Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Torchlight II

218 postów w tym temacie

---- Witam, jak przeczytałem na stronie 7 tego forum jest to rzadki skrol, w związku tym mam pytanie czy dobice postacią do 100 poziomu spowoduje że sprzedawca będzie miał zestawy wyższego pozimu?

20130121165955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 17:00, mortis72 napisał:

---- Witam, jak przeczytałem na stronie 7 tego forum jest to rzadki skrol, w związku
tym mam pytanie czy dobice postacią do 100 poziomu spowoduje że sprzedawca będzie miał
zestawy wyższego pozimu?


Z tego co napisał aope kilka stron wcześniej wnioskuję, że tak - przedmioty będą na wyższym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 17:08, haderQ napisał:

> ---- Witam, jak przeczytałem na stronie 7 tego forum jest to rzadki skrol, w związku

> tym mam pytanie czy dobice postacią do 100 poziomu spowoduje że sprzedawca będzie
miał
> zestawy wyższego pozimu?
>

Z tego co napisał aope kilka stron wcześniej wnioskuję, że tak - przedmioty będą
na wyższym poziomie :)


---- Dzięki za odpowiedź zdążyłem doczytać pisaliscie o tym kilka postów niżej :). W takim razie poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.pcgamer.com/2013/01/28/torchlight-2-synergies-mod-adds-new-class-new-enemies-and-a-huge-amount-of-end-game-content/

Podobno naprawdę sensowny i spory mod - "the mod is geared toward the end game, adding in “raid like dungeon chains”, new world bosses, overworld maps and armour sets". Dochodzi też nowa klasa, Nekromanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten scroll od Boona skaluje się do poziomu postaci. Innymi słowy im wyższy lvl postaci, tym lepszy sprzęt. Nie nastawiałbym się jednak na opad szczęki, chociaż można u niego nabyć m.in. elementy z najlepszych setów dla poszczególnych klas (lvl 99). Trafić można również sety 20 lvl niższe ;) Najlepiej umówić się ze znajomymi i wtedy otworzyć - dla każdego będzie miał inny sprzęt i w ten sposób wyrwać naprawdę fajne zabawki :) Co do zasobności portfela, to 300k złota powinno w zupełności wystarczyć :]

Niflheim - bawiłeś się tym modem? On działa ponoć również w multi :) Takie cuda bez GUTSa ludzie robią, to co będzie, jak wydadzą wreszcie ten edytor :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 20:21, aope napisał:

Niflheim - bawiłeś się tym modem? On działa ponoć również w multi :) Takie cuda
bez GUTSa ludzie robią, to co będzie, jak wydadzą wreszcie ten edytor :]


Pograłem dosłownie chwilkę, więc jedyne co mogę stwierdzić to to że Nekromanta jest spoko i ma fajne drzewko umiejętności. ;) W weekend się wszystko gruntownie zbada. Sprawdziłem moda na LAN i działa, więc pewnie na necie też będzie śmigał.

http://forums.synergiesmod.com/index.php?topic=38.0 - dla zainteresowanych, bardziej szczegółowa lista nowości i zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w dema Diablo 3 i Torchlight 2 i szczerze to ta druga gra spodobala mi się bardziej. Poczekam aż będzie można ją gdzieś dostać za 40 zł i kupuję. Choć nie liczę, że grywalnością przebije Titan Quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 18:39, jarekao napisał:

Grałem w dema Diablo 3 i Torchlight 2 i szczerze to ta druga gra spodobala mi się bardziej.
Poczekam aż będzie można ją gdzieś dostać za 40 zł i kupuję. Choć nie liczę, że grywalnością
przebije Titan Quest.


Któryś ze sklepów (za cholerę nie pamiętam teraz który) miał ją za około 40 złotych niedawno z tego co pamiętam na promocji w cyfrowej dystrybucji. Choć teraz za jakieś sześć dyszek możesz spokojnie znaleźć. Co do porównania do TQ - przy obu zabawa jest przednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 18:39, jarekao napisał:

Grałem w dema Diablo 3 i Torchlight 2 i szczerze to ta druga gra spodobala mi się bardziej.
Poczekam aż będzie można ją gdzieś dostać za 40 zł i kupuję. Choć nie liczę, że grywalnością
przebije Titan Quest.


Sorki za dubla, ale w ten weekend na muve.pl jest Torchlight II za 39,99 ;) Cena bardzo dobra wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 19:27, haderQ napisał:

Sorki za dubla, ale w ten weekend na muve.pl jest Torchlight II za 39,99 ;) Cena
bardzo dobra wg mnie.

Potwierdzam, dośc dobra oferta. Choć na "Zimobraniu" było o 9,99 zł taniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

---- Ja pierwszy kontakt miałem z nią dzięki demu zamieszczonemu w CD Action. Potem postanowiłem kupic wersję pudełkową, wtedy kosztowała ok 70 zł, do dzisiaj nie żałuję, chociaż najdalej posunietą postać mam na 87 poz., co w porównaniu, do moim zdaniem totalnej beznadziei "Diablo III", za którą zapłaciłem 200 zł, i już w nią nie gram nadal nie ma porównania, uważam ze zabawa z Torchlightem, jest porównywalna do Titan Questa z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 00:14, mortis72 napisał:

---- Ja pierwszy kontakt miałem z nią dzięki demu zamieszczonemu w CD Action. Potem
postanowiłem kupic wersję pudełkową, wtedy kosztowała ok 70 zł, do dzisiaj nie żałuję, chociaż
najdalej posunietą postać mam na 87 poz., co w porównaniu, do moim zdaniem totalnej beznadziei
"Diablo III", za którą zapłaciłem 200 zł, i już w nią nie gram nadal nie ma porównania,
uważam ze zabawa z Torchlightem, jest porównywalna do Titan Questa z dodatkiem.

Zgadzam się, że gra jest świetna. :) Zapytam tylko: Masz pudełko wydane w Polsce przez Cenegę? Jeśli tak, to wiedz, że gry nie odpalisz i nie zainstalujesz poza Polską. Instalować i grać można tylko z polskiego IP. Jedyna wada tego wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 00:35, Janek_Izdebski napisał:

Zgadzam się, że gra jest świetna. :) Zapytam tylko: Masz pudełko wydane w Polsce przez
Cenegę? Jeśli tak, to wiedz, że gry nie odpalisz i nie zainstalujesz poza Polską. Instalować
i grać można tylko z polskiego IP. Jedyna wada tego wydania.

---- Mam, ale póki co nie zamierzam grać poza Polską, i chyba w najbliższym czasie nic w tej kwestii się nie zmieni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 00:48, mortis72 napisał:

---- Mam, ale póki co nie zamierzam grać poza Polską, i chyba w najbliższym czasie
nic w tej kwestii się nie zmieni :).

Ok, rozumiem. Ale dla niektórych, którzy często podróżują poza Polskę taka informacja może się przydać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 00:50, Janek_Izdebski napisał:

> ---- Mam, ale póki co nie zamierzam grać poza Polską, i chyba w najbliższym czasie
> nic w tej kwestii się nie zmieni :).
Ok, rozumiem. Ale dla niektórych, którzy często podróżują poza Polskę taka informacja
może się przydać. :)

---- Fakt, to ważne ( nawet bardzo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 19:27, haderQ napisał:

Sorki za dubla, ale w ten weekend na muve.pl jest Torchlight II za 39,99 ;) Cena bardzo
dobra wg mnie.


Dzięki za info. Dostałem też wiadomość na maila z muve.pl Cena bardzo dobra, najgorzej jest z brakiem czasu na granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko do tych osob co sciaglo jakiegokolwiek moda czy zaliczyl wam sie achivement na zainstalowanie moda ? Ja juz sciaglem 5 modow i zadnego achiva nie dostalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 18:10, souldare napisał:

A ja mam takie pytanko do tych osob co sciaglo jakiegokolwiek moda czy zaliczyl wam sie
achivement na zainstalowanie moda ? Ja juz sciaglem 5 modow i zadnego achiva nie dostalem


Jeszcze nie ma oficjalnego wsparcia modów, przez co gra nie wykrywa, że masz je zainstalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować