Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2007 o 05:53, qrczak90 napisał:

Ze wstępnego przeglądania changelogów/forum/forum gildiowego wysnuwam jeden wniosek - będzie
się działo! ...za jakieś 2136 ściągniętych plików :)


Nowe menu, mapa Tyrii... powinno miło zaskoczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 10:05, lordfett napisał:

Nowe menu, mapa Tyrii... powinno miło zaskoczyć ;)

Ta, już widziałem :P Trzeba się szybko uwinąć z GMC Tyrii...No i polskie dystrykty - po co? W ekwipunku też niespodziankę znalazłem, w postaci popularnej i powszechnie kochanej "kurzawki" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ktos mi ostatnio wyrzucał, że za często zwracam uwagę w sprawie ogłoszeń i handlu... naprawdę chcecie mieć tu targowisko? Bo ja nie. Możnaby zalożyć taki wątek, gdyby nie to, że jest niezgodny z regulaminem. Sorry Winnetou, od sprzedawania itemów jest guru, gw.pl albo sama gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 10:15, qrczak90 napisał:

> Nowe menu, mapa Tyrii... powinno miło zaskoczyć ;)
Ta, już widziałem :P Trzeba się szybko uwinąć z GMC Tyrii...No i polskie dystrykty - po co?
W ekwipunku też niespodziankę znalazłem, w postaci popularnej i powszechnie kochanej "kurzawki"
^^

Tyria będzie miała nadal osobnego GMC,więc sie nie bój.Czemu polskie dystrykty?Bo tak :D A czemu nie?Przynajmniej chamstwo naszych zostanie odosobnione,jako,że inni nie kapują naszego jeżyka(nie licze Estończyków,Słowaków itd.)

P.S.
Ja nie tęskniłęm :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 11:09, Budo napisał:


Ktos mi ostatnio wyrzucał, że za często zwracam uwagę w sprawie ogłoszeń i handlu... naprawdę
chcecie mieć tu targowisko? Bo ja nie. Możnaby zalożyć taki wątek, gdyby nie to, że jest niezgodny
z regulaminem. Sorry Winnetou, od sprzedawania itemów jest guru, gw.pl albo sama gra.


Wiem, że od sprzedawania jest gra. Przez to nie ustalam tutaj ceny itp. ale jak inaczej miałem się z nim skontaktować ?Gs''a nie ma i nie ma nigdzie jego kontaktu .Naprowadziłem go żeby skontaktował się ze mną. Podałem mu swój nick i tyle. On swojego najprawdopodobniej nie podawał (nie mam zamiaru szukać w ponad 25 k postów..). A napisałem tylko o dragosie, żeby wiedział o co chodzi i żebym miał chociaż troche pewności, że się ze mną skontaktuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed jego zmianą - czyli przed wykonaniem misji Grand Court of Sebelkeh - możesz do niego wejść mając w drużynie Tahlkorę. Jeśli misję wykonałeś to masz dwa wyjścia:
1. Ukończyć kampanię - wtedy możesz do niego wchodzić i wychodzić kiedy chesz i z kim chcesz.
2. Zmapuj go sobie podczas robienia... Tihark Orchard: właśnie w ten sposób odkryłem jego całość. :> Możesz użyć tej metody również wtedy, gdy ukończyłeś już Grand Court of Sebelkeh - polecam: nie będziesz się frustrował mobami, bo są one tam dość silne. :D

BTW: mam już LS-a - zaszalałem: zdobyłem go łapiąc Avatar of Balthazar. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:33, Pajonk78 napisał:

BTW: mam już LS-a - zaszalałem: zdobyłem go łapiąc Avatar of Balthazar. :)


Legendary Survivora ? To na co tak długo... czekałeś ? To gratulacje Pajączku :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale. :D I nie "Pajączku" tylko "Pajonczku" - wiem, że to błąd, ale jest zamierzony. :>
"Najlepsze" jest to, że dziś padłem mając niecałe 100k exp więcej: nagle ping >11k ms i 15% DP lecz już wskrzeszony byłem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:55, Jolek663 napisał:

Jaka jest dobra podprofesja dla Elementalisty? Monk czy Mesmer?


imo mesmer. na wyzszych poziomach pozwoli Ci to zmajstrowac poteznego Echo Nukera, zadajacego niebotyczne obrazenia wielu wrogom na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:55, Jolek663 napisał:

Jaka jest dobra podprofesja dla Elementalisty? Monk czy Mesmer?

To zależy od twojego stylu gry. Nie ma jednej, najlepszej kombinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratsy.Troche zaryzykowałeś z tym Avatarem ;) Ten kolo potrafi czasem nieźle namieszać,jeśli nie masz w ekipie MM.

OCB z tym zestawem przedpremierowym?To ma być pre order?jeśli tak to czemu kosztuje 9.90?A gdzie normalny pre order za 90zeta,który dawał dostęp do dodatkowych broni?Zaczynam sie gubić :/ Czyżby CDP oferowało tylko ten mały przedpremierowy zestawik i właściwe nie-pre-orderowe wydani GWEN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2007 o 12:33, Pajonk78 napisał:

BTW: mam już LS-a - zaszalałem: zdobyłem go łapiąc Avatar of Balthazar. :)


gratulacje :D
teraz to już pewnie zero stresu podczas grania, co? możesz ginąć tak często jak tylko Ci się podoba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przeczytaj newsa i sie wszystko wyjaśni- to klucz, który umożliwi nabywcom grę w gwen trochę przed premierą i da dostęp do 3 broni. Oprócz tego w gram.pl daje zniżkę na zakup pełnej wersji w wysokości 9,90 ;]
To taki beta- weekend, ale płatny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:55, Jolek663 napisał:

Jaka jest dobra podprofesja dla Elementalisty? Monk czy Mesmer?


Ja polecem Mesmera, ponieważ ma on dużo przydatnych dla elementalisty skilli. Na 20lvl bardzo przydatne będą skille takie jak echo i arcane echo. Weź mesmera, jakby co to potem zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 14:30, Yamamoto napisał:

> Jaka jest dobra podprofesja dla Elementalisty? Monk czy Mesmer?

Ja polecem Mesmera, ponieważ ma on dużo przydatnych dla elementalisty skilli. Na 20lvl bardzo
przydatne będą skille takie jak echo i arcane echo. Weź mesmera, jakby co to potem zmienisz.

moim zdaniem w trybie PvP i GvG E/Me jest b.dobrym połączeniem gdyż elementalista ma najwiekszy dmg ze wszyskich profesji zaś mesmer ma skille typu echo =). Także polecam Mesmera :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować