Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Ale czego spodziewałeś się po FPSie? Jak na ten gatunek to nawet w obecnych czasach 10 h to bardzo dużo i nie ma na co narzekać;) Ciesz się, że mamy rozgrywkę dłuższą niż w CoD4, w którym to grę na najwyższym poziomie przeszedłem w niecałe 4 h;) A poza tym jaka jest opłacalność dla producenta wydania trzech gier w jednej, skoro może je wydawać osobno i zbić przy tym 3 razy większą kasę, he?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 13:09, Szaqall napisał:

Teraz mam takie pytanko: Czy da się zakosić koreańczykom helikopter? I pokierować tą maszyną???
próbowałem ale mi się nie udało.


niestety, ale w single helikopterami sie latać nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 13:09, Szaqall napisał:

Teraz mam takie pytanko: Czy da się zakosić koreańczykom helikopter? I pokierować tą maszyną???
próbowałem ale mi się nie udało.


bedziesz latal ale tym samolotem transportowym do przewozenia zolniezy on jest dobrze uzbrojony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 15:59, MLODY2K6 napisał:

> Teraz mam takie pytanko: Czy da się zakosić koreańczykom helikopter? I pokierować tą
maszyną???
> próbowałem ale mi się nie udało.

bedziesz latal ale tym samolotem transportowym do przewozenia zolniezy on jest dobrze uzbrojony


ale to tylko w jednej misji, a nie kiedy chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, utknąłem.
Jestem w "kuli". Po walce z obcymi mam odprowadzić tego "majstra" z zepsutym kombinezonem gdzieś tam... I nie mogę. Albo facet pada po wyjściu z doliny albo jak zaczynam walczyć z nadlatującym dużym obcym. Macie pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poza tym jaka jest opłacalność

Dnia 18.12.2007 o 12:47, kamceg napisał:

dla producenta wydania trzech gier w jednej, skoro może je wydawać osobno i zbić przy tym 3
razy większą kasę, he?:D


A, czyli jak by producent wydał tą grę w 10 egzemplarzech to by zarobił 10 razy więcej, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:21, mrosi napisał:

Słuchajcie, utknąłem.
Jestem w "kuli". Po walce z obcymi mam odprowadzić tego "majstra" z zepsutym kombinezonem gdzieś
tam... I nie mogę. Albo facet pada po wyjściu z doliny albo jak zaczynam walczyć z nadlatującym
dużym obcym. Macie pomysły?


Ten "majster" ma uszkodzony kombinezon, a w środku kuli jest bardzo zimno, więc musisz go doprowadzać do palących się samochodów lub helikopterów by mógł się zregenerować i nie zamarznąć. Na dole ekranu jest podane ile ma jeszcze czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:42, janek1312 napisał:

Byłem dzisiaj w Avansie i zobaczyłem nawą ofertę
Intel Core 2 Duo E4500
2GB DDR2
GF 8600GTS
Dysk 320GB
Za 1700Zł !!!!

Ja bym powiedział, że raczej te wszystkie elementy to leżaki magazynowe(ogólnie same shity, które padają szybko, ale z prockiem, to nie za bardzo ;P), ponieważ zazwyczaj w marketach nie podają dokładnych danych, jak płyta główna, jaki model karty graficznej, jaki dysk(dokładniej), jakie są pamięci i od jakiej firmy to wszystko. Naprawdę nie polecam kupować w marketach czy od razu w sklepach, lepiej złożyć sobie samemu i być szczęśliwym, że ma się b. dobry sprzęt za dobrą cenę, zamiast kupić jakiś syf. Spytaj się w tym wątku - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=92#u_22042 na pewno pomogą, co do sprzętu! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Aaaaa widzisz... A ja po prostu gnałem przed siebie bo czas mi uciekał a on w końcu padał. Na samochód bym nie wpadł... Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie:P Bo wtedy by już wyszło po 3 h na jedną część i nikt by nie wydał 10 razy po 130 zł żeby sobie pograć po 3 h:P Za to wydanie FPS w trzech częściach jak najbardziej ma sens - osobno dostajemy produkty bardziej dopracowane niż gdyby były wydawane razem, a poza tym jak już mówiłem - 10 h na FPS to dużo w obecnych czasach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:18, Ecko09 napisał:

> > Teraz mam takie pytanko: Czy da się zakosić koreańczykom helikopter? I pokierować

> maszyną???
> > próbowałem ale mi się nie udało.
>
> bedziesz latal ale tym samolotem transportowym do przewozenia zolniezy on jest dobrze
uzbrojony

ale to tylko w jednej misji, a nie kiedy chce.



no to jest oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pisałem tu o gościu, który próbował mi wcisnąć kit. Cytuję jego posta:

"czy na tym złomku Crysis pójdzie??
Inetel Pentium 4 2,4 GHz
Grafa: GeForce 6200 Turbo GT 256 MB\256 Kb\64 Szyna
RAM: 512 MB
W każdy bądź razie demo Crysisa śmigało, i to całkiem nieźle."

Zastanowiło mnie to ostatnie zdanie. Zagadałem do gościa i dowiedziałem się, że to śmiganie (i to całkiem niezłe :P ) to w najlepszym momencie maksymalnie całych 5 klatek na sekundę.
Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 22:30, Agntx napisał:

W każdy bądź razie demo Crysisa śmigało, i to całkiem nieźle."


A może pisząc "śmigało" miał na myśli jak szybko wywalało się do Windowsa. Np. wynik 0,5 sekundy byłby naprawdę dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 09:09, GeoT napisał:

> W każdy bądź razie demo Crysisa śmigało, i to całkiem nieźle."

A może pisząc "śmigało" miał na myśli jak szybko wywalało się do Windowsa. Np. wynik 0,5 sekundy
byłby naprawdę dobry :)



nie nie tu hcodzilo o Intro ze tak szybko chodzilo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować