Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2008 o 16:49, MLODY2K6 napisał:

ale z wielu opini wiem, że crysis jest lepszy...


jest najlepszy. Dla mnie gra roku...


ale kolejny fps... albo inny przykład... ostatnio w review terytori (czy jakoś tak :D) podniecali się już w NFS PS dymem... nie jest to dziwne. Bo NFS już jest od **** więc co mozna teraz robić??? ULEPSZAĆ DYM. No a crysis to w pewnym sęsie aktualizajca do fry cry''a. Oczywiście że jest to najleszpa gra roku... ale kolejny fps :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 16:45, MLODY2K6 napisał:

Tu nie chodzi o podniecanie sie dx10 bo w CRYSISIE go wogole nie ma. Kazdy wie ze to byla tylko
sciema CRYTEKA na + MICROSFTU. kazdy moze sobie odblokowac detale VH u siebie na XP-ku tak
ja to zrobilem. A po za tym on nie ma sie czym podniecac bo mu pewnie przycina na max detalach
:D


Okreslenie "podniecac" nie jest najlepszym wyborem. Demko nie przycina sie lecz zwalnia. Coz....stary gts nie moze sobie poradzic w high detalach z aa x4. Okolo 30 fps nie jest zadowalajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 16:42, don-manfredo napisał:

Tak, tylko jedna gra ma więcej błędów, inna mniej. Jedna ma błędy których nie można przeboleć,
inna błędy na które można przymknąć oko.


Twórcy wciąż boryczą się z błędami i starają sie je naprawić w następnych patchach. Z tego co mi wiadomo, wyszedł dopiero jeden, więc te wszystkie widoczne nam błędy będą zamazane, że tak się wyrażę. Wszystkiego się dowiemy wkrótce ;-)

@Misquamaqus

Nie wygląda jak powinno. Możliwe że demko nie pokazuje wszystkiego, na co Crysisa stać.
Gram na najniższych detalach, Antyaliasing mam kompletnie wyłączony, a krawędzie mam prawie identyczne jak ty na załączonym screenie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 14:22, Misquamaqus napisał:

Crysis to badziew....miliard razy lepsza grafike ma lost planet. Tam przynajmniej twórcy gry
starali sie pokazac ladne oblicza. W crysisie twarze wygladaja tak jak ja po 2 dniach imprezowania.


Az sie czytac nei chce takich postow :/ Kolego jesli masz zbyt cieniutkiego kompa do crysisa to to nie zwalaj winy na gre. Nie ma gry ktora by mogla chociaz zblizyc sie do crysisa pod wzgledem grafiki. Gralem u siebie na 1280x1024 wszystko v.high i antyalias x2 i nie potrafilem podniesc szczeny z podlogi. Niedlugo po crysisie kupilem sobie CoDa 4 bo slyszalem ze grafa tez powala ale na fullu gra przy crysisie byla po prostu brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2008 o 16:55, Baal Namib napisał:

@Misquamaqus

Nie wygląda jak powinno. Możliwe że demko nie pokazuje wszystkiego, na co Crysisa stać.
Gram na najniższych detalach, Antyaliasing mam kompletnie wyłączony, a krawędzie mam prawie
identyczne jak ty na załączonym screenie. ;-)


Nie wiem jak to wyglada u Ciebie no bo niby jak ?.
Podplyn do statka, ktory jest w oddali to zobaczysz jaka to jest tandeta.
Jezeli chodzi o te skaly to w tak wychwalanej grze powinny byc chociarz bardziej zaokraglone prawda ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 16:49, MLODY2K6 napisał:

ale z wielu opini wiem, że crysis jest lepszy...


jest najlepszy. Dla mnie gra roku...


Absolutnie Crysis nie powinien dostać tytułu gry roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2008 o 17:02, Misquamaqus napisał:

Nie wiem jak to wyglada u Ciebie no bo niby jak ?.
Podplyn do statka, ktory jest w oddali to zobaczysz jaka to jest tandeta.
Jezeli chodzi o te skaly to w tak wychwalanej grze powinny byc chociarz bardziej zaokraglone
prawda ?.


ale po ca tam plynac a jesli chodzi ci o skaly to powiedz mi liczyles moze ile jest takich skal na jednej planszy 200-300?? normalne ze w grze najda sie jakies nie doronbione textury ale zeby sie o cos takiegoc czepiac to juz troche przesada jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2008 o 16:59, Makus89 napisał:

Az sie czytac nei chce takich postow :/ Kolego jesli masz zbyt cieniutkiego kompa do crysisa
to to nie zwalaj winy na gre. Nie ma gry ktora by mogla chociaz zblizyc sie do crysisa pod
wzgledem grafiki. Gralem u siebie na 1280x1024 wszystko v.high i antyalias x2 i nie potrafilem
podniesc szczeny z podlogi. Niedlugo po crysisie kupilem sobie CoDa 4 bo slyszalem ze grafa
tez powala ale na fullu gra przy crysisie byla po prostu brzydka.


Ludzie graja na 2x 8800 ultra i są wkurzeni bo za 5 tysiecy zlotych wywalonych na same karty maja 40/45 fpsow. Najlepsze jest to, ze ilosc klatek w trudnych sytuacjach spadaja ponizej 30 fps. Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2008 o 17:05, Misquamaqus napisał:

Ludzie graja na 2x 8800 ultra i są wkurzeni bo za 5 tysiecy zlotych wywalonych na same karty
maja 40/45 fpsow. Najlepsze jest to, ze ilosc klatek w trudnych sytuacjach spadaja ponizej
30 fps. Zenada.



czlowieku uspokoj sie co ty pierdzielisz za farmazony. 45 klatek wiesz jaka to jest plynnosc juz?? odpowiedz szczeze wiesz ile to jest?? u mnie sa na moim GTX 24 klatki i jest super plynnie to co msi byc przy 45. A tak szczeze to jeszcze u nikgoo nie widzialem takich kart i tylu FPS w tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2008 o 17:08, MLODY2K6 napisał:

czlowieku uspokoj sie co ty pierdzielisz za farmazony. 45 klatek wiesz jaka to jest plynnosc
juz?? odpowiedz szczeze wiesz ile to jest?? u mnie sa na moim GTX 24 klatki i jest super plynnie
to co msi byc przy 45. A tak szczeze to jeszcze u nikgoo nie widzialem takich kart i tylu FPS
w tej grze


Wyluzuj chlopie. 24 klatki to jest pokaz slajdow. Przynajmniej dla mnie.
Gra jest kiepska jak nie badziewiata. Bledow jest tyle, ze policzyc sie nie da. Poza tym kazdy ma prawo do wyrazenia wlasnego zdania wiec nie posylaj mnie od razu do piekla tylko dlatego, ze mam inne zdanie niz Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jak uruchomic Crysis z folderu Bin 64? Zawsze pojawia sie tylko czarny ekran i dziekujemy... jakis blad durny i nic.

Pisalem do EA, ale pisza tylko jakies durnoty o reinstalce sterow, a przeciez zrobilem to juz z 10 razy...

Specyfikacja PC jest na GS-ie jak cos, ale nadmienie ze spelniam wszystkie wymagania zeby 64 bitowa wersje odpalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:06, MLODY2K6 napisał:

i to mowi osoba ktora co: widziala gre na scereenach czy u kolegi bez najwyzszych detali??


Jakbyś chciał wiedzieć to grę przeszedłem całą. Co prawda nie grałem na max detalach (sorry ale specjalnie pod kilka kierek nie będę kupował nowego kompa). Zresztą tytuł gry roku to tytuł raczej za całość (grafika, dźwięk, fabuła, multi itp) a nie tylko, że jedna gra ma fajną grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2008 o 17:12, Misquamaqus napisał:


Wyluzuj chlopie. 24 klatki to jest pokaz slajdow. Przynajmniej dla mnie.


No i wlasnie tutaj jestes w bledzie. Gdybys wiedzial to te 24 fps pod Vh jest to super wynik. kazdy kto am GTX ci to powie wiec najpier proponuje cofnac sie ze 20 stron na forum poczytac uwaznie i dopiero oceniac. ty na tym swoim GTS to nie mozesz wyrazic zdania bo ci poposru gra na VH przycina. Znajdz mi prosze osobe ktora na VH miala wiecej niz 30 klatek i daj screna. Wiem ze tego nie zrobisz bo nie znajdziesz takie osoby na tym forum.

Dnia 20.01.2008 o 17:12, Misquamaqus napisał:

Gra jest kiepska jak nie badziewiata. Bledow jest tyle, ze policzyc sie nie da.


O jakie bledy Ci chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2008 o 17:05, Misquamaqus napisał:

Ludzie graja na 2x 8800 ultra i są wkurzeni bo za 5 tysiecy zlotych wywalonych na same karty
maja 40/45 fpsow. Najlepsze jest to, ze ilosc klatek w trudnych sytuacjach spadaja ponizej
30 fps. Zenada.


Moze ludzie tak graja...
Ja gram na Gf 8800GT, 2 Gb Ramu 800mhz i procku pentium dual core podkreconym do 2,8 Ghz i na wszystkim full oprocz antyaliasa ktory jest ustawiony x2 gra smiga ze az milo. Sporadycznie przy wczytywaniu mapy gra sie przytnie ale nie przeszkadza to w grze wogole, takze jesli nie widziales i nie wiesz czegos to sie na ten temat nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niczego szukac nie bede bo i po co. Gramowicze, ktorzy to czytaja i grali w crysisa napewno wiedza, ze 25/30 klatek w grze to za malo i juz. Wystarczy wiecej zamieszania w grze i fps spadaja do 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:29, Misquamaqus napisał:

Niczego szukac nie bede bo i po co. Gramowicze, ktorzy to czytaja i grali w crysisa napewno
wiedza, ze 25/30 klatek w grze to za malo i juz. Wystarczy wiecej zamieszania w grze i fps
spadaja do 20.




to wejdz na oficjalne forum crysisa napisz to co piszesz po angielksu to cie wysmieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:26, Makus89 napisał:

Moze ludzie tak graja...
Ja gram na Gf 8800GT, 2 Gb Ramu 800mhz i procku pentium dual core podkreconym do 2,8 Ghz i
na wszystkim full oprocz antyaliasa ktory jest ustawiony x2 gra smiga ze az milo. Sporadycznie
przy wczytywaniu mapy gra sie przytnie ale nie przeszkadza to w grze wogole, takze jesli nie
widziales i nie wiesz czegos to sie na ten temat nie wypowiadaj.


Niby czego nie widzialem ?. Znikajacej drogi ?...brak gory. Mnostwo bugow. Zobacz jak wygladaja twarze zolnierzy. Mozna sie przerazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować