Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Błędy w wersji demo Arcania: Gothic 4

61 postów w tym temacie

Adam Berlik

Tworząc tak rozbudowane gry, jak cRPG, nie da się uniknąć błędów. Dobrym przykładem jest Arcania: Gothic 4, która zwiera kilka bugów, ale na szczęście nie mają one wpływu na odbiór całości, lecz powodują uśmiech na twarzy.

Przeczytaj cały tekst "Błędy w wersji demo Arcania: Gothic 4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie powtórzyła się historia z Gothica 3....ale bug bo takowy jest 1 śmieszny....ta pochodnia tak naprawdę tam leżała tylko że nie była wyświetlana graficznie....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo mnie totalnie zawiodło. Poczynając od beznadziejnej optymalizacji, przez animacje postaci, które zostały po prostu odwalone jakby od niechcenia, po samą rozgrywkę, questy, realizm.
Skutecznie zostałem odciągnięty od pomysłu kupowania pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, czepiacie się :p Świetny system do markowania terenu :D A jak to się mówi - swego nie znacie, cudze chwalicie. Oglądałem dziś AlleGra i były tam fragmenty rozgrywki z Two Worlds II. Zauważyłem dwa rażące błędy podczas 30 sekund filmu O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 18:52, Snake08 napisał:

Demo mnie totalnie zawiodło. Poczynając od beznadziejnej optymalizacji, przez animacje
postaci, które zostały po prostu odwalone jakby od niechcenia, po samą rozgrywkę, questy,
realizm.
Skutecznie zostałem odciągnięty od pomysłu kupowania pełnej wersji.


Ty chyba sobie jaja robisz. Zła optymalizacja O.o? Ta gra wygląda lepiej od Ghothic 3 i działa lepiej od Gothic 3. W 1600x900, wszystko na maksa mam 30 fps czego nie mogę powiedzieć o Gothic 3. Mój sprzęt:

Intel Core 2 Quad 2.40GHz
4GB RAM
GeForce 8800GT 1GB
SB Audygi SE
Windows 7 Ultimate 64bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja jest dobra,chyba najlepsza w całej serii - u mnie na procku 2,3 GHz gra chodzi na maxa

TobiAlex - ja kupuję obie gry i dopiera grając w obie sam się przekonam,która z nich jest lepsza
a recenzja na allegra była całkiem pozytywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 18:52, Snake08 napisał:

Demo mnie totalnie zawiodło. Poczynając od beznadziejnej optymalizacji, przez animacje
postaci, które zostały po prostu odwalone jakby od niechcenia, po samą rozgrywkę, questy,
realizm.
Skutecznie zostałem odciągnięty od pomysłu kupowania pełnej wersji.

Wiesz mnie demo też zawiodło, też o animacje postaci i po tym filmiku z pochodnią i znikającymi krzakami..., ale mimo to kupię tą część, bo ma fajniejszy klimat graficzny od Gothic 3 i nowy bezimienny całkiem fajnie wygląda :) i na bank kupię edycję kolekcjonerską tej części! :D, ale to raczej po premierze... ;p, bo na razie starczy mi na jedną grę Medal of Honor i jeszcze trochę muszę odłożyć kasy na imprezy i studniówkę (chociaż nie wiem czy na bank na nią pójdę ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis_23 ja nie mówię, że ocena była zła czy nawet, że nie kupię tej gry. Tak naprawdę czekam na obie, ale na TWII zawiodłem się trochę przez przesunięcie premiery. Chodziło mi tylko o stwierdzenie faktu odnośnie błędów :) Obecnie gram w jedynkę TW i szczerze to podoba mi się bardziej od Ghotic 3.

Mich4elos a wiesz, cały czas miałem wrażenie, że tego bezimiennego skądś znam. I w końcu znalazłem. Jest trochę podobny do tego gostka z Legends Hand of Gods

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też odpaliłem demo Arcanii. No i pierwsza rzecz jaka trochę mnie wkurzyła to to że musiałem grać na najmniejszych wymaganiach ale z rozdzielczością 1600x900 no i pozwoliłem sobie zrobić chociaż tekstury na ultra high :P Ogólnie według mnie to poprostu dobra gra RPG ale w żadnym wypadku nie porządna kontynuacja serii Gothic. Dla mnie lepszy jest Gothic 3 z najnowszym patchem no i oczywiście Risen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile many potrzeba nacz czar teleportacji pochodni.

No i potwierdzam, że znikanie krzaków i roślinności można wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mefisto temat był wałkowany już nie raz - zaktualizuj sterowniki karty dźwiękowej.

Galder_Grasfiord takiś mądry? Sterowniki grafiki to pewnie, co miesiąc aktualizujesz a napisz, ale tak szczerze, jak często aktualizujesz sterowniki od karty dźwiękowej (o pozostałym sprzęcie nie mówiąc). I jak widać nie jest to problem dema a użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol... czegoś takiego jeszcze w żadnym demo nie widziałem. To chyba nie jedyne bugi. Mam nadzieje, że twórcy dopracują ostateczną wersje gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko chodziło na maksymalnych ustawieniach, ale od samego początku miałem eeeee latającą trawę :/ jakiś taki bug, że trawa zamiast być na ziemi, wisi w powietrzu w niektórych miejscach. W sumie bardziej wkurzało niż powodowało uśmiech. Próbowałem zmieniać ustawienia i zawsze było to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmików mi się nie chce oglądać bo mi internet muli więc nie wiem czy jest to pokazane - ale podobno pod koniec dema można przeczytać w dzienniku zakończenie gry. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na Xboxa360 jest porażką FPS od 10 do 15 max, co prawda graficznie bije nieudanego RISENA na xboxa ale to nadal nie to co miałobyć, takiej gry nie mozna nazwac GOTHIC''iem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę zawiodłem. To już nie ten sam Gothic.Nie podoba mi się ten widok z góry na bohatera podczas walki. To w takim układzie przypomina rąbankę taką jak Diablo. Nie wiem, może kupię jak stanieje do 30-40 zł. Teraz szkoda kasy. Całe szczęście, ze jeszcze 3 nie przeszedłem więc mam w co grać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować