Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2006 o 13:18, graczomaniak napisał:

Nie moge sie zarejstrować! :( Jak podaje swój email odrzuca mi go. Co zrbić zeby sie zarejstrowac???

Nie rejestruj się na stronie, bo stracisz dotychczasowe konto GW. No chyba że chcesz zarejestrować tylko GW:F...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia z gry:
Szczęka mi opadła jak zobaczyłem niektóre lokacje. Wyglądają bosko. Moby zupełnie inne, pełna odrębność od tych z poprzedniego kontynentu.
Fajni nowi najemnicy - szczególnie potężnie prezentuje się pewien fighter - z tego co widzę z rasy Tengu. :-)
Postacie - Rytualista i Zabójca - bardzo fajnie pomyślane. W niczym nie przypominają tych znanych z pierwszej częsci. Trzeba się nastawic na zupełnie inną rzogrywkę. Rytualista to takie połączenie stylu monka, rangera i elementalisty.
Szkoda trochę, że gra od razu rzuca na głęboką wodę - na 20lvl. Cięzko z pocżatku się przyzywczaić do nowych skilli, których na początku jest juz całkiem sporo.
Miasta i outposty wyglądaja bardzo fajnie, choc jakoś tak znacznie mroczniej niz w pierwszej częsci. Ale to chyba o to chodziło.
Ogólnie zapowiada się kolejna porcja pożądnej gry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze w edit account wpisąłem klucz do bety (taki jaki mialem przy linku przy pr-order). Teraz jak chce zmienić na klucz z karty ze zwykłego GW to brakuje miejsca na litery! Co zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 04:38, Jarzy napisał:

O co chodzi z ilością Faction dla luxonó i tych drugich,bo niebardzo czaje?ZA ile można opchnąć
idealną chaos axe i chaos axe o obrażeniach 5-27?Bez żadnych dodatkowych premii.


Będziesz miał szczęście, jak za 500g pójdą - w FoW po prostu co chwilę się sypią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 14:40, InsicT napisał:

Czy tylko ja tak mam ze nie moge sie zalogowac na konto bo pisze przez 10 min "connecting"
a potem jakis error "code=058" ?

heh... najprawdopodobniej twoim dostawcą internetu jest firma... jejku... jak się nazywała - chyba na "m". Wielu ludzi ma taki problem, ale niewielu się z nim uporało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 14:57, graczomaniak napisał:

Coś im sie z serwerami widać stało. Umnie wchodzi normalnie.:)

Szczęsciaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 14:58, Wojtekzozlak napisał:

> Czy tylko ja tak mam ze nie moge sie zalogowac na konto bo pisze przez 10 min "connecting"

> a potem jakis error "code=058" ?
heh... najprawdopodobniej twoim dostawcą internetu jest firma... jejku... jak się nazywała
- chyba na "m". Wielu ludzi ma taki problem, ale niewielu się z nim uporało...


A jednak nie moim dostawca internetu nie jest Multimedia tylko NetComp ale z tego co wiem AN blokuje ip zaczynajace sie na 83.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glupie pytanie, może ktoś na to wpadnie.
Więc:
1.zrobiłem nowe acc (beta), bo nie mam slotów na zabawe.
2. Zabawa z gotowymi bulidami AN jest fajan do czasu, gdy chce się coś zmienić.
3. Plan destrukcji przeciwników, chce przeprowadzić za pomocą A/N.
Jak robie custom chara pvp to nie mam rez signet ;/
Kupić się go nie da, ma ktoś sposób na dorwanie rez sig?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 15:07, Selv napisał:

Glupie pytanie, może ktoś na to wpadnie.
Więc:
1.zrobiłem nowe acc (beta), bo nie mam slotów na zabawe.
2. Zabawa z gotowymi bulidami AN jest fajan do czasu, gdy chce się coś zmienić.
3. Plan destrukcji przeciwników, chce przeprowadzić za pomocą A/N.
Jak robie custom chara pvp to nie mam rez signet ;/
Kupić się go nie da, ma ktoś sposób na dorwanie rez sig?


odblokuj go w normalnym pve ? :P

jak masz nowe konto to pewnie sporo rzeczy jest nie odblokowanych jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, ta gra jakas porabana jest. przy zmianie lokacji, trzeba sto lat czekac az sie jakies pliki posciagaja. no bez jaj. jak chce grac a nie czekac na paczki po 30-40mb przy zmianie lokacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 15:42, penny napisał:

kurde, ta gra jakas porabana jest. przy zmianie lokacji, trzeba sto lat czekac az sie jakies
pliki posciagaja. no bez jaj. jak chce grac a nie czekac na paczki po 30-40mb przy zmianie
lokacji :/


wszystko zalezy kiedy zaczales sciagac :P

ja juz tydzien temu w wolnym czasie zostawialem wlaczona gre na ekranie logowania lub wyboru postaci i sie streamowalo w tle (~500MB)

btw. nie martw sie, raz sie ciagnie i po bólu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem i przekonałem się, że ta gra nie jest dla mnie. Jedyny + jaki zauważyłem to grafika. Całe szczęście, że są beta testy, w przeciwnym razie miałbym 130zl w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano racja, gra nie dla każdego :)
Może to i dobrze :)
Gra ma dużo więcej + niż grafika, ale nie dla każdego to sa plusy, komu by się podobała niezliczona ilość umiejetnosci (każda inna) głowkowanie w walce raz balans pvp jak i pve, duży świat, muzyka (tworca muzyki do morrowinda, ice wind dale i much more)
Kwestia gustu.

Pobiegalem chwilke , znalazłem ludzika ze skills, rez sig mam know, a w postaciach pvp ni widu, ni słychu o sygnecie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować