Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2007 o 23:05, oOreVenOo napisał:

Petów się nie leczy, ich zadaniem jest dmg dealer a następnie jeżeli taka konieczność dead
peta a na koniec walki ranger je wskrzesza jak np bywa przy Thumperach, petow się nie leczy.

Jak grałem swoją restor ritką to leczyłem wszystko :> Nawet i pety czasem dostawały jakiegoś mend obyd and soul''a albo ehter lighta.BTW co to za nowy skill,które leczy ziomka a jak sie rzucający ten czar znaduje blisko ducha to i rzucającego leczy za tyle samo?
Odebrałeś już zaproszenie do mojej gidlii?Podziel sie wrażeniami z bycia członkiem :>

Budo->domyślam sie,że hiena wydaje z siebie wkurzające odgłosy,czyż nie?Zupełnie jak Talon Silverwing(mogliby mu w końcu jape zamknąć :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 23:25, Jarzy napisał:

Budo->domyślam sie,że hiena wydaje z siebie wkurzające odgłosy,czyż nie?Zupełnie jak Talon
Silverwing(mogliby mu w końcu jape zamknąć :/).


On ma astme i jakby nie otwierał japy, to by padł.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 23:56, otc napisał:

Dostałem paczuszkę z Gw: Factions. Czy w pudełku powinna być karta na wirtualne pieniądze?
Jakoś nie znalazłem :/ a w N był taki bajer.


Ja też nie miałem, zresztą w "P" też nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zacząłem treningów. Nadal sie zastanawiam co wybrać. Na razie próbowałem zmienić imię peta, ale wiadomo, że mi nie wyszło. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 06:51, HumanGhost napisał:

Jeszcze nie zacząłem treningów. Nadal sie zastanawiam co wybrać. Na razie próbowałem zmienić
imię peta, ale wiadomo, że mi nie wyszło. :-)


Human wpisz komendę /petname "a tu wpisz imię".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 07:16, Ziloh napisał:

Human wpisz komendę /petname "a tu wpisz imię".:)


O rany... Ludzie! Czytajcie wreszcie ze zrozumieniem! Ja od ponad roku gram Rangerem. Myślicie, że nie wiem jak zmienić imię peta? Chodzi mi o peta bohatera a nie postaci gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2007 o 23:25, Jarzy napisał:


Zupełnie jak Talon

Dnia 06.03.2007 o 23:25, Jarzy napisał:

Silverwing(mogliby mu w końcu jape zamknąć :/).


Herezje gadasz!! Talon rządzi xD, zawsze go biorę do teamu jak jadę z henchami, poprostu dzwięki wydawane przez to ptaszysko wymiatają (BTW dlatego tak lubię faction)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry stary ale nie da sie! nawet nie wiem jak byś próbował narazie jest to nie możliwe przy bohaterach! tak więc zaniechaj dalszych prob bo i tak nic nie wyjdzie. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 07:19, HumanGhost napisał:

> Human wpisz komendę /petname "a tu wpisz imię".:)

O rany... Ludzie! Czytajcie wreszcie ze zrozumieniem! Ja od ponad roku gram Rangerem. Myślicie,
że nie wiem jak zmienić imię peta? Chodzi mi o peta bohatera a nie postaci gracza.


Sory, nie przeczytałem postów wcześniej, moja wina, z rana jestem jeszcze jakiś, sami wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W walce Talon świetnie sie sprawdza,ale jego skrzeczenie stradsznie mnie irytuje :/ Ze wszystkich postaci tylko on wydaje dźwięki :/ Mogliby go w końcu zamknąć :/

Garrcik->taki mini pet jest beznadziejny :/ Apropos mini petów to widziałem jak ktoś na guru sprzedawał w pakiecie prawie wszystkie mini pety za 1,8mln a drugi kolo sprzedawał pande za 4mln!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to nowy minipet, który wejdzie do gry 3 kwietnia i będzie dodawany jako klucz w gazetach komputerowych w europie oraz ameryce, w europie klucze pojawią się od maja. Tak samo było z Grey Gigantem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Human z tego co wiem na razie nie ma możliwości zmiany imion petow herosow, mają to dopiero wprowadzić chociaż mogę się mylić może już wprowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 10:22, oOreVenOo napisał:

Tak to nowy minipet, który wejdzie do gry 3 kwietnia i będzie dodawany jako klucz w gazetach
komputerowych w europie oraz ameryce, w europie klucze pojawią się od maja. Tak samo było z
Grey Gigantem :)

Już wiem.Obczaiłem na gw.pl.Beznadziejny ten nowy pet :/ Skąd oni go w ogóle wzieli?AN poważnie rozwoja temat mini petów ostatnio.Za jakiś czas wszystko będzie w postaci mini petów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować