Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 08:00, bunio38 napisał:

Eh... nie obraź sie za to, ale już sam się gubisz w tym co piszesz. Mówimy o full detalach,
więc Vista jest potrzebna bo tylko ona obsługuje DirectX 10. A jak ktoś ma 2GB RAMu to na XPeku
może w medium pograć.

a, zapomnialem o tym. w takim razie fakt, poza tym w vista wymagane jest 2 gb:), mysle ze minie jeszcze z rok zanim w wymaganiach gier pojawi sie
"pamiec ram 3 GB"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem EK. Będę musiał "trochę" wzmocnic mojego kompa, żeby przyzwoicie pograc... Miałem zrobic to dawno, ale przy Crysisie nadarza się okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 08:02, bunio38 napisał:

> Ostatnio mnie trochę zaintrygowała niekonsekwencja dotycząca ograniczenia wiekowego Crysisa,

> która jest na stronach sklepu gram. Zobaczcie sami...
> Crysis - wersja podstawowa: http://www.gram.pl/sk8_8QTgJO0_Crysis.html - oznakowanie w
rogu
> +16, na pudełku +18
> Crysis - EK: http://www.gram.pl/sk0_8A3hHe8_Crysis_Edycja_Kolekcjonerska.html - oznakowanie

> w rogu +16 i tym razem na pudełku też +16...
> Może mi to ktoś wytłumaczyć?^^
Widocznie EK posiada mniejsze ograniczenia wiekowe... ;]


Aha, to taka forma łapówki - więcej dajesz - mniejsze ograniczenia^^ Ale na tak na serio - na stronie wersji podstawowej mamy +16 w rogu, a tylko na pudełku +18... Może to po prostu tam jest starsza wersja okładki, bo na okładce EK, która się później ukazała jest +16;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2007 o 14:42, kamceg napisał:

tam jest starsza wersja okładki, bo na okładce EK, która się później ukazała jest +16;)


swoją drogą głupio było by gdyby Crysis oznaczono 18+ chodź mniej już zadne zakazy nie obowiązują, uważam że nie jest to aż tak brutalna gra jak np. Postak którego notabene dodano kilka razy do Playa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2007 o 16:22, Dark SMG napisał:

swoją drogą głupio było by gdyby Crysis oznaczono 18+ chodź mniej już zadne zakazy nie obowiązują,
uważam że nie jest to aż tak brutalna gra jak np. Postak którego notabene dodano kilka razy
do Playa :P


No rzeczywiście to by było głupie, bo to przecież nie jest takie brutalne, przynajmniej z filmików można wywnioskować. Gra na pewno będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 16:29, stasiecki napisał:

No rzeczywiście to by było głupie, bo to przecież nie jest takie brutalne, przynajmniej z filmików
można wywnioskować. Gra na pewno będzie super.


dokładnie, zato w stanach część sklepów nie wprowadziła by tej gry do sprzedaży, podobnie jak niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2007 o 16:45, Dark SMG napisał:

dokładnie, zato w stanach część sklepów nie wprowadziła by tej gry do sprzedaży, podobnie jak
niemcy


W stanach stanowczo przesadzają co do bezpieczeństwa dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 17:04, stasiecki napisał:


> dokładnie, zato w stanach część sklepów nie wprowadziła by tej gry do sprzedaży, podobnie
jak
> niemcy

W stanach stanowczo przesadzają co do bezpieczeństwa dzieci.


to prawda, więcej tam dzieciaków z bronią lata i na sklepy napada niż gra w gry i potem staje się "złym dzieckiem"
powinni bardziej przyglądać się temu co sie dzieje i jakoś to zmienić anie szukać kozła ofiarnego, bo zanim wynaleziono pierwszego kompa, małolaty też latały z kijami i nożami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O boze... Smiac mi sie chce z niektorych osob ktore strasza innych ze Crysis nie pujdzie na fullu na 8800. Bunio mnie bardzo rozbawil z tym pomiarem klatek w Becie Crysisa. Sam napisales Becie a wiesz poco dali ta bete? zeby wylapac bugi zeby gracze zobaczyli jak wyglada Power Strugle typ gry. Ta beta nie ma sluzyc to destu grafiki bo nie jest do tego przeznaczona jej silnik jest niedopracowany dlatego takie male wyniki ma miedzy innymi 8800GTS 640MB. Pelna wersja gry jest w pelni sprawna a przypomne ze na Targach E3 Crysisa odpalili w bardzo duzej rozdzielczosci i to wlasnie na 8800GTX i jakos nie mieli problemu. To dlaczego dzis ma nie dziala moze grafika sie przeterminowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 16:22, Dark SMG napisał:


> tam jest starsza wersja okładki, bo na okładce EK, która się później ukazała jest +16;)


swoją drogą głupio było by gdyby Crysis oznaczono 18+ chodź mniej już zadne zakazy nie obowiązują,
uważam że nie jest to aż tak brutalna gra jak np. Postala którego notabene dodano kilka razy
do Playa :P


Skoro Far Cry był +16 to i Crysis taki być powinien. Mnie po prostu zainteresowała niekonsekwencja gramu jeżeli chodzi o to oznaczenie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 17:26, kamceg napisał:

Skoro Far Cry był +16 to i Crysis taki być powinien. Mnie po prostu zainteresowała niekonsekwencja
gramu jeżeli chodzi o to oznaczenie^^


jednak tam się strzelało a tu możesz jeszcsze delikwenta dusić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=-CD-mJMB7Lw
Jeden przykład. Drugi jest taki, że zalecany jest GF 8800GTS a różnica pomiędzy GTS a GTX naprawde ogromna nie jest, więc wątpie, żeby te zalecane był do uruchomienia najwyższych detali. A z tego co mi wiadomo to w becie (na DirectX 9) ludzie, którzy mają czterordzeniowe procki, 4GB RAM i 8800GTX mają małe problemy w płynności z high. Więc raczej co Crysis na full nie "pujdzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bunio to jest BETA mowie ze jest niedopracowana mozesz miec nawet GeForce 99800GTSXTX 300GB Ramu i procesor 300-rdzeniowy a bedzie ci sie gra ciela bo to BETA ona ma demonstrowac jak gra wyglada pod wzgledem grywalnosci a nie GRAFIKI. A zalecane wymagania zwykle pokazuja na jakim sprzencie spokojnie pograsz w najwyzszych detalach. A do Bety nie dali czegos takiego jak minimalne wymagania i zalecane bo wiedzieli ze sie bedzie cielo na kazdym sprzecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:26, Land napisał:

Bunio to jest BETA mowie ze jest niedopracowana mozesz miec nawet GeForce
99800GTSXTX 300GB Ramu i procesor 300-rdzeniowy a bedzie ci sie gra ciela bo to BETA ona ma
demonstrowac jak gra wyglada pod wzgledem grywalnosci a nie GRAFIKI. A zalecane wymagania zwykle
pokazuja na jakim sprzencie spokojnie pograsz w najwyzszych detalach. A do Bety nie dali czegos
takiego jak minimalne wymagania i zalecane bo wiedzieli ze sie bedzie cielo na kazdym sprzecie...


Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości:)... gdyż po prostu masz rację. Wersja beta jest od tego by błędy poprawiać, a przecież nie będą jej optymalizowali jak wersji finalnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:26, Land napisał:

mozesz miec nawet GeForce 99800GTSXTX 300GB Ramu i procesor 300-rdzeniowy a bedzie ci sie gra ciela

mnie tam wystarczy 8 GB ramu, GF9800 i C2D quad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jam mam nadzieję ,że na moim kompie: procek - Core2Duo 2,4GHz, karta graficzna - GF 8800 GTS/320MB ,2GB dobrej pamięci RAM i Vista, gra pójdzie na rozdzielczości 1280*1024 i prawie najwyższych detalach. Byłbym niezwykle szczęśliwy żeby chodziła na max ale to raczej niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:37, stasiecki napisał:

Jam mam nadzieję ,że na moim kompie: procek - Core2Duo 2,4GHz, karta graficzna - GF 8800 GTS/320MB
,2GB dobrej pamięci RAM i Vista, gra pójdzie na rozdzielczości 1280*1024 i prawie najwyższych
detalach. Byłbym niezwykle szczęśliwy żeby chodziła na max ale to raczej niemożliwe.

wywal Viste to zarobisz 20 klatek więcej ;)
wiesz jak ona zżera ram? a jak ma źle napisany DRM? poprostu żal...
jeśli chcesz grać na DX 10 i bez kur*ienia przed monitorem to pooczekaj do SP3 dla XP-ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2007 o 20:00, Dark SMG napisał:

wywal Viste to zarobisz 20 klatek więcej ;)
wiesz jak ona zżera ram? a jak ma źle napisany DRM? poprostu żal...
jeśli chcesz grać na DX 10 i bez kur*ienia przed monitorem to pooczekaj do SP3 dla XP-ka


Ja mam Viste zakupioną ale nie zainstalowaną. Zainstaluję na kilka dni przed premierą Crysis a jeżeli mi się nie spodoba to gdy się już w Crysis nagram to usunę. Myślę jednak ,że Vista nie jest taki zły. Gdy na początku wakacji kupiłem nowego kompa wziąłem Viste. Nie chodziło mi dużo programów to kupiłem i zainstalowałem XP, teraz mam dwa Windowsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować