie będzie go wymagać jak w przypadku pierwszej części
Kenshin_Cenega wspominał już na forum Gram.pl, ze wersja pudełkowa będzie obsługiwać
Steamworks, czyli będzie Steam. To chyba dobrze, prawda? Achivki, statystyki,
jedno konto do całej biblioteki gier itp. :)


Uważam, że steam to zaleta, ale nie podoba mi się to, że postacie nie przypisują sie do konta, czy nawet nie są przechowywane w chmurach, tylko na dysku i można je sobie kopiować jak się komu podoba, ponieważ postacią z singla można grać też na multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zaliczona na normalnym poziomie trudności, 15 godzin na liczniku i większość (jeżeli nie wszystkie) zadań pobocznych wykonana. Jestem wniebowzięty, chyba żaden h''n''s od czasu Diablo 2 mnie tak nie wciągnął. Grywalnością bije na łeb trzeciego Diabolo (co ze smutkiem stwierdzam, bo jestem fanatykiem serii), po przejściu gry chce się w nią grać jeszcze i jeszcze. ;D Poza grywalnością (która jest bez dwóch zdań najważniejszym aspektem h''n''s) na szczególną uwagę zasługuje ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Matta Uelmena, po prostu cud, miód i orzeszki - w klimacie jaki tworzą bębny i gitary można się rozpłynąć.

Wstępnie oceniam Torchlight 2 dużo wyżej niż konkurencyjną produkcję Blizzarda, chyba najbardziej pozytywne zaskoczenie growe tego roku.

A na obrazku mój woj, świeżo po rozpoczęciu New Game + . ;)

20120926230528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w późniejszych etapach gra na normalu nadal jest taka prosta jak na początku, czy już jest ciężej? Pytam, bo gram na veteranie i szczerze mówiąc mój berserker nie trzyma się za dobrze, więc myślę nad restartem na normalnym, ale nie wiem czy jest sens, bo jak ma byc znowu za łatwo to już się wolę pomęczyc.

Co do samej gry się zgadzam, ja się zakochałem od pierwszego uruchomienia. W DIII nie grałem, więc nie wiem jak Torchlight wypada na jego tle, ale faktem jest, że panowie z Runic Games stworzyli kawał dobrego hakenslesza. Największy plus jednak za to, że gra uruchomiła się na moim 7-letnim złomie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 17:07, el_machete napisał:

Czy w późniejszych etapach gra na normalu nadal jest taka prosta jak na początku, czy
już jest ciężej? Pytam, bo gram na veteranie i szczerze mówiąc mój berserker nie trzyma
się za dobrze, więc myślę nad restartem na normalnym, ale nie wiem czy jest sens, bo
jak ma byc znowu za łatwo to już się wolę pomęczyc.


Każdy kolejny akt jest trudniejszy od poprzedniego, ale poziom trudności nie jest jakiś wygórowany. Zginąłem parę razy ale raczej przez nieuwagę. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 17:07, el_machete napisał:

Czy w późniejszych etapach gra na normalu nadal jest taka prosta jak na początku, czy
już jest ciężej? Pytam, bo gram na veteranie i szczerze mówiąc mój berserker nie trzyma
się za dobrze, więc myślę nad restartem na normalnym, ale nie wiem czy jest sens, bo
jak ma byc znowu za łatwo to już się wolę pomęczyc.


normal to zdecydowanie EASY. kończe drugi akt inżynierem tankiem na normalu i nie łykam w ogole potków od poczatku gry. heal bot, tarcza z wysokim blokiem i kompletnie nic mi nie robia. a bicie bossow sprowadza sie do trzymania jednego przycisku przez kilkanascie sekund - zadnych unikow, zadnego bicia adów, stoje w miejscu i trzymam attack. troche nudno, ale taka mechanika. szczerze mowiac dalej mi sie nie chce grac (fabula ponizej krytyki, system rozwoju tez bardzo slaby), poczekam na mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 14:17, Inferno0009 napisał:

Uważam, że steam to zaleta, ale nie podoba mi się to, że postacie nie
przypisują sie do konta, czy nawet nie są przechowywane w chmurach, tylko na dysku
i można je sobie kopiować jak się komu podoba, ponieważ postacią z singla można grać
też na multi

Masz trochę racji, ale system zastosowany w "Diablo 3" - czyli permanentna chmura - wielu osobom też nie przypadł do gustu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skończyłem. ostatnie 2 godziny to była katorga i biegłem przed siebie bez walki. Po last bossie Poziom 51. Inżyniera odradzam każdemu. Grałem z tarczą i mimo to knockback którego ma prawie wszystko doprowadzał do szewskiej pasji. Pozostało czekać na jakies potężne mody - z nowymi statystykami na itemkach, z nowymi skillami i lepsza fabula (o to akurat nie trudno).

Na plusy grafika, tempo, zróżnicowanie lokacji, "bonusy/sekrety". Cała reszta (skille, itemki, pet, czary, mechanika) na minus niestety. Wracam do diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 23:52, paraGaladh napisał:

Czy ktoś posiadający pudełkową wersję zamówioną na muve.pl mógłby potwierdzić, że grę
można/trzeba aktywować na Steamie?


Dzisiaj dostałem grę z muve (pudełko). Gra wymaga steama i ma kod do aktywacji gry na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to raczej D3 nie opłaca się kupować. ;), osobiście bardziej mi odpowiada T2, po prostu moim zdaniem megafun. Mnie nie jara nazwa diablo, więcej czasu spędziłem przy t2 nawet niż przy d2 jak narazie chyba coś ponad 100 godz. Megaodstresowywacz jednym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 22:54, hammerfall87 napisał:

Z tego co tu czytam to nie oplaca sie tej gry kupic ?


beda mody, wiec kupic warto. ale jak grales w FATE to szkoda czasu, za malo zmian. po skonczeniu t2 wrocilem do diablo. to sa 2 zupelnie inne podejcia do h''n''sa, ciezko powiedziec co lepsze. ja wole farme z diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EmperorKaligula tu się z tobą zgadzam tych gier w zasadzie nie można porównać. DFla mnie T2 jest zdecydowanie fajnieszy ze względy na klimat radosnej rozwałki. Mbnie nie rajcuje klimat z d3 "bo mroczniejszy" bo to tylko gra :D a ona ma przynieść rozrywkę Osobiście smiem stwierdzić że starszym osobom będzie podobał się bardzie T2 bo mroczny klimat mają po wyjściu z domu albo w domu. (u mnie juz dawno 3 z przodu jakby co) hammerfall kup sobie T2 myslę że nie pożałujesz. Ja w sumie bede kończył NG +++ no i jeszcze skonczyłem gre magiem i teraz w międzyczasie inż leveluje. Moim zdaniem niezaprzeczalną zaletą jes losowe generowanie map, nie można ich w pewnym sensie nauczyć się na pamiec jak map w d2 ;) i przez to przejscie mi się nie nudzi. Aha i jeszcze lubię przechodzić gre ze sprzętem który wydropie a nie zakupie na AH a tym bardziej na RMAH :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować