Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Witam,
chciałbym zorientować się jaką grą jest Guild Wars. Ciekawi mnie czy jest coś typu wersja demonstracyjna gdyż nie lubię kupować kota w worku, zwłaszcza że kosztuje ten kiciuś ponad 100 zł... Czy można w jakiś sposób (legalny rzecz jasna) wypróbować tą, ponoć tak cudowną, grę? Jeżeli padło to pytanko to najmocniej przepraszam, mój komputer po prostu nie wyrabia z przeglądaniem ponad 20 000 postów w poszukiwaniu tego, ktory mnie inte4resuje ;]

Z góry dziękuję,
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Tak jest coś takiego, to wersja trial. Masz do przegrania 10 h przez 14 dni, zależy co się predzej skończy. Spytaj gdzieś na guildwars.pl na forum albo tutaj kogoś, może Ci da ten klucz do triala. Ja miałem klucz z Cda, sprawdziłem co i jak i odrazu biegłem do sklepu po GW :P.


P.S. Nie dodało mi poprzedniego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 21:54, The Lurker napisał:

Witam,
chciałbym zorientować się jaką grą jest Guild Wars. Ciekawi mnie czy jest coś typu wersja demonstracyjna
gdyż nie lubię kupować kota w worku, zwłaszcza że kosztuje ten kiciuś ponad 100 zł... Czy można
w jakiś sposób (legalny rzecz jasna) wypróbować tą, ponoć tak cudowną, grę? Jeżeli padło to
pytanko to najmocniej przepraszam, mój komputer po prostu nie wyrabia z przeglądaniem ponad
20 000 postów w poszukiwaniu tego, ktory mnie inte4resuje ;]

Z góry dziękuję,
pozdrawiam :)

Byłooo i to wiele razy. Można pograć poprzez utworzenie konta na kluczy trialowym, czyli 10h/14dni. Popytaj ludzi, czy ktoś byłby łaskaw Ci takiego użyczyć, abyś mógł wypróbować grę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do tej gildii PvP, pograłem z nimi, nic szczególnego wymagają 500k FB a prezentują formą oraz rank gildii na 100k fb, zresztą nie o to tutaj chodzi. Któregoś dnia polskie gildie PvP osiągnęły dno (nie wszystkie!), dno w kulturze i w rozgrywce dlatego porzuciłem tryb PvP, niestety w tej gildii było to samo na TSie jedynie co słychać to słowa wymądrzającego się ciecia i rzucającego kur**mi na wszystkie strony, obrażając przy tym wszystkich i poniżając, powiem jedno większość polskich gildii to albo dno, albo ciekawe gildie które tak czy siak później się rozpadną. Jedynie zagraniczne, większe gildie stanowią pewny poziom kulturalny oraz w rozgrywce czy nawet rozrywce, mam nadzieję Jarzy że Twoja gildia jest z "głową", czekam na invite...

Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 22:28, czapla56 napisał:

Popytaj ludzi, czy ktoś byłby łaskaw Ci takiego użyczyć, abyś mógł wypróbować grę... :)

Dzięki, no to popytam:

<<<CZY MóGLBY KTOś MI PODAć BUDDY KEY DO GUILD WARS? Z GóRY SERDECZNE DZIęKI! >>>


Klucz proszę podać na gg: 6484172

No, to by było na tyle ;]

Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie!Twoim obecnym zadnaiem jest wpisanie sie z Marsa.Następnie podam Cie na forum OGA i dostaniesz tajemnicze zaproszenie...być może zaproszenie...być może bomba...być może skasowanie konta...ale musisz je odebrać!

Reven->już myślałem,że zrezgynowałeś z OGA(mojej gildii) i poszedłeś gdzie indziej.W każdym razie dałem już znać swoim o invicie.Na wszelki wypadek masz xywy paru oficerów(w razie jakby ociągali sie z wysłaniem zaproszenia):
-Herr Nagel
-Khalida Netherword
-Radamir Pl
Zagadaj z nimi,bo powinni być dostępni w miare często.Nie powinno być problemów z przyjęciem.Możesz też zagadać z liderem.Jego IGN to Oga Oga(dziwny,nie?) :P
Moja gildia jest fajna.W czasie ferii zamierzałem ich opuścić,bo bło drętwo,ale zaraz następnego dnia wszystko sie ożywiło i stało tak jak chciałem!Moi grają zwykle PvE,ale na pewno znajdziesz kogoś do PvP.Gwarancji nie daje,ale poszukać możesz :D Dużo ludzi w tej gildii jest z zagranicy.CZęśc jest z Polski.CZęść człownków jest starsza niż 22lata ,więc poziom gildii jest przyzwoity jeśli chodzi o zachowanie.No i wydaje mi sie,że zawsze ktoś Ci pomoże a przynajmniej było tak jak ostatnio grałem w domu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie wiadomosc nieoficjalna, ale jak napisal Gaile na forum gwguru "czesc jest prawda, czesc nie"

NCSOFT HAS ANNOUNCED the development and release dates for regular annual expansion of Guild Wars universe, and not too surprisingly, that this expansion will be the last throw of the dice before its successor appears on the market.

The add-on will be known as Eye of the North, and stands to be released in Q3 of 2007. The price of the add-on is not known at the time of annoucement, but it will be less than already present campaigns. In order to play the game, gamers must own at least one of the already released GW campaigns, like Nightfall, Factions or Prophecies.

Eye of the North brings a conclusion what happened in Tyria after Guild Wars: Prophecies ended, and as such - is 100% oriented towards games with characters of maximum level. We know GW gamers want the numbers, so here they are: 18 new multi-level dungeons, 40 new armour sets, 10 new Heroes and massive 150 new skills, out of which 50 belong only to PvE (Player versus Enviroment).


Enter the end of Guild Wars 1 and beginning of Guild Wars 2...

On the other hand, there are Guild Wars 2. This is a full sequel and will be released in 2009-10 timeframe, with a public beta being released sometime next year. This game will be set several hundred years after GW: Prophecies and Eye of the North, but the main drool factor will be zone-wide events (read, open war in DaoC and Alterac Valley style), combined with refined control system, oriented for action and ease of use. Playable races include Humans, Charr, Norns, Asurians and Sylvarians. Level cap is set, but it is not known at the time, while characters will now progress through the game in a more sensitive way.

The graphics engine will be brought up to date with latest graphics developments in 2009-10, so you can expect a game engine which will offer unrivalled graphics features in world of MMOs.

NCSoft''s roadmap now should be pretty clear, as far as GW world is concerned: GW1 add-on, GW2 public beta, GW2 final. Next 18 months will be very busy for these guys. µ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to niedawno napisał na forum gildii Radamir Pl w związku z moją prośbą o przyjęcie Ciebie "done"...i wszystko jasne :D Witam w szeregach OGA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 20:25, Krejt napisał:

Och, oczywiście bawią mnie komentarze do newsa o nowych GW na gw.pl. Czy tam za narzekanie są przyznawane jakieś specjalne punkty lub darmowe platynki w grze?


Hehe od jakiegoś (dłuższego) czasu komentarze tam są mało pomocne. Głównie wyśmiewanie noobów, sarkazm i narzekania. Ale to takie moje obserwacje.
Poza tym zgadzam się. GW nie wytrzyma konkurencji do 2010 roku. Po prostu grafika już nie będzie taka fajna, engine się mocno zestarzeje a technika rozgrywki znudzi nawet najzagorzalszym fanom. Taka kolei rzeczy. Trzeba po jakimś czasie wyjść z czymś nowym, bo sie przepadnie w branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To smutne, że taka gra musi się rozpaść :( Ale takie życie, nic nie jest wieczne. Niemoge się doczekać nowego dodatku i roku 2010 XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie demonizujmy tak nowej części. Mamy jeszcze dwa lata spokojnej gry w GW. Zanim będzie GW2 to troche jeszcze czasu minie. Ja zdąże magisterkę napisać i obronić. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 23:35, Prince07 napisał:

>/.../

Kup sobie taki trialowy klucz na Allegro.
Do Factions traila dostaniesz juz za 2 zł ;]

Kupilem zanim mi napisałeś tego posta - kupiłem nawet dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 08:17, The Lurker napisał:

Kupilem zanim mi napisałeś tego posta - kupiłem nawet dwa :D


Tylko po co dwa? Z tego co kojarzę to i tak można wykorzystać tylko jeden taki sam. No chyba, ze drugie konto założysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 08:31, HumanGhost napisał:

Tylko po co dwa? Z tego co kojarzę to i tak można wykorzystać tylko jeden taki sam. No chyba,
ze drugie konto założysz.


A może kolega nie ma co robić z pieniędzmi?:)
Też się dziwiłem po co mu aż 2, no ale nie będe w to wnikał.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe gdyby mozna było grac na samych kluczach trialowych to nikt by nie kupił pudełka z GW. No, przynajmniej znacznie mniej osób. I klucze byłyby droższe niż 2 złote. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okey dzięki, dzisiaj po 19 będę w grze to odbiorę zaproszenie. Co do samego dodatku pożyjemy zobaczmy ma on być w 2010 niemal że, a Utopia ma chyba wyjść normalnie z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować