Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2007 o 14:11, Pajonk78 napisał:

"W ogóle nie rozumieć po jakim języku pisać Twojsa." :/


Buchłem takim śmiechem z tego że aż mi kier sie zapytał Panie Łukasz co Pana tak bawi w tej pracy ;D.

Dialog między HumanGhost, graczomaniak i Selv też rewelacyjny, ja jestem ZA ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 13:46, Selv napisał:

Cisza! Nie róbcie wiochy bo wejdę monkiem i umrzecie ze starości zanim mnie rozwalicie :p

Czas odkurzyć trochę umiejętności Mesa :).

I nie polecam Heal as One, na co mi marnować elit na leczenie zwierzaka, skoro mogę zamiast tego zadawać co 5 sekund 80 obrażeń (przełażących przez pancerz)? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to najbardziej w monkach(bosach) wkurza. Choć naparza sie po 50hp, to jak sie leczy tylko 2hp zostaje niewyleczonych:(
a jak sa 2 to można w tym czasie przeczytać jakąś fajną książke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 15:35, trutututu napisał:

mam pytanie: Jak się opowiadać za jakąś z frakcji?


Jeśli chodzi o to jak gildia ma się opowiedzieć za frakcją, to trzeba, jeśli chcesz być Luksonem, pójść do Cavalonu i pogadać osobą która do robi ( zapomniałem jak, się nazywa ), lub jeśli chcesz być Kurzickiem to musisz pójść do House zu Heltzer i porozmawiać z odpowiednią osobą. Jeśli chcesz po prostu, dla swojej postaci, to rób zadania przeznaczone dla danej Frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 16:50, Selv napisał:

Psst, nie chce psuć zabawy ale ja mówilem o poziomowaniu peta, z heal as one idzie szybciej
;)

A, to zupełnie strata czasu, na Hearty bierze się Hero + Henche + Junudu (czy coś takiego, te robale), pet zdobywa exp nawet jak jest martwy (a hero odwalają robotę z walką). Na Dire (ja mam takiego krokodylka) trzeba zrobić małe przygotowania (Mo Hero z selfheal, stancami i hard resem) i zginąć kilkadziesiąt razy, czyli death leveling (ale w pół godziny pet jest na 17-18lvl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 16:53, Draxvoxdor napisał:

hehe mnie nie pobijecie, jestem w ember light camp i mam 40% tyri odkryte:P


To Ty chyba tylko runnujesz po najwążniejszych lokacjach. Przeciez robiąć podstawowe questy i wszystkie misje odkrywa się wiecej. Oj chyba się przerunnowało do Drok, co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Robiąc questy i misje od początku (runy od pustyni) zdobywasz ok 60%. Tak ja miałem, potem pobiegłem po pustyni i częściach dżungli i mam 75%, tam jest duzo nieodkrytych, łatwych do przebiegnięcia obszarów. Teraz zostaje old ascalon i mam nadzieje że stuknie 80% ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 14:19, Selv napisał:

Jarzy: Polecam Heal as One jeśli masz te elitke, baaardzo ułatwia sprawę. Jak nie to starcza
animal comfort. Pamiętaj aby zabierać call of protection - zawsze ;)

Te skille poleca wiki dla beast masterów.Dodatkowo widziałem też Otyughs Cry itd.

Draxvoxdor->jak są 2mnisi zwyczajnito ujdzie,ale pomyśl co sie dzieje w Abbadons Mouth kiedy zbiorą sie na raz:mnich boss(mursaat),boss wojak na młotach(jade) i do tego zwykły mnich mursaat.Bez Broadhead Arrow ani rusz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:31, HumanGhost napisał:

Ja mam ponad 80% po zrobieniu fabuły a nigdzie nie odkrywałem specjalnie terenu.



Ja mam 50.0 %. Nie chciało mi sie robić tych durnych questów po 500 exp, i popłynołem do Elony a tam są questy po 2.5k ;) no i w jeden dzien wibłem sobie z 14 do chyba 18 albo i nawet 20 lvl :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:31, HumanGhost napisał:

Ja mam ponad 80% po zrobieniu fabuły a nigdzie nie odkrywałem specjalnie terenu.



Ja mam 50.0 %. Nie chciało mi sie robić tych durnych questów po 500 exp, i popłynołem do Elony a tam są questy po 2.5k ;) no i w jeden dzien wibłem sobie z 14 do chyba 18 albo i nawet 20 lvl :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować