Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard banuje oszustów w StarCraft II

22 postów w tym temacie

Kumplowi raz znikły jednostki - miał Banshee rozwalajace wszystko dookola a tu nagle POOF i niema. Raz tak sie wydarzyło. Wiecej przekretów nie zauważyłem - ale trudno zobaczyć czy ktoś startuje z 2 tysiącami minerałów czy nie. Chociaż niektórzy strasznie szybko budują jednostki - ale może to skil,l a może hack.. trudno ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, Activision nie robi kompletnie NIC z cziterami w MW2. Więc tak, jak przyzwolenie na oszukiwanie. Ostatnio trafiłem na serwer, który odblokował mi wszystkie osiągnięcia, badge itp. i pisałem maila, aby to cofnąć - guzik. Mam nadzieję, że Blizzard będzie skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 12:22, Undertaker napisał:

A to są już hacki do SC II? Bo odniosłem wrażenie, że kilka razy przeciwnicy mieli podejrzanie
dużo wojsk przy 1-2 bazach...

W takich przypadkach najlepiej sprawdzić replay z meczu i podpatrzeć przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak wszystko fajnie
Tylko jak wyczytalem moga sie pozbyc na stale swojego konta
W WoWie za uzywanie speed hacka badz fly hacka, gracz dostawal 3 dniowego bana...
To ma byc kara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bany powinny być tylko dożywotnie bo kilku dniowa/tygodniowa czy nawet meisięczna przerwa nie wszystkich zniechęci do oszukiwania, beda ryzykowali z nadzieją ze uda im sie wygrac mnostwo gier bez złapania. Mam nadzieje ze w sc2 nigdy nie dojdzie do sytuacji jaka miala miejsce jakies pol roku temu w warcrafcie gdzie na patch usuwajacy nowego Drophacka trzeba bylo czekac jakies 2-3 miesiące, nie bylo to tak uciazliwe na poczatku gdzie taki oszust znajdowal sie w 1/10 gier, ale z czasem oczukiwac zaczynal kazdy i pewnym czasie na 10 rankingowych mialem 10 porazek jeszcze zanim mapa mi sie zaladowala... Takie rzeczy bardzo zniechecaja do gry dlatego licze na tępienie oszustow jeszcze w zarodku i tak aby ich to zabolalo (ban na cdkey za 150 zeta musi zabolic kazdego :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować