Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2007 o 10:23, hans olo napisał:

Będzie można, będzie można. Vista only to byłby największy samobój w historii wszelkich komputerowych
superprodukcji :D.

powiedz to M$ (HALO 2) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie potężnego jpg-a (6055x3500) zawierającego 4 pary screenshotów wykonanych pod DX9 i DX10. Kolosalna różnica w jakości...

http://www.pcgames.de/screenshots/original/2007/10/dx_vgl_crysis.jpg

osobno te screeny można sobie pobrać stąd:
http://www.incrysis.com/index.php?option=com_content&task=view&id=511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:01, Vormulac napisał:

Tutaj macie potężnego jpg-a (6055x3500) zawierającego 4 pary screenshotów wykonanych pod DX9
i DX10. Kolosalna różnica w jakości...

Ja mam nadzieję że faktycznie będzie taka różnica i że nikt nie wymyśli jak "odblokować" te bajery na Dx9, bo jeśli tak się stanie to będzie ostatni gwóźdź do trumny SM 4.0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:44, destro177 napisał:

> Tutaj macie potężnego jpg-a (6055x3500) zawierającego 4 pary screenshotów wykonanych pod
DX9
> i DX10. Kolosalna różnica w jakości...
Ja mam nadzieję że faktycznie będzie taka różnica i że nikt nie wymyśli jak "odblokować" te
bajery na Dx9, bo jeśli tak się stanie to będzie ostatni gwóźdź do trumny SM 4.0 :)


Niektórzy już pracują nad przeróbką Dx10 na XP. ;]
A na razie niewiadome kiedy oni to skończą, ale napisali, że to po prostu jest możliwe, ale długo,żeby to zrobić. Wystarczy poczekać i Visty nie trzeba będzie mieć... ^^


A żeby spróbować odblokować te bajery w Dx9, to po prostu trzeba by było bawić się w architekturze karty graficznej, kodzie gry oraz w Windowsie. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2007 o 19:49, Gol Galad napisał:

A żeby spróbować odblokować te bajery w Dx9, to po prostu trzeba by było bawić się w architekturze
karty graficznej, kodzie gry oraz w Windowsie. :|

Ja tutaj mam na myśli moją spiskową teorię że zablokowano je tylko na Dx9, a potrafiłby on je spokojnie odtworzyć:) Może nie wszystkie, ale większość:) Wystarczy spojrzeć na gry które do tej pory wyszły na Dx10: mało prawdopodobne żeby nikt nie umiał wykorzystać mocy Dx10, tylko Crytek. Ale: pożyjemy, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:01, Vormulac napisał:

Tutaj macie potężnego jpg-a (6055x3500) zawierającego 4 pary screenshotów wykonanych pod DX9
i DX10. Kolosalna różnica w jakości...

http://www.pcgames.de/screenshots/original/2007/10/dx_vgl_crysis.jpg

osobno te screeny można sobie pobrać stąd:
http://www.incrysis.com/index.php?option=com_content&task=view&id=511



Kupiłem Viste aby zagrać w Crysis pod DX 10 jak wyjdzie. Po obejrzeniu tych screanów zrozumiałem ,że było worto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:19, Bratek196 napisał:

Ciekawa będzie walka silników unreal engie 3 i Cry engine 2,jaki silnik by wygrał teraz ????

Hmm, gry na silniku UT3 już mamy, choć samego UT nie ma jeszcze, ale jako że dema chociaż Crysisa jeszcze nie mamy więc nie ma co porównywać jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze rzeczywiście różnica sporawa, wypada iść i skoczyć po coś powyżej 8600GT ale z braku kasy i chęci obejdę się smakiem. Liczę na to, że obejrzę grę w pełnej krasie na moim sprzęcie ale w DX9. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:06, stasiecki napisał:

Kupiłem Viste aby zagrać w Crysis pod DX 10 jak wyjdzie. Po obejrzeniu tych screanów zrozumiałem
,że było worto.


no to wrzuciłeś forse w błoto, trzeba było sobie triala zainstalować i co 30 dni wpisać komendę w konsolce, ja już tak rok prawie jadę,i jest to zgodne z licencją EULA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 23:44, MLODY2K6 napisał:

tutaj macie 10 min gameplay z crysisa pod DX10

http://www.clubic.com/actualite-82176-niveaux-detail-crysis-compares.html


Jak zobaczyłem jak ten trup na począdku zjeżdża po piasku i skałach jak po zjeżdżalni to nie wieżyłem własnym oczom jak można było w takim next-gen FPS-ie nie poprawić błędu Far Cry-a który tak kół w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 11:32, Sebat1 napisał:

> tutaj macie 10 min gameplay z crysisa pod DX10
>
> http://www.clubic.com/actualite-82176-niveaux-detail-crysis-compares.html

Jak zobaczyłem jak ten trup na począdku zjeżdża po piasku i skałach jak po zjeżdżalni to nie
wieżyłem własnym oczom jak można było w takim next-gen FPS-ie nie poprawić błędu Far Cry-a
który tak kół w oczy.


i to się nazywa niedopracowany ragdoll :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:01, Vormulac napisał:

Na jednym ze screenów DX9 jest pokazane jak drzewo się pęka(widocznie od strzałów), a przecież mówili, że tego nie będzie w DX9("Z pewnością w wersji(DX9) tej gracze będą mieli do czynienia z bardziej pasywnym otoczeniem tak więc można zapomnieć o zabawie w ogrodnika i przycinaniu drzew za pomocą serii z karabinu maszynowego." benchmark.pl) . To jak to jest w końcu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 15:34, 4YoU napisał:

> http://www.pcgames.de/screenshots/original/2007/10/dx_vgl_crysis.jpg
Na jednym ze screenów DX9 jest pokazane jak drzewo się pęka(widocznie od strzałów), a przecież
mówili, że tego nie będzie w DX9("Z pewnością w wersji(DX9) tej gracze będą mieli do czynienia
z bardziej pasywnym otoczeniem tak więc można zapomnieć o zabawie w ogrodnika i przycinaniu
drzew za pomocą serii z karabinu maszynowego." benchmark.pl) . To jak to jest w końcu???


to chyba tylko w multi nie będzie można nszczyć tych drzew itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 18:23, Gol Galad napisał:

> mam 4 gb ramu i geforce 8600 gt procka dwurdzeniowy 3 ghz intela i odpale ją na najwyższych

> chyba ale dopiero gdzieś w grudniu bo listpad to wiedźmin i hellgate london
A raczej nie odpalisz bez problemów, karta graficzna za słaba na to, GF8600 to po prostu próbuje
korzystać z chwały GF8800, chociaż to jest słaba karta, i to bardzo.. :/

Nie wiem jak wy - ale się zdziwiłem, porównując wymagania Crysis''a i UTIII. Otóż UT3 ma niższe
wymagania, a grafika ku dziwu jest lepsza.....(ahh.... kocham tę optymalizację ;) )


karte graficzną na święta będe miał nową więc spox się nie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, twórca powiedział:
"Crysis jeżeli powstanie na konsole nie będzie taki piękny, za to nabierze konsolowego uroku." - już się tym martwię. Marzę o Crysis na Playstation 3, bo na kompie to jak na razie pogram może na low.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 11:47, Light Prince napisał:

Kurde, twórca powiedział:

O kurde! Nie wiedziałem, że nawet Bóg jest zainteresowany grą Crysis ;-P

Dnia 13.10.2007 o 11:47, Light Prince napisał:

"Crysis jeżeli powstanie na konsole nie będzie taki piękny, za to nabierze konsolowego uroku."
- już się tym martwię. Marzę o Crysis na Playstation 3, bo na kompie to jak na razie pogram
może na low.

Zapewne odnosisz się do tego filmiku: http://www.gry-online.pl/s014.asp?ID=3 , którego zresztą polecam. Moim zdaniem na 100% możemy się spodziewać Crysis na konsolach nowej generacji(no może na Wii nie, no ale jhuż na 360 i PS3 to na pewno). No bo w końcu gdyby nie mieli w planach tego to by o tym mówili wprost, a oni nie zaprzeczają, a nawet już o tym jak będzie wyglądać. A nawet gdyby Crytek nie chciał wydawać Crysis na konsole to i tak EA się postara i to zrobi(bo w końcu prawa do tej gry ma EA nie?), np. da innej firmie stworzenie konwersji na konsole i tyle. Więc tak najdalej za rok konsolowy też dostaną swojego Crysis''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować