Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Czy taniec dla kazdej postaci jest stały i nie zmienia się po jakimś czasie? (nie chodzi mi o /dancenew)
Widzę w miastach, że praktycznie nie ma tańczących elementalistów, ale jak sobie popatrzyłem, co tacy wyrabiają, to przestałem się dziwić. :)

Druga sprawa, czy w podstawce na samym początku można gdzieś przechować część fantów? Chodzi mi o takie przypadki po 3 lub 5 sztuk jakiegos śmiecia dla kolekcjonerów, przypadkiem wpadających przedmiotów do zadań (których być może nigdy nie łykniemy). Wyczytałem, że Nightfallu można, ale czy w podstawce też?

Przedostatnie pytanko na dzisiejszy ranek. Jeżeli wpakuje taki przedmiot z zadania do niszczarki, to czy quest, który może nastapić później jest uziemiony? Czy jednak nic się nie traci i jest możliwe zdobycie tego samego przedmiotu jeszcze raz?

Ostatnie. Czy przeciwnik może przerywać czary lub umiejętności ochronne rzucane na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2007 o 18:44, walgierz napisał:

Prawo popytu i podaży działa :)
Zapewne sporo osób chciało skorzystać ze spadku cen i zakupić wreszcie zbroję, albo chociaż
materiały na nią. Odbiło się to na ponownym wzroście cen ^^
To tylko domysły jednak :D


Mylisz sie i to strasznie, wystepuje tu katastroficzna nierównowaga rynkowa (bardzo trudno zdobyć ecto - co powoduje windowanie cen tegoż surowca do kosmicznych cen (10 k for each rofl) z drugiej strony mamy ciągle niezaspokojony popyt (i wciąż rosnący) na te surowace (nie wspominając o Fow Armour). Podstawowym prawem w ekonomi jest prawo równowagi na rynku, wszelkie odchylenia od równowagi są patologiczne, z którymi mechanizmy rynkowe nie radzą sobie i musi tutaj wkroczyć państwo. To co kolega przedstwaił wyżej to tylko przejaw okrutnego monopolu (osób posiadających ten surowiec) bądz też oligopolu wielu osób (sitwy) mającej w swoich zasobach większe ilości tegoż surowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówie, że ten co nie ma fowa grac nie umie? Powiedziałem tylko że przeważnie jak ktoś ma fowa to przeważnie jest weteran, co już umie grać na tyle dobrze żeby uzbierać 1500k, co dla nooba by z rok zajęło grania 16/h. Zawsze jak trafiłem na takiego gościa to wymiatał wszystko i nawet leczenia nie potrzebował bo życia prawie nie tracił. Oczywiście pomijam wyjątki co kupili postać na aukcji czy gdzieś. Oczywiście jak ktoś nie ma fowa to nie oznacza że nie umie grać, to wychodzi w praniu.
PS: Dla mojej wojowniczki ten fow też sie nie podoba, już ascended gladiator lepiej wygląda:)
PS2: Ale fux, pobiegłem dzisiaj z thunderhead do grotto:) Nie wiem jak mi sie to udało, skoro te walone gargulce mnie spowalniały -90%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 19:11, HumanGhost napisał:

Hehe nieźle. W Chantry of Secrets pełno W/Rt. Normalnie weekend farmerów. Ja się zadowalam
biciem Aataxów i dropem jednego-dwa ecto na run. Szkoda, że nie miałem czasu pofarmić więcej.
Jak dotąc tylko 5 Ecto, bo tylko trzy razy w UW byłem. :-)

No to i tak nieźle.W/Rt dużą część FoW czyści?

Walgierz->ja nie mam problemu z farbami.Mam cały stos pomarańczowego i żółtego śmiecia :/ Wolałbym czerwone i niebieskie to bym sobie ładnie pomalował moją aske.

Solstheim->myślisz,że jesteś fajny,bo grasz 16h/dobe? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 08:43, Jarzy napisał:

ja nie mam problemu z farbami.Mam cały stos pomarańczowego i żółtego śmiecia :/


połączenie żółtego z pomarańczowym daje śliczny, złociutki kolorek. tanio, i ładnie wygląda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 08:33, Draxvoxdor napisał:

A czy ja mówie, że ten co nie ma fowa grac nie umie? Powiedziałem tylko że przeważnie jak ktoś
ma fowa to przeważnie jest weteran, co już umie grać na tyle dobrze żeby uzbierać 1500k, co
dla nooba by z rok zajęło grania 16/h. Zawsze jak trafiłem na takiego gościa to wymiatał wszystko
i nawet leczenia nie potrzebował bo życia prawie nie tracił. Oczywiście pomijam wyjątki co
kupili postać na aukcji czy gdzieś. Oczywiście jak ktoś nie ma fowa to nie oznacza że nie
umie grać, to wychodzi w praniu.


Tak powiedziales?
"Jesli masz fowa to ludzie wiedzą że jesteś weteranem, co już duzo gra i na tyle dobrze żeby uzbierać 1500k. I jak na przykład widzisz warka z obsidian który proponuje run to widać że nie masz do czynienia z noobem."
i
"Ci co mają fowa to widac na 100% że umieją grać"

^^
Wiesz, mi pewnie uzbieranie twojego 1500k zajeloby wiecej niz rok grania 16h, a to z tego prostego powodu, ze nie gram duzo na pve
Tylko, ze w przeciwienstwie do wielu warkow ktorzy maja drogie armoury- ja nie wbiegam na arene rzucajac na siebie mending i poprawiajc breeza panie weteranie
Monki 55hp pewnie zbieraja ostro kase, a taki monk na arenach, HA, czy Gvg to smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 08:43, Jarzy napisał:

No to i tak nieźle.W/Rt dużą część FoW czyści?


Skończyło się na kilkunastu runach i 10 Ecto z tego weekendu. W miarę dobrze. Choć jakbym miał czas to byłoby znacznie lepiej.
Co do W/Rt to nie mam pojęcia. Nie mam Factions, wiec ise nei interesuję. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam niestety szczęścia do Ecto nie miałem: na około 30 wyjść zdobyłem "aż" jedną sztukę, co przy 5 na run (mój rekord - przeważnie miałem 2-3) wydaje się co najmniej śmieszną ilością. :/ Tak czy siak w Storage miałem ich przed weekendem 32, więc tragedii nie ma. ;)
Natomiast darmowe wejście do UW wykorzystałem na robienie buildu, który byłby w stanie zniszczyć Bladed Aatxe, Grasping Darkness oraz Smite Crawlery i... udało się - dlatego uważam ten event za udany i trafiony w 10-tkę. :D Zawsze dobrze jest mieć świadomość, że w przypadku braku kasy można trochę pofarmić - oczywiście dopóki AN znów nie walnie "świetnego" nerfa. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie chce śicznego,złociutkiego kolorka tylko chce mój śliczniutki niebieski :/

Human->nie powinieneś być właśnie na uczelni?

Pajonk->podziel sie buildem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 09:46, Jarzy napisał:

Pajonk->podziel sie buildem :>

Ciekawa sprawa: bez mała standardowy 55hp Mo/W z SoJ, Zealot Fire i Bonetti''s Defense - aż dziw bierze, że to nadal działa - tylko trzeba uważać z trigerowaniem ZF, bo się moby rozbiegają. Przy walce z GD wrzucam normalną zbroję - mniejsza szansa na zejście z tego podziemnego łez padołu. :)
BTW: potrzebuję kupić jedną/dwie Grim Cesta -50hp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 09:46, Jarzy napisał:

Human->nie powinieneś być właśnie na uczelni?


Eeee... hmm. A to czemu miałbym być? hehe ;-)
O mnie się nie martw. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej buildu nie znam,więc podaj mi go jak możesz :>

Human->w końcu już poniedziałek,więc zdałoby sie pójść na uczelnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 14:06, Jarzy napisał:

Tak czy inaczej buildu nie znam,więc podaj mi go jak możesz :>


O ile się nie mylę, to będzie coś takiego: Healing Breeze, Mending, SoJ, Zealot''s Fire, Baltha Spirit, Essence Bond, Blessed Signet, Bonetti''s Defense.

Co do wcześniejszego pytania o W/Rt - nie może zabić Aatxe''ów i Dryderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 25.03.2007 o 18:02, Jarzy napisał:

Bardzo sie opłacało!Nieźle sie wytargowałeś :>

Ale poważnie koleś albo był jaki nietenteges albo się najwidoczniej nie znał, chociaż może mu tęz parę rzeczy nawtykałem, że ecto idzie po 7.500 bo u tradera jest po 8k XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem natomiast od kumpla ma 2 fow armory dla nekro i wara i twierdził, że trzeba przez 100 dni codzienie farmić na fow i uw, nie wiem czy to prawda ale podejrzewam, że doświadczonemu gamerowi może by się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 14:12, Łeber napisał:

Ale poważnie koleś albo był jaki nietenteges albo się najwidoczniej nie znał, chociaż może
mu tęz parę rzeczy nawtykałem, że ecto idzie po 7.500 bo u tradera jest po 8k XD


Nie przeżywaj już tak :P Może po prostu chciał się jak najszybciej pozbyć tych ecto, tak dużo nie stracił, bo ok. 10k, a pomyśl ile musiałby krzyczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 14:18, qrczak90 napisał:


Nie przeżywaj już tak :P Może po prostu chciał się jak najszybciej pozbyć tych ecto, tak dużo
nie stracił, bo ok. 10k, a pomyśl ile musiałby krzyczeć...

A co zazdrościsz moich umięjętności kupieckich??? XD (jokas) Ale tak poważnie to najprawdopodobniej chciał szybko kasy w dużej ilości, tak jak ty powiedziałeś i nie musiał krzyczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego FoW armora. Doświadczony (czytaj: uzależniony, spędzający duuuużo czasu na farmieniu) gracz może bez większych problemów zdobyć samodzielnie wszystkie materiały na niego w przeciągu miesiąca. Wystarczą 4 ecto i shardy dziennie, to się przy niesamowitym szczęściu da nawet w godzinę wyciągnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować