Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2007 o 19:00, MajorZero napisał:

/.../

CryEngine 2 może tak ale oryginalnego Crysis''a którego stworzyli, nie ma możliwości działania na konsolach.
Powodem tego jest ich niechęć do obniżania jakości w grze.
^Informacje wyciągniente z ostatniego wywiadu z Cevat''em Yerli ^.
http://www.crysisforce.com/news.php --->Wywiad
Crysis jeżeli zawita na konsole pewnie będzie nieźle okrojony z grafy...
-------
MLODY2K6,
Piękne screenshoty,
A jak ci działa gierka miejscu gdzie najbardzej spada wydajność,
(przynajmniej u mnie) w ''łodzi podwodnej?''(screenshot na high;)

20071006223535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:46, IMPERATOR1990 napisał:

MLODY2K6,
Piękne screenshoty,
A jak ci działa gierka miejscu gdzie najbardzej spada wydajność,
(przynajmniej u mnie) w ''łodzi podwodnej?''(screenshot na high;)


na lodzi mam 50 klatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 09:58, MajorZero napisał:

Jestem ciekawy czy ta gra będzie "chodzić" na Radeonie 9550. Kiedyś czytałem, że będzie to
możliwe.

no wlasnie, widzialem na egieldzie test wersji beta, cieakwy jestem jaki minimalny sprzet pozwoli na komfortowa gre chociazby na minimum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 09:58, MajorZero napisał:

Jestem ciekawy czy ta gra będzie "chodzić" na Radeonie 9550. Kiedyś czytałem, że będzie to
możliwe.

Ja mam tą kartę graficzną i czekam na demo Crysisa. Z minimalnych wymagań to wychodzi, że nie, ale minimalna karta dla Crysisa ma także SM 2.0, czyli taki sam jak 9550, więc powinno pójść. Jak to nie wiem, ale powinno ruszyć każdemu kto ma Radka 9550 i procesor np. Intel Celeron 3 GHz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 10:41, Light Prince napisał:

> Jestem ciekawy czy ta gra będzie "chodzić" na Radeonie 9550. Kiedyś czytałem, że będzie
to
> możliwe.
Ja mam tą kartę graficzną i czekam na demo Crysisa. Z minimalnych wymagań to wychodzi, że nie,
ale minimalna karta dla Crysisa ma także SM 2.0, czyli taki sam jak 9550, więc powinno pójść.
Jak to nie wiem, ale powinno ruszyć każdemu kto ma Radka 9550 i procesor np. Intel Celeron
3 GHz.


Może i pójdzie, ale jak to druga sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://gry.onet.pl/1605554,,Crysis_a_DX9_i_DX_10,wiadomosc.html
co o tym sadzicie?
ja pozwole sobei zacytowac wypowiedz niejakiego Gwyn66:
"Propaganda Micosoftu... Cykl dnia i nocy nie działa na DX9? A w Wiedźminie działa... Zadziwiające... Ograniczenia fizyki to też fikcja. Różnica między DX9 i DX10 dotyczy detali graficznych."-zgadzam sie z tym w 101% to zwyczajna propaganda microsoftu... bo praktycznie wszystkie efekty w dx 10 da sie zrealizowac na dx 9 a roznica bedzie wynikac w poziomie detali i samej jakosci efektu..zapewne sa efekty niedostepne w dx 9 jak np hdr niedostepny jest w dx 8, ale to detal,bajer graficzny, wiec uwazam za przesade ten news ze jakoby nie dalo sie zrobic takich efektow fizyki na dx 9 jak lamanie drzew! bzdura bzdura i jeszcze raz bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ze jeszcze ja zoptymalizuja poniewaz na moim gf 8800GTX KO ACS3 w 1680x1050 mam 27 fps. A nie mam ochoty za bardzo zmieniac karty na inna bo nie ma innej lepszej hhihi. chyba zeby kupic 2 takie ale to bylo by samobojstwo. Takze panowie czekamy az do 25 pazdziernika na oficjalne demo poniewaz pragnal bym zauwazyc ze NVIDIA w polowie wrzesnie wypuscila drivery ktore maja przyspieszyc dzialanie CRYSISA. Jak wiece demo sie nie ukazalo na 25 wrzesnia i zostalo przesunięte o miesiąc tak więc maja oni jeszcze ponad 2 tygodnie zeby cos z tym zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:03, MLODY2K6 napisał:

Ja mam nadzieje ze jeszcze ja zoptymalizuja poniewaz na moim gf 8800GTX KO ACS3 w 1680x1050
mam 27 fps.

Coś mało...zważywszy na to, że w becie można ustawić detale tylko na high, i to bez opsługi Dx10.
>A nie mam ochoty za bardzo zmieniac karty na inna bo nie ma innej lepszej hhihi.
Już niedługo... w marcu/kwietniu mają się już pojawić pierwsze karty GF z rodziny 9xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:06, Darkstar181 napisał:

> Ja mam nadzieje ze jeszcze ja zoptymalizuja poniewaz na moim gf 8800GTX KO ACS3 w 1680x1050

> mam 27 fps.
Coś mało...zważywszy na to, że w becie można ustawić detale tylko na high, i to bez opsługi
Dx10.
>A nie mam ochoty za bardzo zmieniac karty na inna bo nie ma innej lepszej hhihi.
Już niedługo... w marcu/kwietniu mają się już pojawić pierwsze karty GF z rodziny 9xxx


wiesz mi zmaina narazie ne jest potrzebna. fakt CRYSIS jest gra na ktora najbardziej czekam ale wiesz dla jednej gry nie bede kupowal klarty graficznej. Bo co do reszty gier to jestem pewien ze beda smigac na max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 13:17, oOreVenOo napisał:

Mam takie pytanie skąd można ściągnąć ową bete Crysisa MP ?

Z tej stronki: http://www.fileplanet.com/144808/140000/fileinfo/Crysis-Beta-Client
ale dużo trudniej jest zdobyć CD-KEY : http://www.fileplanet.com/promotions/crysis/beta/
(bez klucza nawet nie odpalisz menu gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak myślałem. A ma ktoś może klucz na zbyciu ? Może ktoś już przestał grać i da się oddać/pożyczyć klucz ? Z góry był bym wdzięczny i zobowiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem w becie mp,
taki sam jak kiedyś miałem w Battelfiled 2,
dotyczących rankingu postaci, ile zabił,zginął, itd...
--wiecie może gdzie można zgłosić błąd własnego konta ? (nie chcem tworzyć nowego account''a)
a jakaś wysoka ranga by mi bardzo ułatwiła grę
np. przy
Current Rank : Liceuttenant
minimum spawn prestige 400
a next rank Capitan
minimum spawn prestige 500

20071007193938

20071007194028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 19:41, IMPERATOR1990 napisał:

Mam mały problem w becie mp,
taki sam jak kiedyś miałem w Battelfiled 2,
dotyczących rankingu postaci, ile zabił,zginął, itd...
--wiecie może gdzie można zgłosić błąd własnego konta ? (nie chcem tworzyć nowego account''a)
a jakaś wysoka ranga by mi bardzo ułatwiła grę
np. przy
Current Rank : Liceuttenant
minimum spawn prestige 400
a next rank Capitan
minimum spawn prestige 500


co ty nienorlamy jestes. nie umiesz czytac. przeciez stopnie i rangi kasowane sa do zera przy rozpoczeciu kazdego nowego meczu. nie ma kont gdzie masz sie na dzien dobry cpr albo lt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 22:32, IMPERATOR1990 napisał:

Po angielsku niemal nic nie rozumiem ;/
ale zawsze pozostaje account info, chociaż to już olewam bo nic nie daje ;)


to teraz juz wiesz to ze zdobywasz range w jakim meczu to nie znaczy ze ona zostaje zapisaana na twoim koncie i ze przy nastepnej rozgrywce bedziesz mial np 400points i bedziesz lutenant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś chłopaki kupiłem sobie kompa za 5900zł i mam nadzieje ze ta gra mi ruszy.:]
A wiec tak mam Intel core 2 duo 6850
płyte asusa p5k se
4 razy po 2 giga patriot razem 8 giga ramu 1066 mhz
giforce 8800 ultra 720 megasysk twardy 150 giga 15000 obrotów
Jak to mi nie ruszy na maximum to sie załamie ale napewno ruszy jestem tego pewien jutro sciagne se demko
i zobaczymy na co jest warta ta gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na temat :Na jakim sprzęcie gracie?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=310#u_1070
chociaż ja bym na twoim miejscu jeszcze trochę poczekał z kupowaniem blaszaka aż do premiery GF9800 (high end) który ma być dwa razy wydajniejszy od GF8800 Ultra. (i po co ci 8gb RAMU ?!?, to raczej wydawanie pieniędzy w błoto)
A Gierka ruszyć ruszy ale żebyś mugł sprawdzić jak działa na maksymalnych ustawieniach to będziesz musiał poczekać do premiery dema (26 października) bo w becie nie można włączyć DX10 i very high grafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować