Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2007 o 20:30, sony ericsson napisał:

Misje w Ring of fire mi sie podobaja :)

W RoF jest tylko jedna misja - ostatnie 3 natomiast - w tym RoF - dzieją się na "wyspach ognia". ;)

PREDATOR X sorki "ziomuś", ale jak na nowego użytkownika GW strasznie się rzucasz. "Przybastuj" trochę to i może pogadamy z Tobą jak równy z równym, bo na razie pokazałeś klasę na poziomie naszych osłów... tzn. posłów. :P
BTW: co to jest "orginał"? Nie znam takiego słowa w języku polskim. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 22:24, PREDATOR X napisał:

oh ;) tylko że ja gram w WoW''a i w GW ;) więc nie pouczaj mnie co jest lepsze- bieganie za
userami czy samotne zabijanie potworków ;) to jest moje zdanie a twoje mało mnie obchodzi ;)


Dajcie sobie obaj siana, bo zaraz to wybuchnie wojna WoW vs. GW. To już sie nudne robi, jak ludzie zaczynają to porównywać...
Koniec dyskusji, ide grać w sapera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW to gra CORPG, a nie MMORPG. Za miastem nie spotyka się ludzi i bardzo dobrze. Na co oni komu jescze za miastem?
Dziekujemy, że nas o tym uświadomiłeś. Nie wiedzieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem kupna GW. Zainstalowałem triala z CDA, stworzyłem postać. Ale podzczas wczytywania ściągane są jakieś pliki (np. gdy chcę wejść do klasztoru pobiera się jakieś 5000 plików, co trwa nieskończebie wręcz długo). Czy tak jest tylko w trialu,czy w pełnej wersji też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersji pełnej też, ale można temu zaradzić. We właściwościach dopisujesz "-image" i wtedy od razu pobie ra Ci się wszystko (jakieś 4-5GB). Wtedy już w miastach nie pobierają Ci się duże pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 07:39, PREDATOR X napisał:

lol respekt. Ja gram w WoW''a od 2 miesięcy wiec gra mi sie jeszcze nie znudziła :/


No to rzeczywiście mało jeszcze grasz, zobaczysz po paru dobrych miesiącach zacznie Cię to nudzić, zresztą jak każda inna gra.

@Pajonk78 Nie czepiaj się już tak tych błędów ort, fakt faktem pisze się "oryginalny". O ile wiem nie ma tutaj podziału równi oraz równiejsi więc zawsze z każdym rozmawiamy jak równy z równym, a co do posłów no to witam w tragicznej Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 09:30, oOreVenOo napisał:

@Pajonk78 Nie czepiaj się już tak tych błędów ort

Reven u Ciebie już się przestałem czepiać, bo to jak grochem o ścianę. Prawdę powiedziawszy to w 90% Twoich komentarzy znajdują się rażące błędy, ale chyba z lenistwa masz to gdzieś. ;)

Dnia 08.03.2007 o 09:30, oOreVenOo napisał:

O ile wiem nie ma tutaj podziału równi oraz równiejsi

Wybacz, ale gość, który ledwo co zaczął grać w GW, pisze o oczywistych dla większości rzeczach, a po zwróceniu mu uwagi jeszcze się rzuca nie jest dobrym współrozmówcą - przynajmniej dla mnie. Jako newbie powinien okazać trochę więcej "pokory" w stosunku do bardziej doświadczonych graczy, a na pewno powinien bardziej hamować swą impulsywność. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 09:38, Pajonk78 napisał:

> @Pajonk78 Nie czepiaj się już tak tych błędów ort
Reven u Ciebie już się przestałem czepiać, bo to jak grochem o ścianę. Prawdę powiedziawszy
to w 90% Twoich komentarzy znajdują się rażące błędy, ale chyba z lenistwa masz to gdzieś.


A to ciekawe, o ile są to raczej literówki, a jeżeli są również błędy ort to wybacz ale lata mi to bo jak piszę szybko to również szybko kończę i nie zwracam uwagi na to, a co do grochu o ścianę to również można powiedzieć to samo o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 09:41, oOreVenOo napisał:

wybacz ale lata mi to bo jak piszę szybko to również szybko kończę i nie zwracam uwagi na to

Widać, że nie znasz zasad netykiety, gdyż takie zachowanie wyraźnie świadczy o olewaniu swoich rozmówców. Polecam lekturę tego ciekawego i IMO obowiązkowego "regulaminu" dla każdej osoby, która udziela się na forach internetowych. Oczywiście polecam przeczytanie go ze zrozumieniem i późniejsze stosowanie się do zasad i porad tam zawartych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Literówek nie da się uniknąć, a jak jesteś taki doskonały pod każdym względem to na prawdę z całego serca zazdroszczę a zarazem współczuję. Przykład błędu ort ? "czepiaj" lub "trzepiaj", oczywiście "trzepiaj" jest fuj i złe, ale jeżeli ktoś nie zna ort to będzie pisał tak jak słyszy, czyli "trzepiaj" chociaż powinno być "czepiaj" ale znów jak ktoś szybko piszę to się może zagalopować i napisać "trzepiaj" więc się nie czepiaj tak o to, bo nie mam zamiaru zwracać uwagi na to. Jesteśmy tylko ludźmi a ja nie mam zamiaru gapić się w ekran czy przypadkiem nie zrobiłem literówki lub czy zdanie spodoba się szanownemu Pajonkowi, który napisał swój nick z błędem (tak wiem tłumaczyłeś się że to zamierzone...-.-") tak więc skończymy tą dyskusję bo to jak walenie grochem w ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szacunek innym na forum wyrażasz właśnie dbając o pisownie.
Takie jest zdanie starych forumowych pryków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jest takie "cudo" o nazwie FireFox 2.0, które... podkreśla błędy. Niesamowite prawda? Tylko czy Twoje lenistwo oraz olewanie faktu, że robisz błędy pozwoli Ci później poprawić to co wyłapie FF? Owszem w Twoim przypadku jest jeszcze inny problem, gdyż wiele słów piszesz rozdzielnie zamiast razem, ale przez swoją niedbałość i dodatkowo olewanie tego ukazujesz brak szacunku do pozostałych Użytkowników tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, że mu to wyjaśniliście. Ale temat o pisowni jest gdzie indziej. Znając życie zaraz tu wpadnie Budo-Warrrior lub Walgierz-Niszczyciel i dostaniecie wszyscy po hełmach i nawet wasze armory 70 wam nie pomogą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,teraz możesz bić a w razie czego jest gildia :P

Selv->wczoraj mi pisałeś o 6 herosach z petami.W jaki sposób tak szybko wyklepałeś tyle zwierzów na 20lv?No bo chyba noobó nie używałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mają lv 20. Najszybciej idzie koło Jolok Haven w 4 osobowej drużynie. Stworki nie groźne a poziomy lecą odpowiednio. Starcza 1 mo :)
Jeden wieczór i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 10:15, graczomaniak napisał:

Super, że mu to wyjaśniliście. Ale temat o pisowni jest gdzie indziej. Znając życie zaraz tu
wpadnie Budo-Warrrior lub Walgierz-Niszczyciel i dostaniecie wszyscy po hełmach i nawet wasze
armory 70 wam nie pomogą.:)


Hey hey zapominasz że to Ja wszystkich wyzywam na pojedynek xD (stara dzentelmeńska zasada). I jakoś nikt się jeszcze nigdy nie zgłosił ;[.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że znam oraz używam takie cudo jak FireFox 2.0. Tylko widzisz jak już powiedziałem, każdy z nas jest człowiekiem i Ty także w nie jednym poście masz jakiś błąd i jestem skłonny nawet Ci go znaleźć. Ale nikt się tego nie czepia bo wszyscy wiemy że nawet najlepszemu poloniście zdarzają się literówki, błędy interpunkcyjne czy nawet taka hańba jak błędy ortograficzne. Twój nick z błędem świadczy o Tobie i jesteś ostaniom osobą na Ziemi, która może mi zwracać uwagę, nie jesteś wstanie udowodnić mi czy błąd w nicku był zamierzony czy też nie więc daruj sobie, a na drugi raz pisz tak jak ma być. Równie dobrze Ty mi nie udowodnisz że moje błędy wynikają z lenistwa czy po prostu z oka, które ich nie wyłapało bo i tak może się zdarzyć, rozmawialiśmy już na ten temat na gadu i myślę że sprawę można zamknąć, a moda proszę o wyrozumiałaś, musieliśmy to omówić i jakże serdecznie przepraszamy.

@Selv Jestem na forum od 493 dni, Ty natomiast od 378 dni więc co do starych pryków to chyba nie Tobie to dane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 11:06, oOreVenOo napisał:

Twój nick z błędem świadczy o Tobie i jesteś ostaniom osobą na Ziemi, która może mi zwracać
uwagę

Idąc Twym tokiem rozumowania uważam, że powinieneś pisać tylko po angielsku, gdyż Twój nick jest właśnie w tym języku, więc... A jestem Polakiem i mam prawo zwracać uwagę osobie, która notorycznie kaleczy swój ojczysty język. Pisałeś, że błędy w Twoich komentarzach wynikają z pośpiechu, a w GramSajcie masz ich jeszcze więcej. Jeśli wszystko robisz w takim pośpiechu i na odpier... się to ciekaw jestem jak Ci będzie w pracy szło. :D Może czas zwolnić trochę obroty, bo się szybko wykończysz tym życiem w stałym pędzie. :P

Dnia 08.03.2007 o 11:06, oOreVenOo napisał:

rozmawialiśmy już na ten temat na gadu i myślę że sprawę można zamknąć, a moda proszę o wyrozumiałaś,
musieliśmy to omówić i jakże serdecznie przepraszamy.

Ja chciałem to omówić poza forum, gdyż ono nie jest do prowadzenia takiej polemiki - na pewno nie ten temat na takie dyskusje, ale...
...oto co m.in. znalazło się w tej rozmowie:
Ja: 10:39:56
...Zostaw tę dyskusję na forum taką jaką jest w tej chwili i zbastuj po prostu...
Reven: 10:45:04
...A jeżeli chcesz coś pisać, pisz na forum będzie... hmm ciekawiej.

Wybaczcie mi moderatorzy, ale ja chciałem to zakończyć poza tym forum co jest dość mocno widoczne. Niestety jak widać mój rozmówca uważa, że śmiecenie na tym forum oraz w tym temacie jest hmm ciekawsze. Wnioski wyciągnijcie sami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 11:01, Muro napisał:

Hey hey zapominasz że to Ja wszystkich wyzywam na pojedynek xD (stara dzentelmeńska zasada).
I jakoś nikt się jeszcze nigdy nie zgłosił ;[.


A co, chcesz poczuć na sobie degen życia? Mój necro jest gotowy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować