Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Nie! Ja wszystko zwiedziłem a nie fru ze strażnicy bohatera do drok. A co do runnowania to od jednej misji do drugiej solo runnuje, bo mi sie nie chce łazić i wybijać potworków.. Najwięcej sie nabiegałem między hydrami w crystal desert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm moje trzy hieny doczekały się wreszcie swojej "nazwy". Z tym, ze wyszły mi "Playful". Cóż to chyba najlepszy kierunek rozwoju z tego co widzę. Tylko lekko zmiejszone obrazenia ale za to więcej życia. Zobaczymy co wyjdzie z nich jak je zrobię do15 levelu. :-)

Ale pięknie koszą. Rozdają kondycje az miło co w połączeniu z podpalaniem Paragona daje swietny efekt. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 11:47, dominik713 napisał:

To ok.Ale mam jeszcze jedno pytanie:Przygarnie mnie ktoś do gildii?Odpisujcie tu albo na gg(numer
w podpisie)



Widząc po twoich postach to chyba jesteś początkującym, więc raczej narazie nikt Cię nie przyjmie. Radze Ci trochę pograć w GW, nabrać doświadczenia. A poza tym to nie jest temat od ogłoszeń, jeśli już szukasz gildii to w grze albo gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W majesty rest jest pewien grób, czy jest w nim coś ukryte ??? Bo obstawa tam jest z najwyższej półki, i mam zajeb... problem żeby ich wybić, męczę sie już 3. Ma może ktoś jakiś sposób żeby ich pokonac?? (BTW jest tam bone dragon z levelem 30 !!!!, i jego całe hatamato rofl !!

20070309145136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 10:10, dominik713 napisał:

Żle napisałem ale wiedziałem jak to jest,a ty nie bądż taki cwaniak ja miałem 4 z polskiego,a
ty?


Dziecko wróć się do przedszkola jak Cię proszę a najlepiej to się nie odzywaj do mnie.

@Pajonk78 Tak jest double drop armorow dla herosów więc oboje musimy/chcemy ruszyć dupska po nie, jeżeli chcesz możemy razem pofarmić Sunspear armor tak po 22, IGN Jasmine Sandflower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 14:55, Muro napisał:

W majesty rest jest pewien grób, czy jest w nim coś ukryte ???


Tam się farmi Rotscale''a (taki bone dragon) żeby dostać Rotwing Recurve Bow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego, przeczytaj regulamin forum, bo moderatorom moga się nie spodobac te seryjne posty.
A co do triala, to uwierz mi - nie daje takiej wiedzy o Guild Wars co pełnoprawny klucz aktywacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tak mam, że trafiam na debili w tej grze? Co ustanę i krzyknę WTB to zaraz parę osób się odzywa w stylu: "Can I see?" albo "How much You want for it?". Normalnie można nerwicy dostać. Kultura upada prosze państwa, na łeb na szyję. Albo szerzy się wtórny analfabetyzm. Jedno licho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 16:24, HumanGhost napisał:

Czy tylko ja tak mam, że trafiam na debili w tej grze? Co ustanę i krzyknę WTB to zaraz parę
osób się odzywa w stylu: "Can I see?" albo "How much You want for it?". Normalnie można nerwicy
dostać. Kultura upada prosze państwa, na łeb na szyję. Albo szerzy się wtórny analfabetyzm.
Jedno licho.


widocznie tacy napaleni na ten towar ze tylko zobacza nazwe to juz im idzie cisnienie w gore i chca byc pierwsi niewidzac wtb:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 16:24, HumanGhost napisał:

Czy tylko ja tak mam, że trafiam na debili w tej grze? Co ustanę i krzyknę WTB to zaraz parę
osób się odzywa w stylu: "Can I see?" albo "How much You want for it?". Normalnie można nerwicy
dostać. Kultura upada prosze państwa, na łeb na szyję. Albo szerzy się wtórny analfabetyzm.
Jedno licho.


No niestety, mnie też to bardzo denerwuje. Szkoda że tych WTB i WTS nie można wyłączyć, tylko użerać się z tym całe dni ;-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 16:34, Adamzzz napisał:

No niestety, mnie też to bardzo denerwuje. Szkoda że tych WTB i WTS nie można wyłączyć, tylko
użerać się z tym całe dni ;-(.


Jak to nie można wyłączyć? Przecież można TC wyłączyć :P A jak ktoś spamuje na ogólnym, i wybitnie Ci to przeszkadza to lista ignorowanych ma sporo wolnych slotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 16:24, HumanGhost napisał:

Czy tylko ja tak mam, że trafiam na debili w tej grze? Co ustanę i krzyknę WTB to zaraz parę
osób się odzywa w stylu: "Can I see?" albo "How much You want for it?". Normalnie można nerwicy
dostać. Kultura upada prosze państwa, na łeb na szyję. Albo szerzy się wtórny analfabetyzm.
Jedno licho.


Niektórzy (nie wiem czemu) rozumieją WTB jako pytanie, np. "Want To Buy Shiro''s Blade?" A czasem po prostu tak szybko lecą oferty na TC, że można się pomylić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 10:29, graczomaniak napisał:

w Factions są najładniejsze mniszki.:)

Planuje za jakiś czas mniszke stworzyć :D Nie moge sie doczekać grania mniszką :D A w GWN nie ma ładnych?

Human->nie dziwie sie,że są playful.Pewnie więcej leżały ne glebie niż walczyły :D Albo więcej dostawały obrażeń niż zadawały.Aż taki cudowny kierunek ewolucji to to nie jest,ale też nie najgorszy.Na wiki piszą,że niedzwiedź jest najgorszym zwierzakiem,bo ma mniejszy DPS od pozostałych,ale ja nie oddam mojego giganta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować