Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2007 o 17:04, Mudra napisał:

Rozumiem, ze dziala to podobnie (mniej wiecej podobnie) jak w przypadku Diablo ;-), a co za
tym idzie - przy tworzeniu postaci - mozna skorzystac z jakichs gotowych build''ów?


Tylko na pvp- przy postaciach pve jedziesz od zera. Starter bow 3-5 dmg i te sprawy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 16:59, Budo napisał:

> Na czym polega build postaci w GW?


Czyli najnormalniej w świecie rozbudowa postaci, czyli budowa postaci tak aby poradziła sobie w danym zadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja tez pochwale sie moim pierwszym zrobionym wczoraj maxem;)a w gw gram chyba nieduzo bo od premiery gw n;)

myslalem ze dzisiaj padne jak zobaczylem ze ruby i shapires kosztuja 5k:/ ja od tygodnia jak zbieram na vabbian armor kupywalem tc po 250 ea a raz nawet 150 ea a dzisiaj ziomus mowi 500 ea a ja mu mowie ze moze taniej kupic wtedy on powiedzial ile kosztuja ruby...:/gw to dziwna gra:D

20070215170604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 17:08, żyrafa napisał:

to ja tez pochwale sie moim pierwszym zrobionym wczoraj maxem;)

O, gratulacje. Elona przeżywa dziś wysyp Obrońców. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 17:04, Mudra napisał:

Rozumiem, ze dziala to podobnie (mniej wiecej podobnie) jak w przypadku Diablo ;-), a co za
tym idzie - przy tworzeniu postaci - mozna skorzystac z jakichs gotowych build''ów?

W Diablo jak chcesz mieć nowy "build", to tworzysz nową postać tej samej klasy i lecisz od początku. W GW wystarczy mieć skille na postaci, by mieć możliwość dowolnej zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta twoja postać to facet czy baba? Bo troche trudno odróżnić:P
PS: A już prawie mam 20, czyli 17,5:)
A czy w maguuma jungle normalne jest że sobie nie moge poradzić z przeciwnikami bez henchów? Bo jakoś wcześniej to ciąłęm wszystkich solo. Dopiero w yak''s bend zaczęli mnie lać:( I nawet teraz mi wleją, jak jestem sam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 17:26, Draxvoxdor napisał:

A czy w maguuma jungle normalne jest że sobie nie moge poradzić z przeciwnikami bez henchów?
Bo jakoś wcześniej to ciąłęm wszystkich solo. Dopiero w yak''s bend zaczęli mnie lać:( I nawet
teraz mi wleją, jak jestem sam:(


Normalne- i tak długo wytrzymałeś :)
Radzę zaczać współpracować z ludźmi, bo późniejszych misji samemu nie przejdziesz, a z henchami też będzie trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 17:26, Draxvoxdor napisał:

Bo jakoś wcześniej to ciąłęm wszystkich solo. Dopiero w yak''s bend zaczęli mnie lać:( I nawet
teraz mi wleją, jak jestem sam:(


Guild Wars to gra mmorpg co zatym idzie jest to gra w jaką nie powinno się grać solo tylko w team z graczami albo z henchami.

Już chyba wiem dlaczego Anet nerfuje niektóre klasy żeby nikt nie grał solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz mam problem w....zapomniałem nazwy, ta misja co są wieże z tymi świrami z białej opończy:) Czasami da sie wylurować, ale zawsze sie zdarzy że wszyscy sie rzucą na moją drużyne, a ta zamiast zwiewać ze mną to z nimi walczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak grasz z henchami to sie nie dziw, bonus z nimi to makabra. Nawet z żywymi jest cięzko, ale jeśli zadowolisz sie misją bez bonusa, to olewaj wieże, sa niepotrzebne :)
Btw henche odstąpią od atakowania jeśli zaczniesz uciekać, trzeba tylko trochę czasu, jak zwiększy sie dystans między nimi a Tobą to zaczną biec do Ciebie- gorzej, że wtedy kilku z nich może już nie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 17:26, Draxvoxdor napisał:

Ta twoja postać to facet czy baba? Bo troche trudno odróżnić:P


hmm jak ktos nie wie po czym odroznic mezczyzne od kobiety tu juz nie moja wina:P


hmmm zrobilem przedchwila jedna misje za 4000 pkt dos ktorej poziom to mistrz i dostalem wygenerowana tajemnice.Do czego ona sluzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS: Jestem wjuż w maguuma jungle tylko dlatego że mi kolega pomógł dojść do borlis pass i dał młot, który ma maksymalne obrażenia:) Za to ja mu dałem pare złotych przedmiotów dla elmentalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze,że robi sie z Ciebie rekin finansowy ostatnio :D Exuro,złotko,zielsko-niezły dealer :P Ja próbuje póki co opchnąć za 37kafli moją Hand Of The Forgotten-nie moge patrzeć na tą kose :/ W dodatku wole +1/-1 niż 20/20 do kosy,bo chociaż częściej moge robić mój ulubiony spike:Heart Of The Holy Flame+Signet OF Pious Light(wyłącza HOTF podpalając wrogów)+Chilling Victoy+Reapers Sweep+Victorious Swing(strike?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 18:33, Rak1992 napisał:

Jaka druga klasa będzie najlepsz dla paragona??


Ja przekonałem się, że to wszystko zależy od preferencji gracza. Bo jak ci bedzie szło zależy od twoich predyspozycji. Ja bym jednak wybrał profesje z tylnego szeregu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 18:45, Tovaries napisał:

czy moglby ktos podac link, albo napisac jakies komendy do emotikonów (/sit /dance itp) ??



Wydaje mi się, żę do gry w pudełku była dołączona taka karteczka z komendami. Zobacz, nie jestem pewien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 18:45, Tovaries napisał:

czy moglby ktos podac link, albo napisac jakies komendy do emotikonów (/sit /dance itp) ??


Polecam zajżeć do instrukcji - dołanczana do oryginału gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 17:46, Jarzy napisał:

Widze,że robi sie z Ciebie rekin finansowy ostatnio :D


Hehe nie przesadzajmy. ;-)
Ale faktycznie okryłem, że lepsze efekty daje spekulanctwo na rynku niż powolne zdobywanie dobrych itemów. Nie ma to jak kupić za bezcen a sprzedać za grubą kasiorę. :-)

Robie sobie jeszcze tytuł Cartografa. Na razie mam 93,9% Elony a obszarów do okrycia zostało jak na lekarstwo. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować