Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2008 o 17:12, WIELKus napisał:

jak byś chciał wiedzieć to chodziło mu o to że on napisał że mi chodziło o to czy na
twoim ekhem modzie pójdzie na mojej żenującej karcie na VH bo nie chciało mi się lecieć
przez pół Katowic po grę do kumpla ;/


Przeciez ja o tym wiem. kazdy zreszta wie ze gra sie ueuchomi ale jak bedzie dzialac to juz jest inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh, to że nie będzie dzialac, to wiadoma sprawa.

>Po drugie zenada jest pisanie ze np na takim sprzecie sie chce grac na VH

I dlatego trzeba się wyśmiewac ze sprzętu innych?

A Crysisa na VH na HD2600 odpalisz, ale jezeli będzie więcej niz 10Fpsów to ja jestem Moderatorem Forum XD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 17:30, Pernia napisał:

eh, to że nie będzie dzialac, to wiadoma sprawa.

>Po drugie zenada jest pisanie ze np na takim sprzecie sie chce grac na VH

I dlatego trzeba się wyśmiewac ze sprzętu innych?

A Crysisa na VH na HD2600 odpalisz, ale jezeli będzie więcej niz 10Fpsów to ja jestem
Moderatorem Forum XD



no to juz wiesz czemu sie smieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na jakich detalach pójdzie mi Crysis??

procesor: AMD Athlon 64x 5400+
karta graf: Asus Ge Force 8800GT 512 MB
RAM: 2 x 2GB Geil
System: Windows Vista 64bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na jakich detalach mi pójdzie? Moja mama kupiła mi komputer w markecie i sprzedawca mówił że jest super szybki i nowoczesny. Ma szarą obudowę i kartę graficzną nvidia, czyli bardzo szybką, więc spodziewam się że pójdzie mi w maksymalnych detalach. A dodam jeszcze że mam bardzo dobry i szybki monitor LG. Fajnie co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 17:44, Wukas napisał:

A na jakich detalach pójdzie mi Crysis??

procesor: AMD Athlon 64x 5400+
karta graf: Asus Ge Force 8800GT 512 MB
RAM: 2 x 2GB Geil
System: Windows Vista 64bit



Maksymalne !!!! ja o takim kompie mogę pomarzyć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 19:19, Patryk11 pce napisał:

Fajna gierka, ale wymagania kosmiczne, mogę pomarzyć o takim kompie :(


Mi na karcie 256, 1 gb Ram i Celeronie 3000+ na średnich detalach chodziła płynnie, więc moim zdaniem wymagania jak na grafę wcale nie są takie złe. :L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 18:33, PiotrekW napisał:

A na jakich detalach mi pójdzie? Moja mama kupiła mi komputer w markecie i sprzedawca
mówił że jest super szybki i nowoczesny. Ma szarą obudowę i kartę graficzną nvidia, czyli
bardzo szybką, więc spodziewam się że pójdzie mi w maksymalnych detalach. A dodam jeszcze
że mam bardzo dobry i szybki monitor LG. Fajnie co nie?

Strasznie ci współczuje, bo w marketach sprzedawcy wciskają ludziom shit, bo wszystko co tam jest, w 99,999% to są leżaki magazynowe czy jakieś niewypały, z których próbują ludzie złożyć kompa(chyba jedyne w miarę częśći tam, to będzie procesor i może karta graficzna, nic więcej). : /

Ażeby Crysis na max szedł, to trzeba mieć łud szczęścia.... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 18:35, Bratek196 napisał:

Maksymalne !!!!

Na Viście maksymalne ?
noo.. chyba że w małej rozdzielczości na high, z patchem 1.2 i tweakiem... na Vhigh bym nie liczyła...

Dnia 04.04.2008 o 18:35, Bratek196 napisał:

ja o takim kompie mogę pomarzyć......

Mam lepszy, o moim też pomarzysz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 19:42, Gol Galad napisał:

>Moja mama kupiła mi komputer w markecie i sprzedawca mówił że jest super szybki i nowoczesny.


a jak by powiedział twojej mamie że to nie komp, a kurczak to pewnie jadł byś dziś rosół z peceta? :P

Dnia 04.04.2008 o 19:42, Gol Galad napisał:

>Ma szarą obudowę i kartę graficzną nvidia czyli bardzo szybką


ehehe....no dobra...przyznaj się...ile masz lat? wiesz że nvidia jest od tak dawna na rynku że mają karty graficzne na których nawet winxp nie pójdzie?to że masz jakąś nvidię w kompie nie znaczy że to dobry sprzęt :)

Dnia 04.04.2008 o 19:42, Gol Galad napisał:

>dodam jeszcze że mam bardzo dobry i szybki monitor LG. Fajnie co nie?


rotfl?! taaa...napewno crysis dzięki temu będzie chodził płynnie jak kostka masła po rozgrzanej patelni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:45, Beleth napisał:

> >Moja mama kupiła mi komputer w markecie i sprzedawca mówił że jest super szybki
i nowoczesny.

a jak by powiedział twojej mamie że to nie komp, a kurczak to pewnie jadł byś dziś rosół
z peceta? :P

> >Ma szarą obudowę i kartę graficzną nvidia czyli bardzo szybką

ehehe....no dobra...przyznaj się...ile masz lat? wiesz że nvidia jest od tak dawna na
rynku że mają karty graficzne na których nawet winxp nie pójdzie?to że masz jakąś nvidię
w kompie nie znaczy że to dobry sprzęt :)

> >dodam jeszcze że mam bardzo dobry i szybki monitor LG. Fajnie co nie?

rotfl?! taaa...napewno crysis dzięki temu będzie chodził płynnie jak kostka masła po
rozgrzanej patelni :D


Po pierwsze tego nie napisał Gol Galad więc nie wiem dlaczego dałeś odpowiedź do jego wypowiedzi, więc najpierw naucz się korzystać z forum a dopiero później zacznij z niego korzystać. Po drugie to była taka mała prowokacja służąca temu żeby moderatorzy zaiteresowali się tym jakie to bardzo mądre rozmowy prowadzone są w tym wątku(w zasadzie połowa grampl to pytania na temat wymagań sprzętowych gier)Hmm... jak widać nie zaiteresowali się ;P. Dodam tylko że link do strony na której możesz sobie sprawdzić w jakich detalach Ci pójdzie Crysis, jest w poscie przypiętym na początku każdej strony. Ej ale na serio to, że mam kartę nVidia nie znaczy, że jest super szybka? XD. Po trzecie jestem od Ciebie sporo starszy... Pozdrawiam was Ciule ;P

PS Moderatorów też pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 13:35, PiotrekW napisał:

Po pierwsze tego nie napisał Gol Galad więc nie wiem dlaczego dałeś odpowiedź do jego
wypowiedzi, więc najpierw naucz się korzystać z forum a dopiero później zacznij z niego
korzystać.


sorka, moja nieuwaga :P gdybym mógł to bym poprawił, ale już nie mam możliwości edycji mojego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już to zauważył (pewnie tak ;) ale szukając trainera do crysisa natknąłem się na trainer do wersji 1.2.1 i okazuje się, że taki patch rzeczywiście istnieje. Waży toto 36,6 mb.
Czy ktoś z was ściągał już tą poprawkę? Co zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:34, GeoT napisał:

Nie wiem czy ktoś już to zauważył (pewnie tak ;) ale szukając trainera do crysisa natknąłem
się na trainer do wersji 1.2.1 i okazuje się, że taki patch rzeczywiście istnieje. Waży
toto 36,6 mb.
Czy ktoś z was ściągał już tą poprawkę? Co zmienia?

Chyba już o niej pisałem. Usuwa ona tylko buga dotyczącego częstego sypania sięserwerów/gier... : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować