Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2007 o 17:59, Darkstar181 napisał:

> ja mam procka 6 ghz
I pewnie chłodzisz go ciekłym azotem? :D
>ram 4 gb i geforce 8600 gt jam myślicie zagram na full ???
Nie zagrasz na full, bo jak napisał Gol Galad karta jest za słaba. Spróbuj wymienić ją na conajmniej
Geforce 8800GTS


myślałem o niej albo o radeonie 2900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 15:40, Gol Galad napisał:

> ja mam procka 6 ghz...
Oww pizdu, czym to chłodzisz?!
>...ram 4 gb...
system wykrywa?! Pewnie masz Vistę. :P
>... i geforce 8600 gt jam myślicie zagram na full ???no ale na święta
> zmieniam karte graficzną a wtedy mam zamiar grać w crysis i gears of war

Nie zagrasz, ledwo odpalisz na Low, ponieważ karta graficzna jest naprawdę słaba... ;P
GF8600GT po prostu nie dorównuje wszystkim kartom nawet z serii 7xxx!!!


tak mam viste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 20:24, bodzio152 napisał:

jak myślicie czy pójdzie mi w najwyrzszych detalach: nvidia 8800 GTS 640mb, 2gb ram , c2d 2,66


mysle, że pójdzie. nie pownno być problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 20:24, bodzio152 napisał:

jak myślicie czy pójdzie mi w najwyrzszych detalach: nvidia 8800 GTS 640mb, 2gb ram , c2d 2,66


Pójdzie na 98%. Jeżeli nie będzie błędów z silnikiem gry (raczej niemożliwe) to pójdzie ci na max detalach.

Jeszcze jedno: masz Windows Vista ? Jeżeli nie masz to na max detalach na pewno nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji. Masz na gramsajcie napisane ,że masz problem z dodawaniem filmików. Chętnie pomogę tylko włącz komentowanie wpisów na blogu bo chyba masz wyłączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 20:50, stasiecki napisał:

Tak przy okazji. Masz na gramsajcie napisane ,że masz problem z dodawaniem filmików. Chętnie
pomogę tylko włącz komentowanie wpisów na blogu bo chyba masz wyłączone

Już włączyłem (tak mi się wydaje) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 21:01, bodzio152 napisał:

> Tak przy okazji. Masz na gramsajcie napisane ,że masz problem z dodawaniem filmików. Chętnie

> pomogę tylko włącz komentowanie wpisów na blogu bo chyba masz wyłączone
Już włączyłem (tak mi się wydaje) :D


Dalej masz wyłączone. Napisz ,że nie wiesz jak włączyć komentowanie postów w temacie od problemów z gramsajtami: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845#u_10917
tam ci powiem bo tu nie temat od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 12:52, bunio38 napisał:

> Czy na 8800GTS 320MB pójdzie na max? Bo zamierzam mieć nowego kompa i nie wiem czy ta
karta
> będzie wystarczająca

800GTS 320MB jest w zalecanych... więc tak mniej więcej rozdziałka 1280x1024, jakieś medium
detale i ok. 60FPS... Do max potrzebujesz procka Penryna, jakieś 4-8GB RAM (najlepiej DDR3)
i grafika (aktualnie nie istniejąca jeszcze) GeForce 9800 (G92) - najlepiej 2.

na takim kompie crysis pokaze co potrafi fakt, ale to nastapi dopiero za 2, 3 lata- far cry tez rozwinał skrzydła dlugo po premierze wiec nie spodziewajcie sie cudów na 8800gtx, poza tym dojdzie zapewne sporo patchy i crysis zmieni się bardzo pod wzgledem jakosci grafiki-ale jak mowie trzeba poczekac ze 2 lata..!. poza tym przesadziels z iloscia pamieci.. jaki system wykorzysta 4 gb ram na gre? chyba ze crysis jest przystosowany do 64 bit..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:01, danzelmario napisał:

> > Czy na 8800GTS 320MB pójdzie na max? Bo zamierzam mieć nowego kompa i nie wiem czy
ta
> karta
> > będzie wystarczająca
>
> 800GTS 320MB jest w zalecanych... więc tak mniej więcej rozdziałka 1280x1024, jakieś medium

> detale i ok. 60FPS... Do max potrzebujesz procka Penryna, jakieś 4-8GB RAM (najlepiej
DDR3)
> i grafika (aktualnie nie istniejąca jeszcze) GeForce 9800 (G92) - najlepiej 2.
na takim kompie crysis pokaze co potrafi fakt, ale to nastapi dopiero za 2, 3 lata- far cry
tez rozwinał skrzydła dlugo po premierze wiec nie spodziewajcie sie cudów na 8800gtx, poza
tym dojdzie zapewne sporo patchy i crysis zmieni się bardzo pod wzgledem jakosci grafiki-ale
jak mowie trzeba poczekac ze 2 lata..!. poza tym przesadziels z iloscia pamieci.. jaki system
wykorzysta 4 gb ram na gre? chyba ze crysis jest przystosowany do 64 bit..


Jezeli "crysis" faktycznie bedzie zle obslogiwany przez 8800 gts to mam gdzies taką rozgrywke...nie bede oszczedzac przez pol roku zeby miec 30 fps-ow i uklad graficzny w sli za 4 tysiaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 11:29, Misquamaqus napisał:

Jezeli "crysis" faktycznie bedzie zle obslogiwany przez 8800 gts to mam gdzies taką rozgrywke...nie
bede oszczedzac przez pol roku zeby miec 30 fps-ow i uklad graficzny w sli za 4 tysiaki.


Witam myslę, że biadolenie ciągle na temat tego na czym pójdzie Crysis już jest męczące.
WYmaganie wszyscy znamy, znamy też testy wersji BETA (czyli jeszcze niedopracowanej)
Gra na 8800, 2900 będzie chodzić na wysokich detalach.
Na grafikach typu 8600, 7900, x1950 będzie działać na średnio wysokich. Jakby tak nie było gra byłaby finanową klapą, ludzie nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na grafę za ponadt 1 tys zł i to nie tylko w Polsce, jak ktoś wątpi niech poczyta forum na stronie crysisa po angielsku.
POd dx 10 raczej bez 8800 w sli lub 2900 crossfire nie podchodź, ale to wynika bardzie z niedporacowania samego dx 10.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:29, Misquamaqus napisał:

Jezeli "crysis" faktycznie bedzie zle obslogiwany przez 8800 gts to mam gdzies taką rozgrywke...nie
bede oszczedzac przez pol roku zeby miec 30 fps-ow i uklad graficzny w sli za 4 tysiaki.

zle mnei zrozumiales, na 8800gts zapewne bedzie dzialac dobrze, ale prawdziwy CRYSIS pojawi sie dopiero za rok, dwa.. jesli rozumiesz o co mi chodzi.
silenthill
zgadzam sie, nie pamietam dokladnie ale chyba nie wiecej jak 10 % graczy na swiecie ma karte zgodna z dx 10.. i tworcy to doskonale wiedza, nadal najwiecej kart jest z zegnemtu middle czy to komus pasuje czy nie. no ale jak crysis nie pojdzie na sprzecie kupionym rok temu za 3k to bedzie klapa.. bo moj tyle kosztowal.. i licze na normalna gre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka gra wykorzysta 4GB RAM? No Crysis... Jeżeli już jesteśmy przy full detalach to potrzebna będzie Vista, która pobiera bardzo dużo RAMu z komputera. Zalecane jest 2GB, czyli z Vistą tak żeby wszystko było ładnie wystarczy 3GB. Pomnóż se to mniej więcej razy 2 i masz max detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:52, bunio38 napisał:

Jaka gra wykorzysta 4GB RAM? No Crysis... Jeżeli już jesteśmy przy full detalach to potrzebna
będzie Vista, która pobiera bardzo dużo RAMu z komputera. Zalecane jest 2GB, czyli z Vistą
tak żeby wszystko było ładnie wystarczy 3GB. Pomnóż se to mniej więcej razy 2 i masz max detale.

taka jest teoria. nie zapominaj ze mowisz o 32 bitowym systemie.. w xp jest tak ze tylko 2 gb moze byc wykorzystane, w Viscie no niestety nie wiem bo nie znalazłem artykułu na ten temat nigdzie i nie wiem czy z tych 4 gb 3 moze byc na gry, poza tym vista zaqrzada pamiecia tak ze zwalnia swoje zasoby, czytałem ze jak uruchamia sie gre to vista moze zejsc do 300,400 mega zajmowanego ramu, wiec 2.5 gb było by tu jak ulał.
poza tym jesli by jakas gra wymagała z >2 gb ram do płynnej gry czyli byla by tylko na Viste to obecnie 90% graczy by jej nie kupiło.. bo wiekszsoc ma windows xp i tak pozostanie dlugi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mnie trochę zaintrygowała niekonsekwencja dotycząca ograniczenia wiekowego Crysisa, która jest na stronach sklepu gram. Zobaczcie sami...
Crysis - wersja podstawowa: http://www.gram.pl/sk8_8QTgJO0_Crysis.html - oznakowanie w rogu +16, na pudełku +18
Crysis - EK: http://www.gram.pl/sk0_8A3hHe8_Crysis_Edycja_Kolekcjonerska.html - oznakowanie w rogu +16 i tym razem na pudełku też +16...
Może mi to ktoś wytłumaczyć?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:31, Virus 500 napisał:

No co ty piszesz ?? Na Hyperze był wywiad z jednym z producentów gry i powiedział że wystarczy
nawet 3-letni komputer żeby miło się grało w Crysisa .

3-letni komputer tak, ale na najniższych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... nie obraź sie za to, ale już sam się gubisz w tym co piszesz. Mówimy o full detalach, więc Vista jest potrzebna bo tylko ona obsługuje DirectX 10. A jak ktoś ma 2GB RAMu to na XPeku może w medium pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:28, kamceg napisał:

Ostatnio mnie trochę zaintrygowała niekonsekwencja dotycząca ograniczenia wiekowego Crysisa,
która jest na stronach sklepu gram. Zobaczcie sami...
Crysis - wersja podstawowa: http://www.gram.pl/sk8_8QTgJO0_Crysis.html - oznakowanie w rogu
+16, na pudełku +18
Crysis - EK: http://www.gram.pl/sk0_8A3hHe8_Crysis_Edycja_Kolekcjonerska.html - oznakowanie
w rogu +16 i tym razem na pudełku też +16...
Może mi to ktoś wytłumaczyć?^^

Widocznie EK posiada mniejsze ograniczenia wiekowe... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować