Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2006 o 21:30, Cinson napisał:

Ja zamierzam w najbliższym czasie kupić. Co z tymi "niewidzialnymi ścianami" o których mowa
w CD-Action?
Bardzo przeszkadzają?


CDA jest teraz na etapie - liczy sietylko WoW i nic ponadto. W efekcie wyolbrzymiajawszystko, co jest inne nich w ich ideale (czytaj w WoWie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się muszę zgodzić z redaktorami CDA. Zdarza się, że te niewidzialne ściany bardzo irytują a przynajmniej irytowały jak chciałem sobie pójść inną ścieżką jaką wyznaczyli twórcy GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 22:51, ozyreusz napisał:

hej po dlugiej nieobecnosci mam kolejne pytanko, jakia 2 profesje przyjac najlepiej da mnicha


mesmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 23:39, Bambusek napisał:

To zaszaleli z Areny Net - kolo1500 pliko ściągałem przy wejściu do Guld Hall. A teraz kolejne
1175 na wejściu do marketplace.

Jak wróciłem do domciu teraz to sie okazało,że musiałem ściągnąc 15MB aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 23:39, Bambusek napisał:

To zaszaleli z Areny Net - kolo1500 pliko ściągałem przy wejściu do Guld Hall. A teraz kolejne
1175 na wejściu do marketplace.


Fajnie wygląda GvG przy takim ściąganiu :]. Stoisz pod flagą, czekasz na przeciwnika, a tu się tekst pojawia "... joined game" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 22:19, Bambusek napisał:

CDA jest teraz na etapie - liczy sietylko WoW i nic ponadto. W efekcie wyolbrzymiajawszystko,
co jest inne nich w ich ideale (czytaj w WoWie)


Niestety muszę się zgodzić. WoW na 2 miejscu ich rankingu Top 100, a nie ma nawet WZMIANKI o GW :(((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi skąd ci ludzie w tej becie swoimi necrosami mają takie skille jak SS czy np. pancerze z cytadeli? Mają mnóstwo innych skilli niż ja swoim assasinem - jak to możliwe? Do tego pancerze mają również zupełnie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 10:54, DEViANCE napisał:

Powiedzcie mi skąd ci ludzie w tej becie swoimi necrosami mają takie skille jak SS czy np.
pancerze z cytadeli? Mają mnóstwo innych skilli niż ja swoim assasinem - jak to możliwe? Do
tego pancerze mają również zupełnie inne


A próbowałes stworzyć necro w Faction (nie A/N tylko N/X)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 10:57, DragonLord napisał:


A próbowałes stworzyć necro w Faction (nie A/N tylko N/X)?


Pewnie. Nie mogłem uwierzyć więc stworzyłem i miałem elita z death magic ten co przywołuje golemy, a oni nadal mnie zastanawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 11:01, DragonLord napisał:

Może w becie są ukryci skill trenerzy? A armorera też widziałem (tyle, że trzeba parę questów
wykonać).


Oczywiście są Trenerzy Skilli, ale tak jak w podstawcę wymagany jest 1 skill point i złoto. A tutaj coś trudno zdobywać doświadczenie. Armor - też jest - tak jak w Droknars, czyli po 1,5k za sztuke i kupe surowców. Więc skąd jakiś necro mógł mieć pancerz z Grotto, który wymaga mnóstwo Rolls of Parchment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie za bardzo podobała mi sie ta cała jazda z eventem, ale teraz już sie uzależniłem chyba :D Z Devem wymiatamy na Alliance Batlles, robimy sobie questy, nabijam sobie Kurzick Faction (Luxony stinx!), ogólnie jest full wypas. Apropos, Dev, gramy dzisiaj coś? Zrobiłeś wczoraj tego questa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 11:29, Child of Pain napisał:

Bo do alliance battle można wejśc postacami z prophecies, wystarczy wejśc do guild halla.


Dzięki. Na początku się tam pojawiłem, rozejrzałem się i nic nie zobaczyłem poza henchami, dopiero później poszedłem troszkę dalej i się pokazali ;)

Co można zrobić mają 10k factionów Kurzicków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W stolicy kurzickow możesz zdobyc specjalny rare material za 1k factions, ale nie wiem narazie do czego to jest potrzebne(ktoś spekulował że do armora, ale nie znalazłem miasta kurzickow z drugim armor crafterem) albo dodac 10 alliance standing dla twojej gildi za 5k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 11:29, Child of Pain napisał:

Bo do alliance battle można wejśc postacami z prophecies, wystarczy wejśc do guild halla.


czyli mozna jednak wynosic przedmioty? :P ( o ile gra wrzucic do jednej grupy postacie z bety i normalne i sie ludzie beda chcieli wymienic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować