Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 23:15, Ecko09 napisał:

Gsize tam. Nic nie trzeba modyfikować. W SCAR od początku są te strzałki dostępne.


Tak, ale trzeba najpierw dodać do broni ten taktyczny dodatek (niewiem jak to jest nazywane w polskiej wersjii bo ja mam po angielsku) i nie tylko w SCAR to jest ale także w tym koreańskim karabinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:02, kimetek napisał:

a jest w grze inny rodzaj szczałek niż te usypiające


Nie ma raczej, przeszedłem gre 2 razy i nigdzie ich nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:02, kimetek napisał:

a jest w grze inny rodzaj szczałek niż te usypiające



chyba chciales napisac strzałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:21, Aikuh napisał:

Czy Crysis pojdzie mi na takim kompie:
Radeon x1950pro
Intel Core 2 duo E4500
1Gb ram


A przeczytałeś przypięty post na samej górze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:28, jaki of blade napisał:

Crysis jest bardzo fajny, ale jednak spodziewałem się czegoś więcej niż ulepszonego far-cry''a,
jednakowoż gra się w to swietnie:)


Niewiem czy Crysisa można by nazwać ulepszonym FarCry''jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 19:51, Jacob XX napisał:

Niewiem czy Crysisa można by nazwać ulepszonym FarCry''jem.

A czemu nie? Styl rozrywki taki sam, taka sama dżungla ( no, może ciut ładniejsza:D), na początku ludziska, potem Trigeny (a w Crysisie Ufoki), wg. mnie bardzo podobne, no, może oprócz kombinezonu, bo to jet jakieś urozmaicenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 19:54, jaki of blade napisał:

> Niewiem czy Crysisa można by nazwać ulepszonym FarCry''jem.
A czemu nie? Styl rozrywki taki sam, taka sama dżungla ( no, może ciut ładniejsza:D), na początku
ludziska, potem Trigeny (a w Crysisie Ufoki), wg. mnie bardzo podobne, no, może oprócz kombinezonu,
bo to jet jakieś urozmaicenie


Tak, ale w FarCry byłeś one man army, była inna fabuła, mniej pojazdów, inna broń, styl rozgrywki na pewno nie był taki sam. Inaczej się zabijało kolesi z FarCry a inaczej z Crysisa. Jedno mnie wkurzało w Crysisie. To że ci kosmici prawie wogóle nie walczyli z koreańczykami. Troche w siebie postrzelali nawzajem, ale potem skośnookie uciekły. A w farcry widać było dobrze jak trigeny walczyły z tymi najemnikami i często można to było dobrze wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 20:25, Jacob XX napisał:

Tak, ale w FarCry byłeś one man army, była inna fabuła, mniej pojazdów, inna broń, styl rozgrywki
na pewno nie był taki sam. Inaczej się zabijało kolesi z FarCry a inaczej z Crysisa. Jedno
mnie wkurzało w Crysisie. To że ci kosmici prawie wogóle nie walczyli z koreańczykami. Troche
w siebie postrzelali nawzajem, ale potem skośnookie uciekły. A w farcry widać było dobrze jak
trigeny walczyły z tymi najemnikami i często można to było dobrze wykorzystać.

Pojazdy dość podobne, a reszta rzeczywiście się troche zmieniła, ale czuć duch far-cry''a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:
Skąd można pobrać mod(dzięki któremu na XP mamy "Very high" detale) dla pełnej wersji Crysis? Z góry THX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 16:05, 4YoU napisał:

Mam pytanko:
Skąd można pobrać mod(dzięki któremu na XP mamy "Very high" detale) dla pełnej wersji Crysis?
Z góry THX.


nie ma moda, trzena samemu coś wplikach pogrzebać, ale to niech ci lepiej ktoś inny opisze co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 19:54, jaki of blade napisał:

> Niewiem czy Crysisa można by nazwać ulepszonym FarCry''jem.
A czemu nie? Styl rozrywki taki sam, taka sama dżungla ( no, może ciut ładniejsza:D), na początku
ludziska, potem Trigeny (a w Crysisie Ufoki), wg. mnie bardzo podobne, no, może oprócz kombinezonu,
bo to jet jakieś urozmaicenie

mam takie samo odczucie jak ty ;) a news że gra w crysisa na medium też sprawia fraje tja... jaaasne... *uśmieszek*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy wy też macie taki błąd, że gdy ktoś coś do was mówi, to mówi za szybko, oraz napisy też szybko się przemijają, że prawie nic nie idzie zrozumieć ? (prawie, bo jak się angielski zna, to idzie coś skojarzyć) No ale i tak szybko mówią. Głosy nachodzą na siebie że tak powiem... Macie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 21:06, Baal Namib napisał:

Mam pytanie. Czy wy też macie taki błąd, że gdy ktoś coś do was mówi, to mówi za szybko, oraz
napisy też szybko się przemijają, że prawie nic nie idzie zrozumieć ? (prawie, bo jak się angielski
zna, to idzie coś skojarzyć) No ale i tak szybko mówią. Głosy nachodzą na siebie że tak powiem...
Macie tak ?


u mnie działa wszytko dobrze, może nie umiesz szybko czytać? nie wiem.

C-BOOL2
pogrzeb w ustawieniach gry, ja tam napisy mam odpalone po zainstalowaniu gry, nawet nie wiem czy da się je jakoś wyłączyć.

pompa69
cholera wie, mnie to ryba, mam Kompa i mam Crysisa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować