Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

Minecraft

1787 postów w tym temacie

Po prostu miej na sobie zbroje i nos duzo jedzenia. Nawet jesli wtedy creeper ci sie wysadzi od tylu to przezyjesz, a wszystko w poblizu zginie.
Plus warto nauczyc sie dobrze torchowac sobie duze pomieszczenia. Jeden kat nieobstawiony i ci sie juz creepery spawnuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówię o tym że boję się zginąć. Po prostu gra jest straszna z klimatu : P
Jak się siedzi samemu w środku nocy, i gra się w to idąc jakimś ciasnym korytarzem, gdy nagle słychać jakąś ambientową wstawkę... brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy apdejt idzie!
http://minecraft.net/boo/

Podobają mi się nowe potwory (które tym razem mają być trudne), zegarek, rybki, "The deeper you are, the brighter it has to be to stay safe". Z drugiej strony mamy portale "hell realm". Ciekawe jak to będzie wyglądać, no i pochodnie staną się mało użyteczne. Będą gasły. Ciekawe czy "laterns" będą wymagały dużo materiałów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby być "premium userem" to trzeba grę kupić? Bo jak chcę sobie włączyć to przy logowaniu mi takie coś wyskakuje, a play offline jest nieaktywne. Ciężko mi coś o tej grze powiedzieć grający tylko we flashową wersję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - Czy wy nie rozumiecie, że Rumcajsevowi chodzi o KLIMAT gry a nie o poziom trudności czy potwory? Tylko o KLIMAT związany z dźwiękami i ogólnym... klimatem gry.


50 razy pisze, a wy 50 razy odpowiadacie swoje...


;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 20:26, masterHADES napisał:

wie ktoś czy po śmierci rzeczy z ekwipunku znikają bezpowrotnie ??


Są na miejscu, w którym zginąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 20:26, masterHADES napisał:

wie ktoś czy po śmierci rzeczy z ekwipunku znikają bezpowrotnie ??


Jakiś procent tych przedmiotów zostaje i można je znaleźć w miejscu, w którym zginąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 20:31, Kolumbiadek napisał:

Jakiś procent tych przedmiotów zostaje i można je znaleźć w miejscu, w którym zginąłeś.

Wszystkie przedmioty, ktore masz zostaja w miejscu twojej smierci. Moga jednak zostac zniszczone jesli wypadna poza mape lub wpadna w kaktusy albo lawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokopałem się do jakieś nieznanej skały...? Na minecraftwiki nic nie nie znalazłem na ten temat.
Dodam, że nie można tego rozbić metalowym kilofem a znajdują się one ok. 10 bloków pod złożem redstonów.

20101018222013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa bedrock. Jest to niezniszczalna skala znajdujaca sie na samym dole mapy. Radze uwazac, bo czasem mozna natrafic na dziure i zginac w nieskonczonych czelusciach NONE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie. Jak zniszczyć respawn pająków ? Natrafiłem na jeden w ogromnej jaskini z dużym pokładem wielu fajnych skał, lecz boję się tam kopać z myślą, że obok mnie może stać pająk.
Już nawet zabudowałem to gniazdo cegłami, lecz one nadal się rodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o taka klatke?
Mozesz po prostu postawic torcha obok, ale najlepiej byloby gdybys to zniszczyl reka albo kilofem. Destrukcja tego zajmie troche dluzej niz innych blokow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 15:20, Abomek napisał:

Chodzi ci o taka klatke?
Mozesz po prostu postawic torcha obok, ale najlepiej byloby gdybys to zniszczyl reka
albo kilofem. Destrukcja tego zajmie troche dluzej niz innych blokow.


No tak, ale kiedy ją niszczę, to obok respawnują się kolejne pająki. Jeśli postawię pochodnie, to nie będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 15:22, Kolumbiadek napisał:

No tak, ale kiedy ją niszczę, to obok respawnują się kolejne pająki. Jeśli postawię pochodnie,
to nie będą?


Postaw pochodnie jak na screenie tutaj:
http://www.minecraftwiki.net/wiki/Mob_Spawner
(chociaz ja stawialem tylko 4 - w sąsiedzkie kazdej ze scian klatki - i tez moby sie nie pojawialy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować