Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Revolution = pierwszy Xbox z tanimi grami?

63 postów w tym temacie

Oj, zaczynam się ba o nową konsole Nintendo. Z tak słabą specyfikacją może szybko ponieś klęskmimo inowacyjności. Obym sie mylił bo pokładam w tym sprzęcie duże nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że słabe parametry zostaną nadrobione ciekawymi rozwiązaniami. Ale i tak to tylko plotka więc ciągle niewiadomo jaki poziom będzie reprezentować revo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika przy takiej mocy nie będzie zła. Gamecube ma świetną grafikę, Revolution będzie ponad dwa razy mocniejsze, więc źle nie jest.

Poza tym to pad ma być siłą napędową Revo.
Nintendo wie co robi, a przy takiej specyfikacji (o ile jest prawdziwa) może się sprawdzić wizja niskiej ceny (150~200$)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś cię musi uświadomić, że nie wszystkie gry na konsole kosztują po 300 zł, nawet produkcje na x360 można już kupić za 160-170 zł (mówię oczywiście o grach foliowanych,a nie o pochodzących z piątej ręki:P)
Co do Revo to nie trzeba się o niego bać- przykład DS pokazuje, że na rynku parametry nie są najważniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Od ładnej grafiki w grach mam min. PC, zastanawiałem się nad kupnem PS3 lub Xboxa 360, ale na razie sobie daruje, bo po co mi drugi PC w domu? Już raz popełniłem błąd (zamiast DS kupiłem PSP, owszem PSP jest dobrą konsolką, ale przypomina bardzo PC), drugi raz go już nie popełnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sony i microsoft celuja w starych graczy czyli nei zalezy im na poszerzeniu grona odbiorcow ,a targetuaj w tych co lubia grac w to co grali na xboxie i ps2 czyl iw nic nowego ale z lepsza grafika dzieki bebechom nextgenow ich produkcji :D . Nintendo szuka zupelnie nowych odbiorocw ktorzy z konsolami nie mieli za bardzo do czynienia i do tych co sa juz znudzeni ciagle to takimi samymi grami :-] . DS naprawde pokazal ,ze innowacyjnosc moze zmiesc technologie :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie napewno nie będzie to aż tak słaby sprzęt - 3 mb pamięci na tekstury to były bardzo dawno... akcelerator voodo miał więcej, bo 8 :P ale może to być ciekawa rewolucja. Wielu graczy zbiera na odruchy wymiotne, gdy widzą wspaniała grafikę, a grywalność i oryginalność jest znikoma. Jeśli tylko bym położyli nacisk na ciekawe i oryginalne gry o zadziwiającej grafice (jak na taki opsrzęt) to może to osiągnąć ogromny sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no moim zdaniem to az tak slabo nie bedzie. Moze sie nie znam a to niby potwierdzone zrodla informacji ale przecierz wsadzenie 2x mocnieszego sprzetu nie byloby problemem chyba a cena nadal bylaby przystepna. Atutem nintendo mial byc kontroler ale ten kontroler to bylby fajny gdyby sie go dalo wyprobowac w swietnych fpsach czy ladnych rpg gdzie bys machal mieczem czy cos w tym stylu. Dla samej kontroli chyba nie warto kupic revo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem pewny ze sperzet nintendo sie rozejdzie jak swieze buleczki.. a napewno lepiej niz xbox 360 :) w najgorszym wypadku bedzie mial 2 miejsce ale wierze ze 1 bedzie.. choc ja zadnej konsoli na razie nie kupuje i nie zamierzam.. lecz stawiam ciagle na Revo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lampak ma szanse i to ogromne dzieki temu ,ze nie jest konserwatywna jak sony i microsoft ;-] ktore nic oprocz bebechow nie oferuja w swoich konsolach aby zmienic cokolwiek w grach oprocz grafiki :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 15:42, lampak napisał:

Ojć, Nintendo upadnie! Tanie gry mamy na komputer, więc Rewolucja nie ma szans!


Pociesze Cię:
One może będą tańsze niż tytuły na X360, ale z pewnością nie będą tanie:)

A co do gier już się nie mogę doczekać Metroid Prime 3 na tym kontrolerze to będzie wyjątkowa gra:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 15:59, 1602 napisał:

A co do gier już się nie mogę doczekać Metroid Prime 3 na tym kontrolerze to będzie wyjątkowa
gra:]


Ja mam podobne wątpliwości jak jeden z założycieli teamu People Can Fly: czy gracze nie będą się zbytnio nim męczyć. Wyobraźmy sobie sytuacje w której trzeba będzie tym pilotem machać na wszystkie strony blokując, tnąc i co tam jeszcze dusza zapragnie robiąc- ciekawe kiedy pojawią się zakwasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziek item ukontrolerowi powstanei wiele innowacyjnych gier . Gierk iz starymi schematami tez nabiora nowego wymiaru :-] . jest na co czekac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować