Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

SPOJLER
Mam problem. Jestem z Prorokiem i mam dostać się do systemu jaskiń. Jestem przy wejściu które jest zawalone i nie wiem jak się dostać do środka.
Koniec SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z autopsji zauważyłem, że najlepiej gra działa na sterach 169.25. Poza tym, mnie też wywalało. Więc zacząłem grać w oknie (wyłączona funkcja pełny ekran - w ustawieniach systemowych gry, zakładka grafika). Obraz ma rozdzielczość 1280x1024 (no może bez kilku pikseli odjętych na ramkę) ale jeszcze póki co się nie zawiesiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 20:46, mrosi napisał:

/.../

Z autopsji zauważyłem, że najlepiej gra działa na sterach 169.25. Poza tym, mnie też wywalało.
Więc zacząłem grać w oknie (wyłączona funkcja pełny ekran - w ustawieniach systemowych gry,
zakładka grafika). Obraz ma rozdzielczość 1280x1024 (no może bez kilku pikseli odjętych na
ramkę) ale jeszcze póki co się nie zawiesiła.


zaraz obczaje te stery, bo właśnie wylądowały. Dzięki bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z pełną wersją Crysisa mianowicie, włączam grę i czekam, czekam i nagle.. błąd. "Wykryto niezgodność z oprogramowaniem emulującym" no i szukałem na goglach ale nic nie ma, w pomocy technicznej to samo, i na forum EA o Crysisie też pusto, znaczy był jeden temat ale nie rozwiązany do końca i próbowałem tak jak tam było opisane ale nic nie dało, miałem Daemona ale mając dość odinstalowałem go, ALE gra się nie uruchomiła . Jak by było potrzebne to "statsy" kompa to: C2D E6320 3.6GHz, 2 GB ram, GF7600GT 256MB. Demo grałem to niektóre na High z Średnimi chodziły płynnie bez zacinek . Proszę o pomoc. Dodam jeszcze ze rejestry czyszczone były dzisiaj, programem CCleaner. Nic nie dało.

20071225205226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 20:52, Lord Polish napisał:

Ja mam problem z pełną wersją Crysisa mianowicie, włączam grę i czekam, czekam i nagle.. błąd.
"Wykryto niezgodność z oprogramowaniem emulującym" no i szukałem na goglach ale nic nie ma,
w pomocy technicznej to samo, i na forum EA o Crysisie też pusto, znaczy był jeden temat ale
nie rozwiązany do końca i próbowałem tak jak tam było opisane ale nic nie dało, miałem Daemona
ale mając dość odinstalowałem go, ALE gra się nie uruchomiła . Jak by było potrzebne to "statsy"
kompa to: C2D E6320 3.6GHz, 2 GB ram, GF7600GT 256MB. Demo grałem to niektóre na High z Średnimi
chodziły płynnie bez zacinek . Proszę o pomoc. Dodam jeszcze ze rejestry czyszczone były dzisiaj,
programem CCleaner. Nic nie dało.



to wyglada jak bys mial pirata bez cracka ihihihih. nie masz czasem zainstalowanego jakiegos alcohola albo cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o ze mam "demona" ale go wykasowałem i wyczyściłem po nim rejestr, po za tym gra jest oryginalna :P Grę wykasowałem i zainstalowałem od nowa po za tym wybrałem "Napraw" też nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Crysisa i szczerze powiem, że końcowa misja była świetna, ale zakończenie... Dość irytujące, delikatnie mówiąc. :) No i też długość rozgrywki - 2 dni wystarczyły, grałem na normalnym poziomie trudności... Teraz czekamy na sequel. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 00:09, Assasin93 napisał:

Skończyłem Crysisa i szczerze powiem, że końcowa misja była świetna, ale zakończenie... Dość
irytujące, delikatnie mówiąc. :) No i też długość rozgrywki - 2 dni wystarczyły, grałem na
normalnym poziomie trudności... Teraz czekamy na sequel. :D


Dobra skoro ukończyłeś to ciebie zapytam. (pytanie stronę wcześniej zignorowano :D)
SPOJLER
Jestem z prorokiem i mam wejść do systemu jaskiń. Jestem przy zawalonym wejściu i nie wiem jak dostać się do środka.
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 09:27, Kerigun napisał:

> Skończyłem Crysisa i szczerze powiem, że końcowa misja była świetna, ale zakończenie...
Dość
> irytujące, delikatnie mówiąc. :) No i też długość rozgrywki - 2 dni wystarczyły, grałem
na
> normalnym poziomie trudności... Teraz czekamy na sequel. :D

Dobra skoro ukończyłeś to ciebie zapytam. (pytanie stronę wcześniej zignorowano :D)
SPOJLER
Jestem z prorokiem i mam wejść do systemu jaskiń. Jestem przy zawalonym wejściu i nie wiem
jak dostać się do środka.
KONIEC SPOJLERA


SPOILER

O jakie zawalone wejście ci chodzi? u mnie nie było zadnego zawalonego wejścia, po prostu weszłem do jaskini i tyle.

KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Jestem zaraz po tym jak archeologa odnalazłem i Psychol kazał rozwalić dwa czołgi. Potem idę na spotkanie z prorokiem. jak dochodzę on mówi że żółtki się zbliżają i spotkamy się przy wejściu do systemu jaskiń. Podchodzę w końcu do niego jest wodospad i zawalone wejście do jaskiń. Nie wiem jak się dostać do środka.
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mam problem
SPOILER
Jestem na lotniskowcu gdzies pod spodem w hangarach i nie moge przejsc przez drzwi bo jest bład gry jest nie widoczna dziura i spadam pod wode pod statkiem jest na to jakas rada??
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 11:56, Kerigun napisał:

SPOJLER
To jest to zawalone wejście do tunelu. Nie wiem co dalej.
KONIEC SPOJLERA


Nie wiem czemu, ale u mne nie było zawalone, może gdzies po drodze o czymś zapomniałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 14:08, Ecko09 napisał:

Nie wiem czemu, ale u mne nie było zawalone, może gdzies po drodze o czymś zapomniałeś?

Raczej nie. Popatrz na screena. Uwaga screen to spojler.

20071226180407

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

Te jaskinie nie powinny być zawalone, jeśli wszystko wypełniłeś po drozdze, to po prostu wchodzisz do środka i przenosi cię do następnej misji. Jakby co to mogę ci sejwa podesłać z tego miejsca.
KONIEC SPOJLERA

A sama gra moim zdaniem świetna, najlepszy single w FPS''ach - no, może HL2 mu dorównuje. Po prostu tu jest wszystkiego po trochu i na dodatek wszystko na wysokim poziomie. W szczególności rozwaliły mnie dwa poziomy rozgrywane w zamarznietej dżungli - szkoda tylko, że były takie krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie gdzie trzeba iść w misji na tym statku kosmicznym w tej górze gdzie wyłonczono grawitacje i można latać znaczy gdzie trzeba iść bo doszłem do takich wielkich wrót i co dalej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 18:04, Kerigun napisał:

> Nie wiem czemu, ale u mne nie było zawalone, może gdzies po drodze o czymś zapomniałeś?

Raczej nie. Popatrz na screena. Uwaga screen to spojler.


Widać, że coś spaprałeś, ja w tym miejscu miałem tylko jedno zadanie, to na samym dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 20:44, Ecko09 napisał:

Widać, że coś spaprałeś, ja w tym miejscu miałem tylko jedno zadanie, to na samym dole.


Dobra wiem że ten moment to końcówka 2 misji. Zaraz po wejściu do jaskiń zacznie się 3 misja. Teraz pytanie czy ma ktoś save z samego początku 3 misji na normalnym poziomie trudności ?? Jeśli tak ślijcie na kerigun@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 21:08, Kerigun napisał:

Dobra wiem że ten moment to końcówka 2 misji. Zaraz po wejściu do jaskiń zacznie się 3 misja.
Teraz pytanie czy ma ktoś save z samego początku 3 misji na normalnym poziomie trudności ??
Jeśli tak ślijcie na kerigun@o2.pl


Sprawdź mail, wysłałem ci save z misji "Recovery" (tzn. drugiej[chyba]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować