Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2006 o 19:57, Budo napisał:

Nekromanta to dośc nudna profesja i w poźniejszych stadiach gry ludzie będą Ci wyrzucać, jak
nie będziesz grał jednym ze znanych schematów (SS/MM).


Widać, że w życiu N nie grałęś skoro takie bzdury gadasz. Necro to zróżnicowana klasa przydatna praktycznie wszędzie i do wszystkiego, także nie pleć głupot, że N to nudna klasa. War jest 100x nudniejszy bo oprócz ciągłego tłuczenia nie ma nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma GWP , może być MM , SS , BiP , Order , Eqilibrium. Więc rzeczywiście nie gadaj bzdur. A co do warriora jak napisał graczko , jedynie co może to tłuc na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą :D

MM/SS. Żaden z nich nie jest fajny :/
Nie jest lepiej zrobić własny schemat, zamiast kierować się ścieżkami, które ktoś nam pokazał? Ja wolałbym zrobić coś miedzy ofensywnym a defensywnym, ale szkieletów nie lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam. :D

Wiec jakiego nekromantę polecacie?

Ja nie chcę mieć małe armii, więc raczej... SS? :D

Artefakt w łapie czy tarcza?
Od czego zacząć (co najsampierw kupić)?
Czary?
Jaką drużynę skompletować? Necros i... No właśnie, i kto? Wojownik, łowca i mag?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram N/R i jest to według mnie całkiem dobre połączenie, tą postacią gra mi się teraz najlepiej. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W łapie artefakt, tarzy raczej nie polecam, z tego prostego względu że te najlepsze wymagają wysokiego poziomu skilli wojownika. A tarczy bez req trochę sie nosić nie opłaca.
Co o rodzaju nekromanty, najpierw po prostu zacznij grać, na początku i tak nie będziesz mógl użyć żadnego konkretnego buildu z powodu braki skilli. Dla ss secondary to chyba Mesmer.

btw
Odkąd zostałem modem ludzie częściej zarzucają mi, że bzdury gadam, a nekromanta grałem oczywiście i przestałem ze wzlgędu na nudę :)
Warrior za to nudny nie jest, bo tłuc można na 500 sposobów i róznymi brońmi, a secondary daje bardzo dużo wyjść. Tak jest wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 21:03, Budo napisał:

btw
Odkąd zostałem modem ludzie częściej zarzucają mi, że bzdury gadam, a nekromanta grałem oczywiście
i przestałem ze wzlgędu na nudę :)
Warrior za to nudny nie jest, bo tłuc można na 500 sposobów i róznymi brońmi, a secondary daje
bardzo dużo wyjść. Tak jest wg mnie


Może dlatego że części żal dupe ściska z zazdrości , wybacz za słownictwo. Ale co do tego że postać N jest nudna , to naprawdę gadasz bzdury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2006 o 21:05, oOreVenOo napisał:

Może dlatego że części żal dupe ściska z zazdrości , wybacz za słownictwo. Ale co do tego że
postać N jest nudna , to naprawdę gadasz bzdury :P


No cóż, to moje odczucie i nie każdy musi się zgodzić. Zresztą Drabczy zagra, zobaczy i sie zgodzi albo nie, postać zawsze mozna wywalić, a secondary zmienić więc paniki nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo powiedz mi jak to jest z tymi mordkami. Sam się zgłosiłeś czy Cie wybrali ? Ciekawy jestem bo nie wiem zabardzo z czym to się je , na jakiej podstawie rekrutują ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zapytaj się w wątku o modach, albo przejrzyj wątek "moderatorzy poszukiwani", nie będziem tu offtopa robić ;]

btw wiecie ile punktów trzeba żeby zdobyć tytuł gracz? 1000? Jeszcze nikogo z tym nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 21:20, trutututu napisał:

hej jest tu kto. na serio pytam


Forum to nie czat, jak masz pytanie to je zadaj, ale nie wymagaj natychmiastowej odpowiedzi. Dodawanie kilku postów typu "jest tu kto" nie jest mile widziane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, warek jest bardzo zróżnicowaną postacią, poprostu nie można sie od niego oderwać - jest aż tak nudny...
A skoro grałeś nekrem 10 min. to sie nie dziwie czemu uważasz ze jest nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 21:28, graczomaniak napisał:

Taa, warek jest bardzo zróżnicowaną postacią, poprostu nie można sie od niego oderwać - jest
aż tak nudny...


Nie gadaj, masz wiele opcji, a każda secondary daje coś nowego i nowe kombinacje.

Dnia 27.12.2006 o 21:28, graczomaniak napisał:

A skoro grałeś nekrem 10 min. to sie nie dziwie czemu uważasz ze jest nudny.


Nie grałem 10 minut, sam nie pamiętam ile, ale na pewno dłużej. Doszedłem chyba do kryty czy maguumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojem gram od 11 miechów, a necrem od 10 i moge powiedzieć, że N jest bardziej rozbudowany i ma więcej opcji rozwoju niż war, który praktycznie tylko bije. Z tego co wiem grasz tylko wojem, a jeśli grałeś necrem to raczej nei zadługo i na twoim miejscu nie porównywałbym postaci ulubionej, którą grasz długi czas, z postacią chwilową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 21:20, trutututu napisał:

hej jest tu kto. na serio pytam

Niestety nie ma tu nikogo. Nie ten adres. Spróbuj w tym następnym domu, to ten oddalony o 3000 lat świetlnych w kierunku północno-południowo-wschodnio-zachodnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować