Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Umarł król, niech żyje król! Microsoft zorganizował pogrzeb iPhone!

27 postów w tym temacie

palpatine jakei to te super funckje ma wersja US tej zabawki ?? Posiadale mw lapie i europejska i US i nie widze roznic ?? Wiec o czym niby mamy marzyc ?? O mailach ?? Lulz kazdy kto kupie sobie pakiecik za kilka zl do internetu na 3g bedzie go miec ,obojetnie gdzie mieszka . Tekst typu ,ze telefon nie bedzie dzialac bo nie jest w AT&T to tez lol. Kazdy provider ktory swiadczy uslugi 3G bedzie dzialac . Do tego telefon mozna kupic bez rzadnych umow ,jak ktos chce ...

Tak czy siak MS mocno angazuje sie w rynek mobilnych systemow ,a z ich zapleczem moga zawojowac .
Tak czy siak Android FTW. :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 16:37, Mr_Hyde napisał:

palpatine jakei to te super funckje ma wersja US tej zabawki ?? Posiadale mw lapie i
europejska i US i nie widze roznic ?? Wiec o czym niby mamy marzyc ?? O mailach ?? Lulz
kazdy kto kupie sobie pakiecik za kilka zl do internetu na 3g bedzie go miec ,obojetnie
gdzie mieszka . Tekst typu ,ze telefon nie bedzie dzialac bo nie jest w AT&T to tez lol.
Kazdy provider ktory swiadczy uslugi 3G bedzie dzialac . Do tego telefon mozna kupic
bez rzadnych umow ,jak ktos chce ...

Bo w AT&T tak powiedzieli, a że naiwny Polak uwierzył, to jego sprawa ( z resztą Amerykanie pewnie też w tę bajkę wierzą, bo po co się wysilać). Maile to ja nawet z k510i mogę wysyłać, tylko kwestia kosztów. W Polsce internet przez komórę jest zbyt drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 17:57, hans_olo napisał:

Bo w AT&T tak powiedzieli, a że naiwny Polak uwierzył, to jego sprawa ( z resztą Amerykanie
pewnie też w tę bajkę wierzą, bo po co się wysilać). Maile to ja nawet z k510i mogę wysyłać,
tylko kwestia kosztów. W Polsce internet przez komórę jest zbyt drogi.

Z tego co mi wiadomo to AT&T ma wyłączność na iPhona w stanach i nie nie można go kupić normalnie w sklepie bez abonamentu i simlocka (pomijam importowanie i inne szachrajstwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 18:20, Namaru napisał:

Z tego co mi wiadomo to AT&T ma wyłączność na iPhona w stanach i nie nie można go kupić
normalnie w sklepie bez abonamentu i simlocka (pomijam importowanie i inne szachrajstwa).

Wyłączność to on ma jako operator. Żadnego konsumenta nie obowiązuje żadna umowa, jaką sobie zawieraja firmy miedzy sobą, to sprawa tych firm tylko i wyłącznie, żadne z tego szachrajstwo, jak sobie ściągniesz telefon z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 18:23, hans_olo napisał:

Wyłączność to on ma jako operator. Żadnego konsumenta nie obowiązuje żadna umowa, jaką
sobie zawieraja firmy miedzy sobą, to sprawa tych firm tylko i wyłącznie, żadne z tego
szachrajstwo, jak sobie ściągniesz telefon z zagranicy.

Pytanie jeszcze czy zagraniczny iPhone będzie działał z kartami w stanach (tymi sim i tymi kredytowymi...). A ściąganie jest w zasadzie szachrajstwem bo producent sprzętu najczęściej nie pozawala sprzedawać za granicę swoich produktów. Spójrz na pudełka ze sprzętem w Twoim domu na pewno gdzieś tam znajdziesz "For sell only in UE" albo coś takiego. I jeśli ściągasz wszystko zgodnie z prawem to specjalnie taniej nie wychodzi, a jeśli ściągasz inaczej to już szachrajstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować