Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

@UP
Hehe to farta miałem, bo najwyraźniej wyłączyłem GW tuż przed errorkiem. Ale nie macie co narzekać, największe jazdy były w zeszłym roku, w ostatnich dniach grudnia. Errorów było tyle, że można nimi było choinkę ozdobić; widać, że panowie z AN świętowali sylwka przez tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 22:07, Jarzy napisał:

Gdzie tam!Kolesie rytualiści mają najbardziej badziewne wdzianka w GW,nie licząc mesmerów


Mesmerzy to są w ogóle poza konkurencją :P Rytualiści mają...osobliwe. Można je kochać albo nienawidzić ;) Zresztą musicie przyznać, że szczególnie te trzy mają w sobie to "coś", nie to co sztampowe zbroje Wojowników. Jedyne zbroje, który (podkreślam - IMO) przebijają te załączone przeze mnie, to Vabbian dla Elemki i Primeval dla Paragona.

20070326232257

20070326232307

20070326232317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 22:07, Jarzy napisał:

Gdzie tam!Kolesie rytualiści mają najbardziej badziewne wdzianka w GW


Najgorsze armorki to mają Derwisze, są takie jakieś za proste z małą ilością dodatków. Za to Rytki mają w miarę dobre, choć nie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Derwisze nie mają źle.W końcu muszą wyglądać surowo,bo to nie modele/modelki tylko ponurzy kosiarze!

Qrczak->mnie sie szczególnie nie podobają nakrycia głowy rytów-obsydiany mają jakieś garnki na głowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Guild Wars to jest kompletnym amatorem... Grałem tylko w 10-godzinnego triala a mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że gierka wymiata. Ale WoWa nie przebije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 23:36, Jarzy napisał:

Qrczak->mnie sie szczególnie nie podobają nakrycia głowy rytów-obsydiany mają jakieś garnki
na głowie :/


Wg mnie armorki dla rytów sa ładne, szczególnie kurczakowy 15k. Za to FoW jest straszny i tu sie chyba wszyscy zgodzą. Samowar na głowie :/
Ale mesmerzy mają dobre armory, to w ogóle niedoceniana (a niesłusznie) klasa. Mi sie styl ich zbro i podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszy pancerz dla ryta to 15k kurzick, zresztą mój ma taki pokolorowany na zielono (jak większość moich pancerzy) i wygląda naprawdę ładnie. Derwisze mają słabe armory, mój posiada 1,5k Istan i nie zamierzam go zmieniać, bo praktycznie nie mam na co.

20070326235234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Budo & Jarzy
Są gusta i guściki...Pomyślcie sobie, że to jest garnek z dynastii Ming ^^ A ten Ancient, w którym Ryt jak mumia wygląda? Fantastyczne :D

Co do mesmerów - wyglądają trochę pedalsko w tych maskach i kubraczkach...Ale oprócz zbroi, to jak najbardziej ich doceniam, już nieraz mi życie utrudniali jak monkiem się w RA bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 23:53, Patryk R napisał:

Derwisze mają słabe armory,
mój posiada 1,5k Istan i nie zamierzam go zmieniać, bo praktycznie nie mam na co.


Sorki za pomyłki 1k Istani a nie 1,5 (1,5k to już z przyzwyczajenia piszę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 23:53, Patryk R napisał:

Według mnie najlepszy pancerz dla ryta to 15k kurzick, zresztą mój ma taki pokolorowany na
zielono (jak większość moich pancerzy) i wygląda naprawdę ładnie.


Nie lubię zielonego, ale poza tym OK ;) I mam pytanie - jak zrobiłeś screena bez menu? xD Bo wiem, że można zaznaczyć "hide interface" i wtedy to wszystko znika, ale jak nacisnę PrtScr to na screenie z powrotem się pojawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 23:38, marcincinek15 napisał:

Jeśli chodzi Guild Wars to jest kompletnym amatorem... Grałem tylko w 10-godzinnego triala
a mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że gierka wymiata. Ale WoWa nie przebije :P



Oho, nastepny prowokator... szkoda ze z taka nedzna prowokoacja ;]


Co do rit-armoura- kurzcik 15k mi sie najbardziej podoba, ofc black

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ancient nie pasuje do rytów.Ryt ma wyglądać jakoś tak bardziej ceremonialnie a nie jak kiepsko obandażowana mumia :/ Sam styl ubranka ok,ale nie pasuje do ryta.
Moja rytka ma 1,5k exotic i ładnie w nim wygląda :> Niestety screena nie pokaże,bo nie mam póki co możności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie denerwuje ostatnio? Kupowanie kasy i przedmiotów na Allegro. Toż to kurde zabija handel online''owy. Może przesadzam, ale wydaje mi się, że tak być nie powinno. To prawie jak granie z kodami. Co to za przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 01:06, Selv napisał:

Shift+Print


Nieeee, czemu ja tego nie wiedziałem...Tyle ładnych obrazków bym miał ;( Jak robiłem GMC Canthy to było naprawdę kilka(nascie) fantastycznych widoków...Trzeba będzie jeszcze raz to zrobić ;)

A tymczasem na tło na GSie musi mi wystarczyć screen z głównego menu Nightfalla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 23:45, Budo napisał:

> Qrczak->mnie sie szczególnie nie podobają nakrycia głowy rytów-obsydiany mają jakieś
garnki
> na głowie :/

Wg mnie armorki dla rytów sa ładne, szczególnie kurczakowy 15k. Za to FoW jest straszny i tu
sie chyba wszyscy zgodzą. Samowar na głowie :/
Ale mesmerzy mają dobre armory, to w ogóle niedoceniana (a niesłusznie) klasa. Mi sie styl
ich zbro i podoba.


Najlepszy Fow armour to jest Mesmera, konkretnie Mesmerzycy (BTW moje marzenie ) które właśnie realizuje, i za ok. 2 tyg. przy częstotliwości farmu jaki obecnie stosuje to może będe już go miał, inny armour mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 07:41, HumanGhost napisał:

Wiecie co mnie denerwuje ostatnio? Kupowanie kasy i przedmiotów na Allegro.

Niestety ten "proceder" trwa już dość długo i raczej nie ulegnie to zmianie. Tacy sprzedawcy dzięki napisaniu: "Sprzedaję czas poświęcony na zdobycie..." są całkowicie bezkarni pomimo faktu, że tak naprawdę sprzedają za prawdziwe pieniądze własność AN. Polskie prawo ma zbyt wiele luk, aby cokolwiek zdziałać, więc trzeba się z tym pogodzić. :/ Ja tam wszystko co mam osiągnąłem samodzielnie i cieszy mnie to - teraz jakoś na brak kasy nie narzekam, jestem w stanie w dość krótkim czasie zdobyć dodatkową kasę, materiały itp. i nigdy nie idę na łatwiznę. Wszystko zależy od mentalności. Śmiem podejrzewać, że najwięcej takiej kasy i przedmiotów kupuje teraz ta nowa rzesza kilkunastolatków, którzy dzięki spolszczeniu gry weszli w jej świat - chcą po prostu od razu kreować się na pr0. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 08:37, Pajonk78 napisał:

najwięcej takiej kasy i przedmiotów kupuje
teraz ta nowa rzesza kilkunastolatków, którzy dzięki spolszczeniu gry weszli w jej świat -
chcą po prostu od razu kreować się na pr0. :(


czy to, że kupiłem swoje konto na allegro, z dwoma postaciami, świadczy o tym, że jestem napalonym nastolatkiem, nieszanującym czyjejś własności, za wszelką cenę chcącym być pr0?
kupiłem konto nie dlatego, żeby od razu mieć wypasioną postać, rzucić się w wir high-levelowych walk i wymiatać. a dlatego, że po prostu... było taniej niż w sklepie :]
kupowanie złota/przedmiotów na aukcjach za realne pieniądze jest IMO śmieszne. wydaje się realną kasę żeby kupić wirtualne dobra - które i tak samemu można bez większego (wybaczcie uproszczenie) trudu zdobyć samemu/znaleźć/kupić w grze. niby nie traci się wiele (jakieś 3 złote Oo), ale taki handel niematerialnym towarem wydaje mi się jakiś... żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować