Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy Call of Duty: Black Ops będzie lepsze od Modern Warfare 2?

20 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2010 o 18:06, Revan91 napisał:

Wszystko rozstrzygnie multi, bo na MW2 każdy psioczył, ale też i każdy grał.


Ja psioczyłem, ja nie grałem ;]

Poza tym, będzie lepsze czy lepiej się sprzeda? Bo jedno z drugim nie zawsze idzie w parze. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 18:12, Chaak napisał:

> Wszystko rozstrzygnie multi, bo na MW2 każdy psioczył, ale też i każdy grał.

Ja psioczyłem, ja nie grałem ;]

Poza tym, będzie lepsze czy lepiej się sprzeda? Bo jedno z drugim nie zawsze idzie w
parze. :/


No to niezły jesteś, narzekać na coś w co nie grałeś, ładnie klapki na oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 19:20, Berkel napisał:

Piątka też miała przebić część 4, a było jak było.
Infinity Ward > Treyarch


tu sie zgodze, treyarch jeszcze ani razu nie udalo sie doscignac poziomu iw - musieliby otrzymac kody zrodlowe mw2 i jedynie dodawac nowe rzeczy (oraz miec nadzieje, ze nic nie spieprza).
ja w black ops nie wierze - treyarch to rzemieslnicy, nie artysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Treyarch to będzie godzina próby, nie wiem czy przebiją Modern Warfare 2. W przypadku MW2, miała ona solidną podstawke w postaći pierwszej części. Black Ops będą zaczynać od zera więc tutaj może być ciekawa walka. Jeśli Treyarch zrobi Calla na skale epickiej jak najbardziej rozgromi MW2. Muszą się postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 19:20, Berkel napisał:

Piątka też miała przebić część 4, a było jak było.
Infinity Ward > Treyarch



Ta, a 6 też miała przebić 4, a wyszło jak wyszło. IW>IW ? :D


@Revan91

Żeby móc "obiektywnie" jechać MW2, grałem w MP kilkadziesiąt godzin po premierze...ale czym to jest w porównaniu z MW1, w którym dla przyjemności grałem kilkaset godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie daruję nowego Coda z kilku powodów:

- bo Treyarch to ciągle młodszy, mniej zdolny brat byłego IW i (wg mnie oczywiście) najlepsze na co ich stać to powielanie pomysłów IW
- bo produkowanie co rok nowych odsłon jednego tytułu oznacza, że dostajemy ten sam produkt, trochę podretuszowany (dlatego darowałem sobie Fifę, lub PES w ubiegłym roku, a także UFC obecnie)
- bo nie uważam, by ta gra w jakimkolwiek z wydań zasługiwała na tak ogromny hype jakim jest otoczona - dużo lepszym produktem był taki Bioshock.

oczywiście to moje subiektywne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to muszą jedynie usunąć irytujące kill streaki, perki i poprawić mapy.

Z drugiej strony martwi mnie ten minigun na jednym z gameplay''ów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszy od zwykłej kupy g***na? Sorry panowie, zagrajcie w takiego Killzona 2, a gwarantuję, ze oczy wam z powiek powypadają. Dziwie się szczerze, że tak płytka gra jak CoD w ogóle sie sprzedaje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Piątka też miała przebić część 4, a było jak było.
> Infinity Ward > Treyarch

Co jak co ale mi cod 5 bardzo się podobał.Dla każdego coś innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym poście co napisałeś, szkoda mi Ciebie...

Ja sądzę, że Treyarch jak najbardziej ma zadatki na pobicie MW2. Jeśli się postarają czeka ich sukces. Tego im też życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 21:31, Woo-Cash napisał:

Lepszy od zwykłej kupy g***na? Sorry panowie, zagrajcie w takiego Killzona 2, a gwarantuję,
ze oczy wam z powiek powypadają. Dziwie się szczerze, że tak płytka gra jak CoD w ogóle
sie sprzedaje ;/

ME się sprzedaje,a jest płytkie,DA się sprzedaje a jest płytkie,CoD się sprzedaje a jest płytki,Halo się sprzedaje a jest (podobno) płytkie,i tak dalej,dalej i dalej.Jest popyt na płytkie gry,albo raczej nie ma głębokich.
BTW.Kilzone podobno też jest płytkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 21:36, Oloninho napisał:

Po tym poście co napisałeś, szkoda mi Ciebie...

Szkoda? Możliwe. Ale głupi nie jestem - na samo słowo "MW2" czy "sukces" coś w środku mnie skręca ;D.
A Killzona zawsze będę wychwalał pod niebiosa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej, czy powtórzy się sytuacja z MW2, w której Acti weźmie kasę i będzie miało w nosie graczy. Patchy nie ma (dobra, niech im będzie), a co gorsza - brak jakiejkolwiek reakcji na pałętające się po serwerach bydło (czyli cziterów - nadzieja w dedykach i adminach BO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 19:19, Revan91 napisał:

No to niezły jesteś, narzekać na coś w co nie grałeś, ładnie klapki na oczach :)


Widać źle się wyraziłem. Nie tyle nie grałem wcale, co po prostu gra obrzydła mi po kilku rundach - tyle dobrego że grałem u kumpla i nie musiałem żałować kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować